Maminka a můj byt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  18.04.18 22:48
Maminka a muj byt

Dobry den mam trable s maminkou,,ba­bickou, muze nekdo poradit

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Denisa56
Kelišová 5348 příspěvků 18.04.18 22:52

A čeho se ty trable týkají?

Anonymní  18.04.18 22:57

Bytu ve kterem ziji. Mamka se dusovala ze mi pomuze do byt. Vypovedela jsem stavebko. Nakonec vybrala a trvala na bytu v jeji blizkosti. A koupila byt pouze ze svych penez a z mych se opravil a vybavil. A nyni mi ho nechce dat. A ja mam na talirku ze je to jeji

Anonymní  18.04.18 22:59

A diky zruseni stavebka na druhy nemam :( a nechce mi.ho.ani prodat. misto toho mi nadava ze jsem nevdecna

Šarlota4
Echt Kelišová 9121 příspěvků 19.04.18 00:19

No tak pomohla ti. Jednou ho stejne zdedis. Jestli tam nechces byt, tak ji popros i svou investici a jdi do pronajmu.

entropy
Ukecaná baba ;) 2430 příspěvků 19.04.18 00:25

Předpokládám, že vybavení a oprava bytu stála méně, než byt sám?
Nechává Tě tam bydlet?

karkarka
Ukecaná baba ;) 2005 příspěvků 19.04.18 06:01

To stavebko sis nasetrila sama, nebo ti to setrili rodice. kokik stal byt a kolik vybavení?

Regina Hero
Nadpozemská drbna 26736 příspěvků 9 inzerátů 19.04.18 07:31
@Anonymní píše:
Bytu ve kterem ziji. Mamka se dusovala ze mi pomuze do byt. Vypovedela jsem stavebko. Nakonec vybrala a trvala na bytu v jeji blizkosti. A koupila byt pouze ze svych penez a z mych se opravil a vybavil. A nyni mi ho nechce dat. A ja mam na talirku ze je to jeji

a zakazuje ti tam bydlet?

Janli
Závislačka 3852 příspěvků 6 inzerátů 19.04.18 08:30

Tak předpokládám, že v bytě bydlíš a neplatíš nájem. Upřímně nechápu, proč by ti měla dát byt, který zaplatila ona. To, že se vybavil z tvých peněz je taky v pořádku. Pokud s tím máš takový problém a v bytě nechceš za těchto podmínek bydlet, chtěj investované peníze vrátit a najdi si jiný byt, matka může byt pronajímat. Nebo byt prodejte a nech se vyplatit.

Anonymní  19.04.18 19:55

Tak penize jsem nasetrila sama, byt jsem a chci od ni koupit. Nechci mit na podnose ze je to jeji byt. Nechci aby mi do vseho mluvila.

Anonymní  19.04.18 20:33

Bylo receno ze mi do bytu pomuze.Od zacatku jsem pocitala ze ji ho budu zplacet.Kdo nezazil nevi. Porad slysim,,to je muj byt, naposledy mluvila do. vyberu podlahy. A to.je to nejmensi do ceho.mi mluvi.Nebo.tedy uz nam.Pac uz mam manzela. Potrebuji se zbavit jeji nadvlady.Uz jsem. mohla mit pulku zplacenou, a neokradat.se o dedictvi.

Regina Hero
Nadpozemská drbna 26736 příspěvků 9 inzerátů 19.04.18 20:59
@Anonymní píše:
Bylo receno ze mi do bytu pomuze.Od zacatku jsem pocitala ze ji ho budu zplacet.Kdo nezazil nevi. Porad slysim,,to je muj byt, naposledy mluvila do. vyberu podlahy. A to.je to nejmensi do ceho.mi mluvi.Nebo.tedy uz nam.Pac uz mam manzela. Potrebuji se zbavit jeji nadvlady.Uz jsem. mohla mit pulku zplacenou, a neokradat.se o dedictvi.

tak jste si s manželem měli koupit svůj vlastní byt a nečekat, až vám ho koupí maminka (a že ho přepíše na tebe nebo na vás oba)… když nechci, aby mi někdo do něčeho mluvil, zařídím si to sama…

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 1874 příspěvků 2 inzeráty 19.04.18 21:05

Nějak tomu nerozumím, proč sis ten byt nekoupila sama za ty svoje peníze, v čem ti měla máma pomoct? Investovat do nemovitosti, která není moje, to je trošku hloupost no…

karkarka
Ukecaná baba ;) 2005 příspěvků 20.04.18 05:45
@Anonymní píše:

Porad to mechapu. pises ue si mela nasetreno ale byt koupila mamka za svoje.tak kde mas ty nasetrene penize? A o jake dedictvi se okradas?

Regina Hero
Nadpozemská drbna 26736 příspěvků 9 inzerátů 20.04.18 07:56

S tím dědictvím je to dobrý vtípek, když je nebožka matka ještě živá ;)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Pašovaly drogy spolu? „Zmije Simona všem lže,“ vzkazuje Tereza z Pákistánu

Byly jako dvojčata, objížděly spolu privátní kluby po celé Evropě a společně... číst dále >

Pošťák Ondra se změnil k lepšímu, nechal si narůst vousy a zmužněl

S krátkou pauzou již třináct let pomáhá Ester Janečková prostřednictvím svého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Podvodní léčitelé teď dostanou strach, řekla v Rozstřelu režisérka

Za podivnými praktikami v institutu Aktip, které odhalil dokument Obchod se... číst dále >

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Reklama