Mám strach, že jsem nemocná

Anonymní
4.7.20 21:07

Mám strach že jsem nemocná

Ahoj holky,

Už dva dny se rano budík s pichanim cca v dolní polovině žeber, při nádechu to bolí fest, na levém boku to taky cítím daleko více než když jsem na pravém. Žádný úraz jsem neměla. Do oběda to přešlo. A teď mě picha jakoby u srdce/prsa.

Mám šílený strach jestli to není nějaký nádor nebo co to je :,( vím ze to je dotaz na doktora ale mám úplnou paniku teď co to je :?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3689
4.7.20 21:09

To spise bude nejaky skriply nerv nebo od zad, neplaš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3188
4.7.20 21:10

Namozene svaly, skripnuty nerv, cokoliv. Beztak to bude nějaká banalita, určitě nic vaznyho. V pondělí se vydej k lékaři. Zkus si zacvičit na protažení zad.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.7.20 21:12

No říká mi to každý ale já posledních půl roku nesportovala a nic se mi nestalo abych si něco skripla apod. Vyděsilo mě teď jak mě picha najednou vis u prsa, predtim to rano to bylo mezi zebry spis dole :? :(

• Nahlásit
  • Citovat
253
4.7.20 21:19

Manžel měl taky takové příznaky, dr ho poslal na kardiologii, jestli to není něco se srdcem, pak na internu, sono…no bylo to od páteře, nějaký skříplý nerv.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1508
4.7.20 21:25

Právě, stačí se nějak blbě pohnout a nerv se skripne, taky se mi to stává, zkus protahovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
108
4.7.20 21:34

Priklanim se ke skripnutemu nervu. Ja měla bolesti taky pod pravými žebry. Ta bolest byla hrozná a já byla přesvědčená, že je to žlučník nebo žaludek. Když jsem doktorce popsala problém bez váhání prohlásila, že je to od zad. A já na ní jen nevěřícně zírala, přesvědčená, že mě chce odbýt a zanedbá tak vážnou chorobu, protože já bolest v zádech vůbec necítila. No nakonec mě pro jistotu poslala na sono břicha a vše OK. A asi za týden se opravdu ozvala i bolest v zádech. Doporučila fyzioterapeutku a masáže. Ale nic z toho mi nepomohlo. Nakonec mi kamarádka doporučila jógu. Bez nějakých očekáváni jsem začala každý den cvičit půlhodiny jógy podle videa na YouTube a světe div se za tři týdny bylo po bolesti, která mě trápila mesice. Od té doby nedám na jogu dopustit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1063
4.7.20 21:49
@Anonymní píše:
No říká mi to každý ale já posledních půl roku nesportovala a nic se mi nestalo abych si něco skripla apod. Vyděsilo mě teď jak mě picha najednou vis u prsa, predtim to rano to bylo mezi zebry spis dole :? :(

To nemusíš sportovat, to máš přeležený. To bolí úplně stejně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27
4.7.20 21:53

Taky myslím, že to budou nejspíš záda, já už si párkrát myslela, že mám infarkt, ani dýchat skoro nešlo, ale naštěstí vždy to bylo „jenom“ od zad :-)
Tu jogu bych mohla doporučit, je to opravdu úlevné, ale chce to začít pozvolna a zlehka a určitě ne v době, kdy máš nějaké akutní bolesti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
145
4.7.20 22:03

Toto se mi stalo x-krát… Prostě to máš od zad a nador to fakt nebude…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
255
4.7.20 22:16

Já na záda trpím už od mala (bohužel). Kolikrát se mi to skříplo třeba u lopatky, že jsem málem omdlela. Celá bledá, propocená a sama doma s dvěmi malými dětmi. :?

Teď se mi sem tam objeví nepříjemná bolest na levé straně (prsní sval). Už jsem jednou myslela, že mě chytá infarkt. Zrovna teď to mám zase, tak promazávám a protahuju. :)

Ale chápu, bolest je to na pikaču a kolikrát to dělá divy i s psychikou, protože si myslíš, že je s tebou konec.

Hlavně nemysli na nejhorší. Špatně jsi nejspíš ležela a skřípl se nerv. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57
4.7.20 22:18

Zaražené prdy :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
959
4.7.20 22:21

Cokoli

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.7.20 23:46

Díky za uklidnění. Snad jsou to záda, první co mě napadlo byl taky infarkt :oops: skoro jsem psala našim :oops: Zkusím cvičit a když to nepomůže tak Fyzioterapeuta :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
5.7.20 12:14

Měla jsem podobné bolesti, napsali mi i rehabky, málem jsem šla i k neurologovi, který prý umí srovnat perfektně hrudní páteř - no a nakonec to byla voda na plicích dle rtg. Dosstala jsem na to 2× silné atb a je po problému. Ta voda na plicích ale taky zapřičinovala, že jsem třeba při chůzi sem musela zastavovat - špatně se dýchalo.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama