Chlap bez řidičáku a bez auta

20
2.7.20 22:00

Chlap bez řidičáku a bez auta

Nadpis vše vysvětluje… :lol:
Jak by na vás muž zapůsobil, postrádající tyto mužské schopnosti a náležitosti?
A co žena, která neumí/odmítá prát nebo vařit, je na tom podle vás stejně?
Nemyslím si

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24
2.7.20 22:03

Myslím si, ze pokud se na to chlap necítí, tak proč by měl řídit? Daleko lepší než aby potom způsobil nějakou nehodu.. Nikde není přeci napsané a dane, ze chlap musí řídit a žena být v kuchyni, každému jak to vyhovuje :palec: :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1195
2.7.20 22:05

Ono jako mít řidičák, je mužská schopnost jo? :zed: Tak jsem se zasmála. Ty jo, já když začínala s manželem, tak jsem neměla řidičák ani já ani on. A nijak mi to nevadilo..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13665
2.7.20 22:07

Kde konkrétně je hormonálně zakodováno praní? A Pohlreich je teda málo chlap? A Eliška Junková byla muž? A co všichni ti muži před vynálezem automobilu, ti byli co, když jim chyběly mužské schopnosti a náležitosti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
195
2.7.20 22:10

Pro mne tedy rozhodně není řízení tzv. mužská záležitost. Pokud nemá ŘP nebo auto, zřejmě je k tomu nějaký důvod. Co není, může být. Avšak, při dnešním zahuštěném provozu kéž by bylo takových více.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17604
2.7.20 22:11

Co má společného řízení s vařením? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2195
2.7.20 22:13

Znám tři takové páry, ve dvou řídí žena. V jednom měla auto ona a v druhém už ho měly asi společně, protože jsou manželé. Ve třetím páru neřídí ani jeden a tudíž auto nemají vůbec. A jde to :nevim:

Příspěvek upraven 02.07.20 v 22:13

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
@terien píše:
Co má společného řízení s vařením? :lol:

Svým způsobem nic, ale jde mi o to, co je větším stygmatem ve vztahu muže a ženy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13516

Na me by to třeba působilo divně.
Chtěla bych, aby mě vzal rolls roycem na romantický výlet, odvezl mě do porodnice, vezl nás k lékaři s nemocným dítětem…řídil na cestě po Itálii.

Nedovedla bych si představit, ze muž ve vztahu se mnou nebude mít řidičák. Leda by měl osobního řidiče.
A jo, chci žít ve světě, kde jsou muži skutečnými chlapy a ženy ženami.
Muži s milující pevnou naručí a oporou a ženy strazkynemi rodinného krbu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6482
2.7.20 22:16

Stygma me zabilo :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.7.20 22:17

Můj muž třeba řidičák má, ale neřídí, já taky mám, ale taky neřídím a auto vůbec nemáme… A jde to. Bydlíme teda v centru Prahy, takže nám v běžném životě nechybí, jen trochu na cestování. Ale i to jde, když se chce.

• Nahlásit
  • Citovat
51049
2.7.20 22:17

K čemu by mu bylo auto když nemá řidičák :lol: Vaření beru že by to měl zvládnout alespoň ten základ každý člověk. Uvařit si na co má chut je základ ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.7.20 22:23

Když jsem s partnerem začala, neměl řidičák ani auto a já nevařila. Po patnácti letech máme dvě auta, on má řidičák. Já stále nevařím. Vypovídá to o tom, že já mám lepší přesvědčovací schopnosti než on :). Nebo možná taky o tom, že za ty roky jsme něco našetřili a bydlíme v bytě, takže to vaření je jeho jediná starost.

• Nahlásit
  • Citovat
5285
2.7.20 22:24

Sama řidičák mám, takže by mi to bylo fakt jedno, jestli ho vlastní i chlap :nevim: Myslím si, že jeden do páru stačí a nezáleží na tom, jestli je to chlap nebo ženská. I když dva řidiči v rodině jsou pak především s dětmi a/nebo při větším dojíždění praktičtější, to ano. Rozhodně mi připadá o dost hloupější, když si kdokoliv bez rozdílu pohlaví neumí samostatně vyprat nebo aspoň něco základního uvařit :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10631
2.7.20 22:26

@Ála2010 U nás řídím já (muž řidičák má, ale nemá příležitost: já jezdila při mateřské za babičkami a já teď odpoledne vozím dítě po kroužcích). Auto neměl, když jsme se seznámili - já jsem pak dostala staré auto od rodičů a nové jsme si koupili až spolu. Peru, vařím, ale nijak echt moc, ale třeba vůbec nežehlím.

A myslím, že jsme dost v pohodě :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama