Maminky z Teplic

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pandora
Echt Kelišová 9879 příspěvků 19.04.10 20:13
Maminky z Teplic

Mám 3 měsičního chlapečka a hledám nějaké maminky z Teplic s podobně starými dětmi které si také chtějí popovídat při procházce v parku nebo u kávy. Tak se ozvěte co nejdřiv :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
jarusik32
Kecalka 251 příspěvků 19.04.10 20:35

Ahoj tak ja bych mela zajem najit kamaradku ale jeste zatim len na prirastok cekame klucinu snad uz se dockame brzo do 15dni mam termin k vyvolani pokud se to nerozjede samo.jelikoz jsem v Teplicich novacek byla bychmoc rada kdybych si nasla dobrou kamaradku na prochazky a tak.Jestli se ozves budu urcite velmi rada a budu se tesit.Jarus a preji hezky vecer papa

pandora
Echt Kelišová 9879 příspěvků 19.04.10 20:45

Čau Jaruš . Předevšim ti držim palce at ti to dobře dopadne a at to máš rychle za sebou a až přijdeš z porodnice a trochu se zmátoříš po porodu tak se ozvi. Půjdeme ven a vše ti tu ukážu .Budu se těšit . Pa Pa a opatruj se Denisa

mondullaa
Zasloužilá kecalka 996 příspěvků 19.04.10 21:41

ahojky jsem z teplic a mam 7mesicni holcicku, tak kdyby nekdo mel zajem muze se ozvat :)

jarusik32
Kecalka 251 příspěvků 20.04.10 09:11

Ahoj Deniso.Task urcite se budu tesit a ozvu se.Neco tady znam ale jen tak malicko.A dekuji za prani snad to dopadne ok.zatim papa Jarus

jarusik32
Kecalka 251 příspěvků 20.04.10 09:16

Denisko jeste kdybys nahodou nemela s kym pokecat i u kafe klidne muzu ja sem doma kazdej den zitra jdu jen k moji pani dr na10 tak nebudu doma,ale ja bych klidne vypadla ven i ted.To nevadi rada se podivam aspon na tviho broucka a urcite by sme pokecali.Jestli budes mit zajem pisni domluvime se a v jaky lokalite bydlis???my bydlime v Trnovanech u kostela.Jarus

pandora
Echt Kelišová 9879 příspěvků 20.04.10 21:38

Čau Jarčo to je ale náhoda asi za dva měsice se stěhujeme do trnovan k OBI tak budeme sousedky jééééééééééééé to bude super ted bydlime ještě v Krupce ale jsem ve městě opravdu velmi často.Zítra jdu zrovna do města jestli nebude pršet.Tady je můj mobil 777300173 tak kdyžtak napiš a jestli bude hezky tak půjdeme na tu kávu jo ? :mrgreen:

jarusik32
Kecalka 251 příspěvků 21.04.10 08:19

ok Denco uozila jsem si tvuj mobil.Tak to bude super ze budu mit sousedku s mimcem.Uz se tesim,docela me to desi kdyz tady nikoho neznam snad si najdem nejake partacky jeste.Zatim papa

pandora
Echt Kelišová 9879 příspěvků 21.04.10 19:00

To kafe dnes bylo super . Musime to někdy zopáknout. Když jsem dorazila domů malej už řval hlady jako tygr . Ted už je vykoupanej a půjde za chvili spinkat.Když to půjde zastavim se tu ještě po osmé večer. Tak zatim čau.

jarusik32
Kecalka 251 příspěvků 21.04.10 20:12

Ahoj ja sem taky byla rada a hodne mi to dobre padlo.My ame pak jeli k tchyni jen sem se napila a jeli sme a prijeli sme domu v 18.30tak jsem rada ze jsem doma,malej kope jak blazen.jsem s toho uz i unavena.Jo a malej Nicolas je nadhernej bude mit za chvili kamose.ja budu odpocivat a koukat na tv na modre z nebena markize.Tak jo kdyz budes chtit muzes prijit i dopoledne nekdy na kafco,kdyz bude prset ja budu rada.tak zatim papa jarus pekny vecer.

pandora
Echt Kelišová 9879 příspěvků 21.04.10 21:43

Neboj už se dočkáš. Ty posledni dny před porodem neutikaji vim to sama moc dobře jak jsem byla hotova . Vědět že tam mam ditě přes 4 kg tak mě asi klepne.Hlavně mi hned napiš až to na tebe přijde budu na tebe myslet a držet ti palce.Tak pa

jarusik32
Kecalka 251 příspěvků 22.04.10 07:43

No moja vcera jsem cele dve hodiny skunela od bolesti kontrakce jak prase pravidelne kazde3min,tak rikam s mym ze pojedeme ale pak jsem skusila sprchu a ono to preslo.To pak nevis jestli to je uz ono nebo jen ti poslicci hruza.Ale i v noci jsem hodne se prevalovala bolesti ale zvladli jsme to.Hezka fotecka. Neboj urcite se ozvu kym pujdu treba zajdem este i na kafco.papa

pandora
Echt Kelišová 9879 příspěvků 22.04.10 17:27

Takhle jsem to přesně měla já to je peklo ale vysledek pak stoji za to . Já to pak měla obden až do porodu. Měla bys ted odpočivat bude tě ted ten spodek bolet.Dnes jsem byla venku 6 hodin jsem mrtvá.Tak já jdu vařit a stavim se zas k večeru až satánek usne. :lol:

jarusik32
Kecalka 251 příspěvků 22.04.10 17:57

ahoj tak ja odpocivam prisli sme s holkou domu v 15.30 tak cumim na net chlap mi spal.a ted nevim no budu v klidu nemam nic na praci ale zitra dojdu do hypernovy budou tam mit pampersky ti oranzovy v akci ale jen patek,sobota a nedele tak je koupim a vyskousim i ty.Maji byt za139balik to je dobry.kamoska je chvali tak uvidime stejne musim vyskouset vic abych vedela co mu pak bude vyhovovat.No pekne dlouho ste se pomotali ale je docela dnes hezky pocasi.Ja sem pokoupila holce nejaky veci cestou domu at ma taky trosku radradost,porad jenom prckovi chysta

jarusik32
Kecalka 251 příspěvků 22.04.10 17:58

chystam malemu veci tak tak.Tak jo odpocin si taky kdyz bude moct pry az usne satan ty jses pripad.papa

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama