Reklama

Aniball/Epino - krvacení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Groselady
Nováček 6 příspěvků 24.02.17 13:37
Aniball/Epino - krvacení

Ahoj ženy, už týden cvičim s Aniballem ale mám hodně problém s krvácením.. zvyšuji opatrně a pomalu dnes jsem se dostala na 23 cm ale opět krve jak z mašíka :zed:… krev teče vždy jen chviličku ale stejně vždycky cvičení ukončím,.. máte s tím zkušenost?
Vím že bych měla na pár dní přestat, ale hrozí mi předčasný porod a tak bych se ráda dostala,,alespoň" na 25… Nevadí mi cvičit přes krev, ale mám strach abych si nějak neublížila.. :zed:

Reklama

Reakce:

ZuzaMi 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.17 13:42

Tak me prijde 23 na tyden cviceni hrozne moc.. ja cvicila 4 tydny pomalinku, polehoucku a dostala se na 27cm. At to moc neuspechas..pres krev bych teda necvicila, kor kdyz hrozi predcasny porod.

Alishka111
Kecalka 465 příspěvků 24.02.17 14:09

Me to taky prijde dost rychly posun. Ja cvicila kazdy den, ale 24 mi trvalo tydny nejmin 2. Cvicis opravdu pomalu, bez bolesti a pridrzujes balonek, aby nesel rychle ven? Myslim, mit nacviceno je super, ja diky tomu mela nadherny porod, ale urcite nema cenu se zranit a krve bych se ja teda bala…

ZuzaMi 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.17 14:37
@Alishka111 píše:
Me to taky prijde dost rychly posun. Ja cvicila kazdy den, ale 24 mi trvalo tydny nejmin 2. Cvicis opravdu pomalu, bez bolesti a pridrzujes balonek, aby nesel rychle ven? Myslim, mit nacviceno je super, ja diky tomu mela nadherny porod, ale urcite nema cenu se zranit a krve bych se ja teda bala…

Presne taak. Mne i tech 27cm stacilo na krasny porod bez poraneni..

Groselady
Nováček 6 příspěvků 24.02.17 14:59

Hmm :think: no já jsem celé dny jela tak na těch 19, to už se dalo.. tak jsem pak postupně zvýšila na 20,22, a dnes 23.. ale prostě furt krev no… asi bych právě zůstala dýl na těch 19 kdyby mi předčasnej nehrozil.. :roll: achjoo
Jinak nevím jakým způsobem cvičíte vy, já nafouknu a balónek vevnitř chvíli rozdýchávám.. pak vytlačím ale to bohužel velmi rychle protože to dost bolí…

Alishka111
Kecalka 465 příspěvků 24.02.17 16:04

@Groselady pani, jsem laik, ale podle me si zadelavas na pekny problem… Ja jsem vzdy nafoukla na malinky objem a pomalicku vytlacovala, tak abych presne vnimala, jestli ma ta hraz jeste vuli. Samotne vytlaceni vzdy trvalo min 30 vterin, u vetsich objemu klidne minutu a vic. Pokud to bolelo, upustila jsem. Pak jsem nafoukla o malinko vic a cele opakovala. Cvicila jsem denne cca pul hodiny a posouvala jsem se o cca 0.5 cm den. Stylem nafouknu- vystrelim musis byt potrhana uz ted. To bych ja osobne nedelala.

Lentilanek
Závislačka 4408 příspěvků 24.02.17 16:13

Ahoj holky omlouvám se že sem takhle lezu… @Groselady osobní zkušenost nemam ale kamarádkám se to nedelo ( mám zatím dve co cvičily)
Ráda bych se ostatních zeptala jaký je tedy správný pstup od kolika cm začít atd a je lepsí lubrikant nebo kondom nebo oboje…mám koupen po kamarádce vyvařím a uvidím

Jedna babička
Závislačka 3396 příspěvků 24.02.17 16:27

@Lentilanek Běží tu diskuse se spousty radami, na které heldáš odpověď, tak jukni. https://www.emimino.cz/…kovani/1117/

Lentilanek
Závislačka 4408 příspěvků 24.02.17 16:30

@Jedna babička děkuji

Jedna babička
Závislačka 3396 příspěvků 24.02.17 16:32

@Lentilanek :mavam: :mavam: :mavam:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama