MAMINKY, JSME DOKONALÉ - víte to ????

4035
6.3.06 07:26

MAMINKY, JSME DOKONALÉ - víte to ????

Mamky nestresujte se !!!
Půlka stresu z honby za dokonalostí ze mě spadla včera…

Koukali jste na zprávy, že dnešní děti jsou inteligentnější, protože mají lepší výchovu, lepší stravu, lepší zdraví… ?????
Jsme hvězdy ne ? Však my jsme ty maminky !!!!! :twisted:

Občas se stresuju, když nevěnuju každou minutku dítěti, protože bych prostě chtěla být stoprocentní a to prostě nejde… :cry:

Ostatně naše babičky se s tím nemazaly - dítě odhodily na mez, kde čekalo, než se okopaly brambory. Ve chlévě čekaly, až se podojí…atd atd. Žádný takový jako dneska. Holky, vždyť ty naše děti se vlastně mají úplně úžasně.....
Tak se musíme pochválit ne ????????? JSME DOBRÝ !!!!!!!!!!
Vzpomeňte si na to, až zase budete mít slzičky zoufalství na krajíčku !!!!
Hezký den a aspoň tohle sdělení posílám jako malé sluníčko do dnešního zasněženého zmrzlého skorojarního dne !!!!! :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
NiKi (občas zoufalá a občas šťastná) a Myšák (koumes prvního kalibru, neudolatelný pískle 9 měsíců…) :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

382
6.3.06 07:31

Dobrý:)
Já pořád říkám, že člověk se musí pochválit sám, nikdo jiný mě nepochválí…

Díky Pavla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4035
6.3.06 07:34

no právě a včera nám to potvrdil psychológ !!! :wink:
NiKi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
242
6.3.06 07:35

Tak mě to poránu potěšilo, protože naše dvouletá dvojčata o víkendu tak zlobila, že jsem seděla a brečela protože už jsem neměla ani sílu dát jim na zadek ani na ně křičet-vše už proběhlo před tím bez odezvy.Někdy jsou fakt na zabití ale pak večer když spí se na ně chodím dívat-andílci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
804
6.3.06 08:49

Niki, díky za tenhle příspěvek!!! Na začátku týdne je to skvělé povzbuzení!
Nedávno jsem svoji „neschopnost“ věnovat se dětem řešila s holkami na diskusi. O´ jak by mi pomohl tvůj příspěvek v pátek, kdy malá pořád brečela a já nestíhala vůbec NIC!
Snad budou dnes děcka hodnější :lol: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1242
6.3.06 09:02

Niki, tak presne tohle jsem dnes po ranu potrebovala slyset - potazmo cist :D

jo, jo, jsme dokonale...... :D :D

Nicol a Stella 9 tydnu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
460
6.3.06 09:32

Niki, děkuju za povzbuzení. Občas to člověk potřebuje slyšet nebo alespoň číst :) :) :)
Verča a její tři tygříci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
120
6.3.06 09:41

Děkuju za příspěvek :D :D :D :D :D :D

Jitka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
111
6.3.06 09:44

ahoj maminy,

diky za tento prizpevek! Takze nejsem hrozna matka, kdyz tento patek necham maleho samotneho s obema babickama a zajedu si do mesta, ze ne?!

A ja k tomu jeste pridam „KLíííííííííííííD“. Kdyz jsem na prasky a uz me z toho hrabe, tak si toto reknu a ono to fakt funguje!!! Treba dnes, kdy jsem od 5:00hod vzhuru a mam naspane 4 hodiny (s prestavkami, samozrejme).

opatrujte se
Inka + Vojtisek 9tydnu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1718
6.3.06 09:53

mažu svůj příspěvek…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31
6.3.06 10:09

:D :D :D :D To je ono!!!!!To si asi budu každý den číst!!!!Díky!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1473
6.3.06 10:22

Niki, díky.
Tohle jsem potřebovala slyšet!!!
Ryšavka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1468
6.3.06 12:13

Nikino, Pavlo, Magdulko, Evulko, Nicol, Verčo, Jitko, Inko, Lilo, Justulo, Rysavko a další maminky… …tak vás chválím, chválím ( samozřejmě i sebe). Jsme dokonalé, spokojené, krásné ( i když někdy zrzuté, nestíhající, naštvané…). Určitě ale velmi šťastné, protože ta naše zlatíčka ( bubáci?) jsou v životě prostě to nej … :lol: :D :lol: :D :lol: :D …

Beruška :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
679
6.3.06 13:22
BeruskaLosik píše:
Nikino, Pavlo, Magdulko, Evulko, Nicol, Verčo, Jitko, Inko, Lilo, Justulo, Rysavko a další maminky… …tak vás chválím, chválím ( samozřejmě i sebe). Jsme dokonalé, spokojené, krásné ( i když někdy zrzuté, nestíhající, naštvané…). Určitě ale velmi šťastné, protože ta naše zlatíčka ( bubáci?) jsou v životě prostě to nej … :lol: :D :lol: :D :lol: :D …Beruška :)

Přidávám se a přichvaluji Beruškulosik a sebe :-) :-) :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
200
6.3.06 14:55

Ahojky,
strašně moc děkuji za takovéto povzbuzení. Občas by se hodilo to slyšet i každý den! Hlavně ve chvílích, kdy na mě doma vše doslova padá, jsem nervozná, že nic nestíhám dělat pořádně, malá zlobí a neposlouchá a manžel v klídku pochrupává na gauči a vypadá, že se ho nic kolem netýká :evil: .

Ještě jednou DÍKY! ŽIVOT JE FAJN :lol:
Petra

Karolínka""http://b3.lilypie.com/RQFxp1/.png:http://b3.lilypie.com/RQFxp1/.png

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama