Mamka mě načapala při masturbaci

Anonymní
25.7.19 22:38

Mamka mě nacapala..

Ahoj, dost trapná situace, takže anonymne, je mi 23, jsem po rozchodu a bydlím dočasně zpet u matky, nový byt ještě není volný. Mám vlastní pokoj. Jsem bez sexu dost dlouho, tak jsem si řekla, že snad v 10 večer nikdo do pokoje nepřijde. Omyl. Matka přišla, asi něco viděla, i slyšela.. 8o :) a je na me teď neuvěřitelně zla..
Nemam v planu s ní o tom mluvit. Snad jsme obě dospělé. Co tedy dělat?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

782
25.7.19 22:41
@Anonymní píše:
Ahoj, dost trapná situace, takže anonymne, je mi 23, jsem po rozchodu a bydlím dočasně zpet u matky, nový byt ještě není volný. Mám vlastní pokoj. Jsem bez sexu dost dlouho, tak jsem si řekla, že snad v 10 večer nikdo do pokoje nepřijde. Omyl. Matka přišla, asi něco viděla, i slyšela.. 8o :) a je na me teď neuvěřitelně zla..
Nemam v planu s ní o tom mluvit. Snad jsme obě dospělé. Co tedy dělat?

Jak zlá? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.7.19 22:41

A zlá je na tebe, protože…?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.7.19 22:43

@PaníBovaryová zlá, protože jsem si to dělala.. Praskla dverma a nemluví se mnou, odsekava

• Nahlásit
  • Citovat
46695
25.7.19 22:46
@Anonymní píše:
@PaníBovaryová zlá, protože jsem si to dělala.. Praskla dverma a nemluví se mnou, odsekava

třeba věří tomu že budeš mít chlupaté ruce :mrgreen: Alespoň se naučí klepat :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.7.19 22:47
@Anonymní píše:

aha, ono to snižuje hodnotu nemovitosti? :mrgreen: Jinak nevím, jak se jí to týká :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
541
25.7.19 22:47

Já mamku chápu (možná bych se chovala stejně, jsem horká hlava), ona to nemyslí zle, jen je to pro ni šok a musí to vstřebat, nech ji a ona časem vychladne :oops: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2592
25.7.19 22:48
@Anonymní píše:

Co chceš dělat? Jak jsi napsala - jste obě dospělé, tak snad ví, že je to normální, ne? Já bych se chovala jako vždycky a když by byla hnusná, prostě bych se zeptala, proč je naštvaná :nevim: kdyby to fakt vytáhla, podivila bych se, protože snad ví, kolik ti je a určitě to dělala taky. Navíc nemá chodit do pokoje bez zaklepání.

Neřeknu, kdyby sis k ní natáhla frajera - to by mi taky vadilo, ale tohle? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.7.19 22:49
@Markéta80 píše:
třeba věří tomu že budeš mít chlupaté ruce :mrgreen: Alespoň se naučí klepat :lol:

nebo koupí žiletky :think: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
782
25.7.19 22:49

Tak asi ses měla zamknout a nespoléhat na to, že nikdo nepřijde (ale na to je už pozdě, no) :oops:… když je tvá maminka tak prudérní…
Nezbývá ti než doufat, že ji to přejde… a jakmile budeš mít možnost, tak se přestěhovat (což máš v plánu, jak jsem pochopila)…

Příspěvek upraven 25.07.19 v 22:50

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.7.19 22:50
@me57h píše:
Já mamku chápu (možná bych se chovala stejně, jsem horká hlava), ona to nemyslí zle, jen je to pro ni šok a musí to vstřebat, nech ji a ona časem vychladne :oops: :hug:

jo, závidí :D řadu let promrhala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46695
25.7.19 22:55

@PaníBovaryová asi se lekla a bude na netu hledat svěrací kazajku :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1180
25.7.19 23:01

Já teda když sem bydlela ještě u našich a měla tyhle potřeby, tak sem to dělala nějak pod peřinou, na tajnaka. To si byla jako rozcapena přes půlku postele s roztaženýma nohama s vibrátorem a ještě intimním místem namířeným ke dveřím nebo co. 8o proboha dospělé jste, ale tak snad umíš ve svým věku hekat potichu ne. :nevim: mamce je asi spíš trapně no. To za pár dní vyšumí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.7.19 23:08
@Netopýr1 píše:
Já teda když sem bydlela ještě u našich a měla tyhle potřeby, tak sem to dělala nějak pod peřinou, na tajnaka. To si byla jako rozcapena přes půlku postele s roztaženýma nohama s vibrátorem a ještě intimním místem namířeným ke dveřím nebo co. 8o proboha dospělé jste, ale tak snad umíš ve svým věku hekat potichu ne. :nevim: mamce je asi spíš trapně no. To za pár dní vyšumí

ty víš, jak to bylo? :lol: rozpacapená s vibrátorem? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
9302
25.7.19 23:14

Evidentě se potřebuješ co nejdřív odstěhovat.

A tvá máma se snad alespoň naučí klepat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama