Máma ve 20 letech

61
9.1.20 17:19

Máma ve 20

Ahoj, je tu nějaká maminka, které je 20 jako mne? :srdce:
Máte přitele? Co vaši rodiče?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1159
9.1.20 17:30

Je mi 22, mám dvouletou dceru. Rodiče úplně v pohodě, řekli že je to moje věc jestli si dítě nechám. Klidně napiš ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
179
9.1.20 17:35

Ve 20 jsem se stala maminkou… Je pravda že tehdy už teď s manželem jsme měli zázemí.. Byt, finance na zajištění mimi.. Manžel o pět let starší… Moje máti mi chtěla dát peníze na potrat, protože ve 40 letech si neuměla představit být babičkou… Doteď mám k ní chladný vztah… Za to s tchyni a tchanem jsem spokojená… Plánujeme druhé dítko… Bude mi 26

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
410
9.1.20 17:35

Ahoj je mi 20 a jsem 5+2tt miminko bylo plánované. Máme byt a jsem vdaná, miminko se narodí když mi bude 21

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
9.1.20 18:07

Jsem mamčou od 18. A dceři bude 6 💋 Mamča to brala celkem v pohodě, táta už moc :D ne. Vystudovala jsem. Je mi 24 a čekáme druhé / chlapečka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.1.20 18:15
@Ronda1 píše:
Ve 20 jsem se stala maminkou… Je pravda že tehdy už teď s manželem jsme měli zázemí.. Byt, finance na zajištění mimi.. Manžel o pět let starší… Moje máti mi chtěla dát peníze na potrat, protože ve 40 letech si neuměla představit být babičkou… Doteď mám k ní chladný vztah… Za to s tchyni a tchanem jsem spokojená… Plánujeme druhé dítko… Bude mi 26

8o 8o Ty jo, hnát dceru na potrat, protože nechci být babičkou ve čtyřiceti, to je síla. Nehledě na to, že tě tedy sama měla ve dvaceti.

Já poprvé otěhotněla ve 21, ale nevyšlo to, o miminko jsme přišli. Podruhé jsem otěhotněla a porodila ve 22. Kdybych věděla, do čeho jdu, tak do toho nejdu.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.1.20 18:47

Je mi dvacet a cekam dvojcata :P jsem vdana, mame bydleni zajistene.

• Citovat
  • Nahlásit
410
9.1.20 18:57
Jsem ráda, že to má někdo v tomto věku jako ja. Gratuluji ke dvojčátkum.
@Anonymní píše:
Je mi dvacet a cekam dvojcata :P jsem vdana, mame bydleni zajistene.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.1.20 20:36
@Martinamimi1 píše:
Jsem ráda, že to má někdo v tomto věku jako ja. Gratuluji ke dvojčátkum.

Dekujeme :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
53
9.1.20 21:46

Mě je také 20, mimčo bude za měsíc s námi 😊 ❤ ❤ ❤ :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
443
10.1.20 06:32

Ahoj, já měla dceru taky ve dvaceti. Dnes už je jí 12. Zůstala jsem na ní sama a nebylo to zrovna lehké období. Naštěstí jsem v jejích dvou letech potkala současného manžela a všechno se spravilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
10.1.20 13:27

Ty jo, je vas tu docela dost 😁
A jake jste dali jména?
Moje se jmenuje Edita, bude mit za chvili 2 mesice. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek