Mám ukňourané a věcně nespokojené dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Verukas
Zasloužilá kecalka 874 příspěvků 30.08.19 12:25
Mám ukňourané a věcně nespokojené dítě

Ahoj maminky, už jsem fakt zoufalá :zed: malému je skoro rok a půl a už od miminka je nespokojenej, teď to den co den jen graduje, ráno otevře oči a už kňourá, dopoledne kňourá.. Snažím se ho zabavit, to je fakt jen na chvíli, nenechá mě nic udělat, pořád mi visí na noze a kňourá :roll:..Když už mám toho dost, tak po něm řvu, vím je to špatně, ale jsem fakt zralá už do Bohnic :,(.. Přítel mi to má samozřejmě za zlé a ja mám z toho akorát depku a nejradši bych jen brečela :?… Když jde ven, tak je hodnej, teda do te doby, než přijdeme na pískoviště a on se musí dělit o hračky, to je pak řev, že ho je slyšet na druhem konci města :zed:, tak se opět balime a jdeme domů :roll:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineBubla Bůčková
Echt Kelišová 8478 příspěvků 30.08.19 12:28

Za tři dva jedna tu padne nosítko… Tak já pořídila ergobaby a jako ženský teda, prej vařit a uklízet s tím jste říkaly 8o 8o 8o možná tak na panenku půl kilovou :nevim: no takže zakladatelko já bych zkusila nějaká vyšetření, co když ho opravdu něco bolí :think:

Kristýna 526
Zasloužilá kecalka 608 příspěvků 30.08.19 12:37

Mám doma něco podobného uknourany a nespokojeny celý den a hraček a všeho je více než dost stejně ho to nebaví. takze se připojím k diskusi jestli nevadí. ;) budu čekat taky na řady. ale u nás si myslím že má růstový spur

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.19 12:38

Ja to mam stejne. Malymu bude za par dni 11 mesicu. Tu a tam dokaze byt v klidu a hrat si ale jinac je to sila. Ted je to umocneny jeste tim, ze mu rostou zoubky. Od narozeni spatne spi, vstavame kazdy den ve 4 rano. Myslim ze uz jsem tak pretazena ze uz ani nejsem schopna citit unavu. Mam teda skvelou tchyni co mi pohlida, ale ja stejne uz asi ani nejsem schopna si odpocinout. Kdyz varim porad mi visi na noze. Je strasne rychlej, od 6 mesicu leze jak drak, od 7 mesicu uz stoji chvilu na to zacal obchazet nabytek, takze ho porad odnekud sundavam. Nositko nam pomaha venku, tam je v klidu. Je pravda ze obcas padam na usta, v zime jsem stala na ledovych dlazdicich na balkone abych se probrala, nekdy uz mam pocit ze zesilim. Ale nervu nema to efekt, naopak je pak jeste vic rozhozenej a chce o to vic ke me. Vim ze to neni trvalek stav, vyroste a bude to o necem jinem. Tak vytrvej i kdyz je to masakr, taky jsem z toho hlavne psychicky ko, ale bude lip :hug:

KKatka23
Echt Kelišová 9411 příspěvků 30.08.19 12:45

@Bubla Bůčková tak možná špatný nosítko, já uklízím v pohodě - dřív jen na nouzovku, co ji můžu hodit na záda, tak zvládnu všechno s ní a v klidu, unesu ji několik hodin bez problémů.

mě přijde holky, že je to normální, oni se nudí. až po třetím roce si nejstarší začla hrát a nějak se bavit sama…jinak buď se mnou a nebo prostě jsme byly furt venku po procházkách, hřištích, návštěvách. tam nekňučela tolik…

vedma007
Kecalka 430 příspěvků 30.08.19 12:48

Já tohle „blbý období“ řešila tak, že děti dělali vše se mnou - u vaření mi seděli na lince nebo stáli u ní a třeba se máchali ve dřezu nebo jsem jim dala něco na krájení, u úklidu asistovali (máme kromě klasického vysavače ještě takový ten malý ruční - tak ten měl vždy někdo z dvojčat), podávali kolíčky u věšení prádla, strkali věci do pračky, „myli“ kuchyňskou linku…Tyhle činnosti je většinou docela zabavily.
Jinak my teda byli venku hodně, tam to právě vždycky bývalo mnohem lepší, když měli rozběh.
No a pak obligátní - když budeš v klidu ty - bude i dítě…tahle pravda se mi už tolikrát potvrdila, že ji sem napsat prostě musím.

Russet
Neúnavná pisatelka 18346 příspěvků 30.08.19 12:49
@Bubla Bůčková píše:
Za tři dva jedna tu padne nosítko… Tak já pořídila ergobaby a jako ženský teda, prej vařit a uklízet s tím jste říkaly 8o 8o 8o možná tak na panenku půl kilovou :nevim: no takže zakladatelko já bych zkusila nějaká vyšetření, co když ho opravdu něco bolí :think:

Já v životě s nosítkem nic nedělala. Nejsem africká silná žena :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.19 12:51

Asi Tě nepotěším, ale mám dceru, skoro 3 roky, od narození nespokojená, ujecena, věčně naštvaná, schopná ječet hodinu v kuse. Dle pediatry zdravá, má jen prostě takovou povahu… nejlepší je na tyto nálady a stavy nereagovat, uznat, že se zlobí a nechat ji být. To je ideální reakce, kterou zvládnu tak ve třetině případů. Ve dvou třetinách ztratím nervy, řvu taky, a tím je to ještě horší…

Echt Kelišová 8478 příspěvků 30.08.19 12:51
@KKatka23 píše:
@Bubla Bůčková tak možná špatný nosítko, já uklízím v pohodě - dřív jen na nouzovku, co ji můžu hodit na záda, tak zvládnu všechno s ní a v klidu, unesu ji několik hodin bez problémů.mě přijde holky, že je to normální, oni se nudí. až po třetím roce si nejstarší začla hrát a nějak se bavit sama…jinak buď se mnou a nebo prostě jsme byly furt venku po procházkách, hřištích, návštěvách. tam nekňučela tolik…

Jo na zádech… Tak to asi jo :think: :mrgreen:

Russet
Neúnavná pisatelka 18346 příspěvků 30.08.19 12:52
@Verukas píše:
Ahoj maminky, už jsem fakt zoufalá :zed: malému je skoro rok a půl a už od miminka je nespokojenej, teď to den co den jen graduje, ráno otevře oči a už kňourá, dopoledne kňourá.. Snažím se ho zabavit, to je fakt jen na chvíli, nenechá mě nic udělat, pořád mi visí na noze a kňourá :roll:..Když už mám toho dost, tak po něm řvu, vím je to špatně, ale jsem fakt zralá už do Bohnic :,(.. Přítel mi to má samozřejmě za zlé a ja mám z toho akorát depku a nejradši bych jen brečela :?… Když jde ven, tak je hodnej, teda do te doby, než přijdeme na pískoviště a on se musí dělit o hračky, to je pak řev, že ho je slyšet na druhem konci města :zed:, tak se opět balime a jdeme domů :roll:

Jak se má naučit dělit, když ho odtamtud odtáhneš? Nechala bych ho, ať se pořádně unaví venku, sama si šla lehnout, jak by to bylo jen možné. Abych byla odpočatá máma v klidu. Když vaříš, zkus mu dát něco, aby vařil s tebou. Zapoj ho. Určitě se to zlepší s věkem, ať bude samostatnější.

Mallorka
Závislačka 3257 příspěvků 30.08.19 12:53

A nemá prostě jen hlad? Co zacpat mu pusu jidlem :-) mne když začnou děcka knourat a být protivné, tak mají vetsinou hlad. Dcera rok a půl musí mít pořád něco v puse dávám krupky, ovoce atd.

Echt Kelišová 8478 příspěvků 30.08.19 12:55
@Russet píše:
Já v životě s nosítkem nic nedělala. Nejsem africká silná žena :mrgreen:

Já ho neporizovala kvůli tomu, jen jako občasný pomocník třeba na výlet a tak… Ale sem si říkala, že dojdu s košem a jako wtf?!?! :lol:
Zakladatelko nebo sourozence :cert: :hug:

cverunka
Závislačka 3256 příspěvků 30.08.19 12:55

Starší dcera byla, či spisje uplně stejná. Teď je jí 7 a i přes veškeré naše snahy o zocelení je ukňourana pořád. Všechno je problém, pořád ji něco bolí, škrábe, nic jí nechutná, pořád něco potřebuje. Prostě náročná. Je to prostě povahou.

Russet
Neúnavná pisatelka 18346 příspěvků 30.08.19 12:59
@Bubla Bůčková píše:
Já ho neporizovala kvůli tomu, jen jako občasný pomocník třeba na výlet a tak… Ale sem si říkala, že dojdu s košem a jako wtf?!?! :lol:
Zakladatelko nebo sourozence :cert: :hug:

Nenosila jsem miminko, až větší dítě, takže to byla dost makačka. Syn se naštěstí zabavil a když ne, nějak jsem ho přesvědčila. Koš vynášel ráno tatínek. Možná spíš šátek, ale odmala, aby si tělo zvyklo. Já ho unesu do teď, vytáhnu ho na rukách do vzduchu i se 17?! kily, ale batoh na zádech neee. On taky brzo lezl a chodil, tak měl své práce dost.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.19 13:11
@Mallorka píše:
A nemá prostě jen hlad? Co zacpat mu pusu jidlem :-) mne když začnou děcka knourat a být protivné, tak mají vetsinou hlad. Dcera rok a půl musí mít pořád něco v puse dávám krupky, ovoce atd.

Nejhorsi otazka co existuje :D kdyz dela malej vystup venku, hned se me cizi lidi co jdou kolem ptaji jestli nema hlad :D

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama