Problém s erekcí? Bude se to zhoršovat?

Anonymní
6.1.20 09:24

Problém s erekcí? Bude se to

Holky, mám nového partnera (půl roku), je mu 43 a asi má problém s erekcí. Nikdy dřív jsem se s tím nesetkala a nevím co s tím. V podstatě nikdy se mu nepostavi sám od sebe když se mazlime, musím mu pomoct rukou nebo pusou. A při sexu vydrží chvíli, třeba minutu a pak mu pomalu přestane stát. Musí se zase pomoct rukou.

Není to žádný drama ale říkám si, jestli se to bude horsit a jak brzy…? Aby mu za 2 roky třeba nestal už vůbec… :?

Zatím mi to nevadí a miluju ho, ať to nevyzni blbě, jen tak přemýšlím jestli to muže byt v budoucnu problém, přijde mi mladej na to ze už má takový problémy

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
6.1.20 09:25

Omlouvám se, nedopsal se mi tam nadpis :mrgreen: mělo to byt jestli se to bude horsit :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
16053
6.1.20 10:30

No pokud nezajde k lékaři a nebude to řešit, (velmi pravděpodobně tam bude organická příčina), tak se to pochopitelně bude jen zhoršovat - čím déle si nechá topořivá tělíska ničit špatným, ignrovoaným zdravotním stavem, tím více jich přestane fungovat nenávratně.

Počínající cukrovka, příliš vysoký krevní tlak, problémy s prostatou, počáteční příznaky systémových neurologických onemocnění.

Potřebuje to všechno vyloučit - kromě zlepšení erekce to taky znamená zabránění tomu, aby se takové onemocnění rozjelo do plnejch.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat