Mám si nechat třetí dítě?

Anonymní
17.5.16 15:05

Mám si nechat třetí dítě?

Ahoj holky, na třetí dítě zůstanu bez manžela. Když jsem mu oznámila těhotenství, byl hrubý, říkal, že mám jít na potrat a pak s kým že to mám? Fakt de..l… :,( O třetím jsme dříve mluvili a nechali tomu volný průběh. Čekali jsme to později, ale to je přece jedno. Nedokážu si představit, že bych se miminka vzdala, také si nedokážu představit, jak to zvládnu, děti jsou malé 4; 1,5. Zvládnu to nebo se mám miminka vzdát a zůstat jen se dvěma bez manžela. :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

elot
17.5.16 15:07

To je opravdu silná káva 8o :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
5507
17.5.16 15:10

To je čistě na tobě. Sama víš jaké budeš mít zázemí bez manžela. Atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
17.5.16 15:11

A doted to byl vzorny otec a manzel? :think:

no, budu hnusne pragmaticka - mas kde bydlet a mas sanci dostat slusne alimenty?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.5.16 15:11

Mě by spíš zajímalo proč má manžel takový postoj :( K oběma dětem má hezký vztah?
Kdybych si vážně měla vybrat, jednala bych podle toho, jaký je manžel v jiných ohledech.
Přece jen o manžela můžeš přijít i tak a nebudeš si vyčítat, že sis miminko nechala vzít?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8487
17.5.16 15:12

Pokud to ekonomicky zvládneš, tak klidně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6354
17.5.16 15:14
@Anonymní píše:
Ahoj holky, na třetí dítě zůstanu bez manžela. Když jsem mu oznámila těhotenství, byl hrubý, říkal, že mám jít na potrat a pak s kým že to mám? Fakt de..l… :,( O třetím jsme dříve mluvili a nechali tomu volný průběh. Čekali jsme to později, ale to je přece jedno. Nedokážu si představit, že bych se miminka vzdala, také si nedokážu představit, jak to zvládnu, děti jsou malé 4; 1,5. Zvládnu to nebo se mám miminka vzdát a zůstat jen se dvěma bez manžela. :(

takže chlap ti řekl, že buď dítě, nebo on? Nebo proč bez manžela?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5320
17.5.16 15:15

Pokud to vidíš tak, že i když si prcka nenecháš, s manželem spolu stejně nebudete (chápu, po takových jeho výrocích), tak bych zvážila zázemí (bytovou situaci i možnost hlídání - babičky, miniškolička pro mladšího po narození dítka apod.) a finance (alimenty, plus kolik máte našetřeno) a pak bych se rozhodla. Momentálně mám doma 2měsíční dítko a nedokážu si představit, že bych o něm takto uvažovala, i kdyby byl třeba i pátý v řadě. Na druhou stranu - nejsem ve Tvé situaci, takže :nevim: Jako náročné to bude, to každopádně, jde jen o to, jestli jen psychicky, nebo i jinak (finančně, existenčně).

Příspěvek upraven 17.05.16 v 15:16

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5047
17.5.16 15:15

Co to máš za manžela? Předpokládám, že do teď byl normální, když s ním máš už dvě děti a plánovali jste třetí… Z ničeho nic mu přeskočilo, změnil názor, nebo něco jiného se u vás změnilo? Jestli chceš být sama se třema dětma, musíš rozhodnout jen ty, já osobně bych to nechtěla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.5.16 15:16

Psala jsem, že se dítěte nechci vzdát. Myslím, že to zvládnu. Další dítě jsem výhledově chtěla a kdo ví jestli bych ještě někdy s někým měla další…zajištěná nijak zvlášť nejsem, alimenty budou malé, ale bydlení a rodiče mám.

• Nahlásit
  • Citovat
59287
17.5.16 15:17
@Anonymní píše:
Ahoj holky, na třetí dítě zůstanu bez manžela. Když jsem mu oznámila těhotenství, byl hrubý, říkal, že mám jít na potrat a pak s kým že to mám? Fakt de..l… :,( O třetím jsme dříve mluvili a nechali tomu volný průběh. Čekali jsme to později, ale to je přece jedno. Nedokážu si představit, že bych se miminka vzdala, také si nedokážu představit, jak to zvládnu, děti jsou malé 4; 1,5. Zvládnu to nebo se mám miminka vzdát a zůstat jen se dvěma bez manžela. :(

to se tak projevil teď? Neskutečný toto.. rozhodnout se musíš sama.. on se z toho jen tak nevyvlékne - je to manžel, má smolíka.. ale jako zírám :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8487

Co to znamená, že alimenty budou malé?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12

Určitě

Určitě si miminko nechej, uvidíš, že to zvládneš a pak budeš moc ráda, že jsi mu nevzala život. Věřím, že Ti kamarádky, rodina… rádi pomužou.
Ale taky mi připadá divný, že se manžel takhle chová, když jste třetí dítě vlastně plánovali. To je to pro něj teď takový problém? Kvůli financím???
Drž se!!! :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
481

Já kdyby to bylo jen trochu mozne, bych si ho nechala. Pokud je partner v jiných ohledech solidní (což si uprimne podle toho, jak o nem mluvis, neumím představit) tak třeba ještě zmeni postoj, zvlášť pokud jste třetí plánovali. Snad si zvykne na to, že prostě přišlo o něco dřív. Pokud se ale rozvadite nebo rozcházite a nebudeš mit pro tři deti potrebne zázemí, pak bych se bohužel zachovala pragmaticky a třetí děťátko s napůl rozvedenym manželem si už neporidila :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6354
17.5.16 15:18

No jedna věc je ta, že pokud bych si měla vybrat mezi spokojenou rodinou a manželem a třetím dítětem, tak to první. Ale zase když je chlap takový, tak zůstat s ním? Nevím, asi nemůžu radit, když jsem to nikdy nezažila, já osobně mám strach, že jednou zůstanu s 2 dětma sama… natož se 3? Nevím, fakt nevím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama