Reklama

Máme jim to říct?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.17 19:18
Mame jim to říct?

Ahoj, prosim anonym. Chodi sem rodina.

Čekám mimco, oznamili jsme to před par dny manzelovo rodine. Je to prvni přírůstek do rodiny. Dlouhou jsme to tajili. Rodina je samozřejmě nadšená. Bydlime od nich cca 260 km, takze se rozhodli u nich pro miminko vse zařídit, coz je od nich moc hezke. Tchýně mi dnes poslala kocarek, co prckovi koupi, nejaky z bazaru, o to nejde. Ale prostě se mi vubec nelibil a sve dite bych do toho nedala. Napsala jsem ji, ze kocarek budeme vozit s sebou, at si s kocarkem nedelaji starosti. Bojim se ale, aby nekoupili i nejakou osklivou postylku nebo oblečeni, co se nam libit nebude. Preci jen je to naše dítě a radi bychom, aby bylo v tom v cem se nam libi. Mame svou představu. Nic draheho, vse z bazaru, ale mame jiny vkus. Jsem rada, ze jsou na nas tak hodní. Ale radši bych si vse koupila sama, jenze to se urazí. Je vhodne jim nejak naznačit, že bychom alespon predem radi vedeli, co zamysli koupit? Ted mam namysli postylku a nabytek. Ten kocar me uplne vydesil. Nikdy bych v tom dite nevyvezla ven a to nejsem zadna fajnovka, ale obycejna zena.
Diky za rady :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Reakce:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.17 19:24

Řekni pravdu, že máš jiný vkus a chceš si to vybrat podle sebe, že sice moc děkuješ, ale postaráš se o to sama…¨
mi se takový přístup vyplatil, tchyně vždy ví na čem se mnou je, jsem vždycky upřímná

LadyBrigit
Ukecaná baba ;) 1248 příspěvků 24.02.17 19:25

To byl určitě nějakej staromódní že? dovedu si to představit :mrgreen:

Pomka
Kelišová 7318 příspěvků 24.02.17 19:26

Chápu to dobře, že tchyně pořizuje postýlku a kočárek k nim domů? Pro případné vaše návštěvy?

Jar Jar
Zasloužilá kecalka 704 příspěvků 24.02.17 19:27

Co může být na kočárku tak hrozného, že bys v tom dítě nevyvezla? :-) Tuhle kočárkománii jsem nikdy nepochopila. Holky jsou ochotné utratit za kočárky majlant, při tom dítěti je to stejně úplně fuk :-)

KatieAndLily
Ukecaná baba ;) 1359 příspěvků 24.02.17 19:28

A co jim dát nějaký seznam? Třeba seznam přání kde napíšete co si přejete a co naopak ne.
Myslím že by to nemuselo urazit :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.17 19:29
@Pomka píše:
Chápu to dobře, že tchyně pořizuje postýlku a kočárek k nim domů? Pro případné vaše návštěvy?

Ano, tak. Ale jsme u nich kolikrat dlouho. A minule mi poslala obrazek postýlky, byla cerna a s cernym povlecenim. Jak pohrebni auto. Prostě to bylo až děsivé. :mrgreen:

xjuklickova
Kelišová 5081 příspěvků 1 inzerát 24.02.17 19:29
@Anonymní píše:
Ahoj, prosim anonym. Chodi sem rodina.Čekám mimco, oznamili jsme to před par dny manzelovo rodine. Je to prvni přírůstek do rodiny. Dlouhou jsme to tajili. Rodina je samozřejmě nadšená. Bydlime od nich cca 260 km, takze se rozhodli u nich pro miminko vse zařídit, coz je od nich moc hezke. Tchýně mi dnes poslala kocarek, co prckovi koupi, nejaky z bazaru, o to nejde. Ale prostě se mi vubec nelibil a sve dite bych do toho nedala. Napsala jsem ji, ze kocarek budeme vozit s sebou, at si s kocarkem nedelaji starosti. Bojim se ale, aby nekoupili i nejakou osklivou postylku nebo oblečeni, co se nam libit nebude. Preci jen je to naše dítě a radi bychom, aby bylo v tom v cem se nam libi. Mame svou představu. Nic draheho, vse z bazaru, ale mame jiny vkus. Jsem rada, ze jsou na nas tak hodní. Ale radši bych si vse koupila sama, jenze to se urazí. Je vhodne jim nejak naznačit, že bychom alespon predem radi vedeli, co zamysli koupit? Ted mam namysli postylku a nabytek. Ten kocar me uplne vydesil. Nikdy bych v tom dite nevyvezla ven a to nejsem zadna fajnovka, ale obycejna zena.
Diky za rady :kytka:

Budes vse kupovat 2×? Jednou domu, kednou k nim, kdyz tam pojedes jednou za mesic na vikend? Rekni ji pravdu, ze mas jiny vkus. Z vlastni zkusenosti vim, ze nektere veci co se libili tchyni a me pripadali priserne se nakonec ukazali jako funkcnejsi nez moderna.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.17 19:29
@Jar Jar píše:
Co může být na kočárku tak hrozného, že bys v tom dítě nevyvezla? :-) Tuhle kočárkománii jsem nikdy nepochopila. Holky jsou ochotné utratit za kočárky majlant, při tom dítěti je to stejně úplně fuk :-)

tak mi to teda jedno není, pokud se snažím pěkně oblíkat a nejsem nějaká batikovaná šmudla, tak chci mít i pěkný kočárek, klidně z bazaru a nemusí být drahý, ale ty staré obrovské a těžké herky s obrovskými koly bych si taky nikdy nepořídila :mrgreen:

bubulina
Ukecaná baba ;) 1697 příspěvků 24.02.17 19:29

A ty věci, co se ti nelíbí, ale mají být jen u nich, ne? Pak bych to neřešila, pokud to nebude plesnivá matrace apod.

Blahuše
Kecalka 316 příspěvků 24.02.17 19:30

Nabytek, ktery bude stabilne jen u nich, pokud k nim prijedete na navstevu bych neresila, tedy vzhledove urcite ne, snad jen bych ohlidala material, aby byl nezavadny a byla vdecna, ze se pro miminko snazi vytvorit zazemi. Pokud jsou tak daleko, asi tam nebudete jezdit tak casti, abys to nevydrzela i kdyz to nebude podle tveho vkusu. Obleceni muzes vzit, podekovat, rict, ze ho nejdriv chces vyprat a mimco oblect podle sebe. A kocarek, pokud je myslen take jen jako druhy na pobyt u nich bych neresila a pokud by ti opravdu vadil, zkus mile navrhnout, ze by se ti libil jiny kvuli bezpecnosti, velikosti atd… A posli typ ktery by ti vyhovoval, aby meli predstavu.

Aspera
Generální žvanilka 20361 příspěvků 1 inzerát 24.02.17 19:30

Já bych to nechala na nich. Je to vybavení, které použijete párkrát, tak ať si babi pořídí co chce. Bránila bych se špinavým, plastnivým a jinak fujtajb věcem, ale pokud jsou čisté a bezpečné tak co řešit. Domů si kup co chceš a buď ráda, že babi pořídí sama.

Šarlota4
Echt Kelišová 9646 příspěvků 24.02.17 19:31

Pocitam, ze pokud se neurazi tak uz asi nic nekoupi. A budes muset investovat sama. Zrovna u te postylky by mi to bylo totalne burt. Ja mam doma peknou a moje mamka ma u sebe 20 let starou ( plne funkcni )a je mi to fuk. Nikdo to nevidi a za par mesicu se to da pryc. Zalezi na jak dlouho tam budete jezdit. Me je treba 2 dny uplne jedno do ceho tchyne nebo mama dite obleka. Hlavne, ze je v tepe, ciste a v dobrych rukach. Ze ji da hnusnou mikinu?? Je mi uplne jedno :) doma a mezi lidi si ji zas vymazlim. Btw oni se i boji kolikrat, ze by ponicily nektere kusy, tak radeji daji starsi.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.17 19:32
@Jar Jar píše:
Co může být na kočárku tak hrozného, že bys v tom dítě nevyvezla? :-) Tuhle kočárkománii jsem nikdy nepochopila. Holky jsou ochotné utratit za kočárky majlant, při tom dítěti je to stejně úplně fuk :-)

Mame vybrany kočár za 10 tisic. Coz mi neprijde majlant pro prvni dite. Ale mame radi střízlivé barvy, ne kriklave růžové. Prostě se nam to nelibi. Navic kocarek chceme v neutralni barve, jelikoz planujeme deti dve.

Aspera
Generální žvanilka 20361 příspěvků 1 inzerát 24.02.17 19:32
@Doe_Jane píše:
tak mi to teda jedno není, pokud se snažím pěkně oblíkat a nejsem nějaká batikovaná šmudla, tak chci mít i pěkný kočárek, klidně z bazaru a nemusí být drahý, ale ty staré obrovské a těžké herky s obrovskými koly bych si taky nikdy nepořídila :mrgreen:

A nepřežila bys ho jednou za 2 měsíce na víkend u tchýně? Mě byly kočárky u rodičů šumák a to jsme k našim jezdili často. Stačilo mi to, že jsem nemusela tahat náš.

Příspěvek upraven 24.02.17 v 19:33

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama