Maminky z Prostějova

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
megee
Kecalka 237 příspěvků 23.04.10 13:03
Maminky z Prostějova

Ahojte najdou se zde nějaké maminky z Prostějova na pokec i procházky?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Jackie
Echt Kelišová 9094 příspěvků 23.04.10 15:57

Ahojky,
já jsem z Pv. A na prochajdu určitě někdy moc ráda vyrazím :wink:

Jana206
Nadpozemská drbna 26566 příspěvků 23.04.10 16:05

Zdravím všechny!

Megee,my už jsme se potkaly na jiných stránkách :-)
Ráda bych se přidala,někdy taky vyšla na procházku :wink:

Jackie
Echt Kelišová 9094 příspěvků 23.04.10 16:10

Jé paráda, tak ono nás tu nakonec bude víc :dance:

Jana206
Nadpozemská drbna 26566 příspěvků 23.04.10 16:15

Ahoj Jackie,pamatuju si Tě nárazově z diskuzí.Já jsem hledala podle vyhledávače a už dlouho jsem přemýšlela,že podobnou diskuzi založím..Ale zdálo se mi,že aktivních Pv emimiňaček je málo,že to nebude mít cenu :nevim:

Ale snad se nás tu sejde víc :dance:

Jackie
Echt Kelišová 9094 příspěvků 23.04.10 16:26

Jani já tebe taky :wink: No taky myslím, že až tak moc nás tady nebude. Ale to neva, hlavně že jsme se tu potkali :palec:

Jana206
Nadpozemská drbna 26566 příspěvků 23.04.10 16:39

Jackie,ráda bych se Tě zeptala,kde bydlíte,ve které lokalitě..Protože bych ráda našla nějakou maminku na občasné procházky,ale tak nerada diskutuju ve veřejném foru o osobních věcech:oops: :mrgreen:

My bydlíme blízko centra a Adámek chodí do školky na Sídliště sv.,tak se hodně vyskytujeme i tam :-)
Teď byla Emička často nemocná,byli jsme hodně doma.Snad se to s pěkným počasím zlepší..

Uvidíme,kolik se nás tu sejde.Kdyby to náhodou ožilo,mohly bychom přemýšlet u uzamčení diskuze.Vím,že předbíhám,ale to je jeden z důvodů,proč jsem diskuzi prostějovských maminek nezaložila :wink:

Maminky z Pv se v hromadném počtu schází na jiných stránkách.
Megee,snad nevadí,že jsem se přihlásila.To,co se stalo „u sousedů“,sem netahám,jde to mimo mě.Nebyla jsem na inkriminované akci,jak to opravdu bylo nevím a celé mi to přišlo dětinské a žabomyší.A moc mě mrzí,jak to nakonec dopadlo :kytka:

megee
Kecalka 237 příspěvků 23.04.10 19:19

jani nevadí…mě moc mrzí co se tam stalo proto tahle diskuze tu na emiminu…my bydlíme na Libušince…takže taky u centra :lol:

Jana206
Nadpozemská drbna 26566 příspěvků 23.04.10 19:31

Megge,super :palec:
My už jsme si s Jackie vyměnili pár SZ.Ani jedna z nás neche psát do veřejného fora.
Zvlášť v kategorii maminky ze stejného města.Tam se vždy píší konkrétní místa apod..Jsme pro brzké uzavření.

Ještě chvíli počkáme,jestli se to tu „rozjede“.Ale uzavřená skupina může mít i jen 3 členy..
Ty jsi to tu založila,až uznáš za vhodné,klidně vytvoř skupinu.

megee
Kecalka 237 příspěvků 23.04.10 20:11

tak jsem nám založila tu skupinu a je soukromá tak šup tam :-)

Jana206
Nadpozemská drbna 26566 příspěvků 23.04.10 20:24

Megee,už jsem zažádala o členství.Až se připojíš,tak mě prosím potvrď,přijdu asi až zítra..

romualda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.07.10 16:47

ahojky holky kd emáte skupinu uzavřenou pV???

megee
Kecalka 237 příspěvků 26.07.10 11:35

Ahoj Romi najeď si na skupiny a tam už to najdeš zažádej o přístup a já tě přidám :lol:

wildcherry
Neúnavná pisatelka 17208 příspěvků 29.05.12 10:39

Maminky Prostějovačy,naj­dete se?Kamarádkám děti odrostly a jsou už v práci a nebo snažilky a těhulky a já zůstala tak nějak se 7 měs.sama :mrgreen: …na procházky,kav­čo,výlety,nebo si zajít zacvičit?…snad se tu pár najde :dance: …

Pajina 18
Nováček 3 příspěvky 27.08.12 23:42

Ahoj maminky, bydlím v Prostějově tři dny a nikoho tu neznám, máme desetiměsíčního Honzíčka a ráda bych se seznámila s nějakou maminkou na procházky, kafíčko, cvičení? budu ráda, když se ozvete :) :mrgreen: pa Pavla

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >