Máma a já - společné zaměstnání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.19 16:39
Máma, já společné zaměstnání

Chtěla bych znát váš Názor.. Pokud se vám nedaří najít práce, v okolí je opravdu bída, a nebo vám nevyhovují směny- odpolední, 12, a vzali by vás do práce, kde se vám to tak nějak i líbí, ale prostě máme divný vztah s mámou, která tam taky pracuje..zůstaly a nebo nezůstaly tam..
Moje máma neni až tak špatná, ale na muj v kus se mi míchá do mých věcí. Já sama mám nervy z paragrafů, a kdo bude hlídat děti.. Ona mi v tom nepomůže. Jakmile se prostě ráno setkáme, tak první co je, tak prostě dabata co děti. Někdy řeknu že nic, někdy prostě neumím lhát a řkenu, že kluk má rýmu a už je to..
Jakože, už ted musím být, zodpovědná, že když jsem si našla práci, mám do ní chodit, a ne si pak dělat holubník z toho atd.
Pro člověka, pro kterého řeší vnitřně to, aby nebyly děti nemocné, je to hodně psychicky náročné..
Ted situace. manžel zůstal doma s mladším, já si vzala na 4 dny paragraf. Ten se prodloužil a už prostě v telefonátu, že už mám být zodpovědnější, že chodím do práce, a jak dlouho budu doma. Když vidím kluka chytlé obě uši, tak co s tím.. Pak přijdu k lékařce a chci se vypsat, a tam dostanu další čočku, že jsem se zbláznila, že nemůže do školky.. Ted v pá skončil paragraf. Já měla nateklou pusu, mám strach abych neměla nerv chytlý, šla jsem k lékaři ten den, nechtěla jsem si brat neschopenku, i když ji nemám,, tak jsem si říkala že v po zůstanu doma nějak to ještě vyležet, že se prostě domluvím s mistrovou.. No.. to zase bylo, že si mám uvědomit, že chodím do práce, že prostě ona řekla, že v pondělí přijdu, a jako už ji - sere, že se každý ptá, kdy přijdu atd..
Já sama vím, že prostě člověk musí být už opratrný, na nemoce, i manžel se už zapojil a když něco tak hlídá děti on, ale prostě když to nejde, tak to nejde..
Takže já ve stresu, aby děti neomarodili, pak poslouchám manžela, že už na paragraf nejde- což taky už chápu, i tak jsem ráda, že v tomto jsme na to dva, jakmilne se to řekne, tak nervy, co zase bude za kecy a řešení. A pak lékařka, jak mám být dýl, když to chci vypsat, a pořád dokola.
Ani by mě tak nevadily chytré řeči, že mám děti hlídat, aby nebyly nemocné, ale spíš takové, že si z toho dělám holubník, že když chodím do práce mám chodit a něco nevymýšlet,, a ted jak jsem dostala anbio, tak hned komentáře, že mě nic neni, že jak chci, až mě vyhodí, aatd..
Paragraf jsem měla jeden nějaký den neplacené, ale nejde o to, pokud byx mě toto řekla mistorvá pochopím, ale psychický pomalu denní komentáře, mě ničí..
Nevím co s tím, nejsem žádná 20 mám 35 let, máma nikdy nebyla nějaká opečovavací, ale hrozně mě to ničí..
Rada najít si jinou práci..to bych brala, ale jak jsme psala neni to jednoduché, sama mám k tomu OZZ na kyčle, takže vše možné taky nejde.
Nevím co prostě s tím. Už jsem se s mámou i pohádala, že mě mánechat být, že je to naše věc, ale spíš hádky vylynulo, že je se.. že prostě se jí tam ženské ptají, kdy přijdu a ji to vadí atd. atd..

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Paola21
Závislačka 4057 příspěvků 05.05.19 16:42

Vůbec o tom nediskutovat, tvoje máma tam není šéf, tak nechápu, proč to řeší. Bych chtěla vědět, jak to dělala ona, když jsi byla jako malá nemocná… :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.19 16:46

@Paola21 já byla u babiček, mě řekla, že oni chodí do práce, což já jsem nikdy hlídání nevyžadvoala, spíš jsem ji řekla, že by stačilo, kdyby mě prostě pomalu každý den nestresovala.. Ono jendou, dvakrát nad tím mávne člověk rukou.. ale
Nebo situace, šla jsem si pro léky, málo práce, v pohodě šéfová.. Ale v tu dobu měla ještě jedna nahlašenou dovolenou, taky mladší a už bylo.
No když si vzala Patra, tak i ty si musela,, máš chodit do práce a ne si dělat co ccheš.. a pořád něco. Přitom já ani nevěděla, že někdo má volno

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.19 16:47

Už jsem manželovi dneska říkala, že opravdu přemýšlím o Up, že prostě fakt nevím.. Člověk pak má ztáhlý žaludek, že se bude zase něco řešit..
JSem ted v práci 3 měsíc.. ale před dvěma roky jsem tam pracovala už..

Paola21
Závislačka 4057 příspěvků 05.05.19 16:47
@Anonymní píše:
@Paola21 já byla u babiček, mě řekla, že oni chodí do práce, což já jsem nikdy hlídání nevyžadvoala, spíš jsem ji řekla, že by stačilo, kdyby mě prostě pomalu každý den nestresovala.. Ono jendou, dvakrát nad tím mávne člověk rukou.. ale
Nebo situace, šla jsem si pro léky, málo práce, v pohodě šéfová.. Ale v tu dobu měla ještě jedna nahlašenou dovolenou, taky mladší a už bylo.
No když si vzala Patra, tak i ty si musela,, máš chodit do práce a ne si dělat co ccheš.. a pořád něco. Přitom já ani nevěděla, že někdo má volno

Jedním uchem dovnitř, druhým ven a hledat přitom jinou práci. Tohle je na palici, lituju tě.

cecetka
Echt Kelišová 8214 příspěvků 05.05.19 16:48

Probrala bych svoji situaci se svymi nadrizenymi. Ono, mozna tobe zatim mistrova nic nerekla, ale mohla mit treba narazku pred tvoji mamou. Anebo ostatni kolegyne. Tem asi neni uplne fuk, ze casto chybis.
A bohuzel jedina rada, jak se vymanit z vlivu matky, je pracovat jinde nez ona :?

Lucy75
Zasloužilá kecalka 864 příspěvků 05.05.19 16:49

:zed: si ty nemoci nevymýšlíš! místo toho, aby vám pomohla ještě takto poučuje… bych jí řekla, že jestli nechce pomoct, ať to laskavě okamžitě přestane komentovat, dala bych zcela jasně najevo, že ty její kecy už nebudu poslouchat, i za cenu ochlazení vztahů…
holky byly ze začátku školky furt nahromadě a pak po pár měsících už úplná pohoda, tak třeba to i u vás časem přejde a bude líp :kytka:

ProfZav
Ukecaná baba ;) 2095 příspěvků 05.05.19 16:49

Pořád ji, ať řekne v práci, že neví, kdy přijdeš a ať se zeptaji tebe. Nebo prostě hledat jinde. A nic bych ji neříkala. Do práce přijdeš, až budou děti ok. Konec.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.19 16:50

@cecetka právě to je firma, kde jsou na půl zdravý a na půl ID, se šéfovou jsme vrstevnice, řešíme vše spolu, a hlavně tam víc ženských marodí i dva měísce v kuse atd… a nebo pořád někdo běhá po doktorech. Určitě nepatřím k těm co nejvíc jsou doma

Sany80s
Kelišová 7320 příspěvků 05.05.19 16:54

Ona to v té práci taky nemá lehký, dovedu si představit, že se místo do tebe obouvají do ní a podkopává to i její pozici.
Toto nemá řešení, v práci bych zůstala určitě minimálně tak dlouho, dokud nenajdeš novou.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.19 16:58

Já si to třeba nechci nemlouvat, ale taky jsem přemýšlela, jeslti třeba nechce, abych odešla. Jinak nemáme špatné vztahy, ale u tohoto nevím..
Nebo situace..
V pátek po lékařích jsem zašla do práce s malou- je to prostě běžné, že někdo když marodí, kde od lékaře, tak se tam jde podívat na dílnu a nebo třeba i s dětmi.. Porstě já přijdu, nějaké žneské si mě nevšímaly a nějaké s usměvem.. Ona se otočila a hned jsme poznala ten výraz- co jsem jde..
Potom teda dobré, běžně si pokecaly než jsem odcházela, ale přišlo mě, že mě tam cizí pracovnice vítají víc..
A pak jak mi natekla ta pusu a prostě si to řeším sama, chtěla jsem si dneska řešit s vedením- máme FB a čísla osobní, a dozvěděla se to, tak, že prostě ona by si to nedovolila, tak se tam procházet a předvádět- řikám je to normální ve firmě!! i v průběhu marodění.. že jako si z otho dělám bordel, že zítra do práce nejdu..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.19 17:00

@Sany80s tam je pěrfektní kolektiv, tak právě nemá se kdo do nikoho obouvat.. Právě, že nejvíc ze všech třeba do mě šije mamka. A když tam nejsem, tak vím, že prostě jediné, co je, tak se zeptjí..
A hanka nepřijdu, už má děti zdravé- žeěná komunikace, proto mě to mrzí, že právě tam o nic jde, a je z toho takové divadlo

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.19 17:02

Jinak je to obyčejná klasická malá dilnička, žádné třeba kanceláře atd. prostě obyčejné ženskés dobrým kolektivem.. ale bohužel já z toho mám jenom nervy…

kvaček
Extra třída :D 13986 příspěvků 05.05.19 17:05

Je to složitá situace

alisekR
Kelišová 5729 příspěvků 05.05.19 17:09

Proto nejdu pracovat k mamce. Mohla bych ve stejné práci dělat s ní, ale právě proto, že jsou naše děti pořád na kopici, tak ne. Mohla bych dělat na fakturacich, ale mamka má dva roky do důchodu, tak taky nechci, aby poslouchala že jsem pořád na očr. Tak dělám ve stejné firmě jako manžel. Tomu si naštěstí nikdo nedovolí nic říct, dělá v managementu. Chápu tvoje problémy a dokážu si představit ty poměry tam. Když někde dělá moc ženských pohromadě, tak komentují všechno a hlavně to, do čeho jim nic není. Takže možná prudí tvojí mámu a jí to není příjemné. :think:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama