Mandlové mléko v 1. roce

Anonymní
31.5.20 07:05

Mandlové mléko v 1 roce

Mamky, dáváte dětem rostlinné mléka? Můžu u ročního dítěte zkusit trochu mandlového? Má alergii na kravské a díky tomu má dost jednotvárný jídelníček, navíc polovina věcí co jíst může jí nechutná :roll: jedna taková diskuze už tu byla, ale strhla se v hádku tak zakládám nové téma :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1287
31.5.20 07:11

Já bych zrovna s oriskovymi mléka byla opatrná, kór pokud má sklony k alergiím. Co ovesné, spáldove, rýžové…? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.5.20 07:21

@Mia25 ovesné jsem klidně mohla viď? Já koupila mandlové :) tak příště :) no napadlo mě dát ho jen malinko do kaše, nařeit ještě třeba vodou a zahustit banánem. Jinak kaše z UM vůbec nejí. Je dost vybíravá v jídle :D

• Citovat
  • Nahlásit
LiveDream
31.5.20 07:33

Moje dcera má 13m a také nemůže kravské, ale bylo mi doporučeno bio rýžové z dm drogerie a moc ji chutná. Míchám ji s tím denně kaši a super.

Jinak pozor u právě oříškových mlék, hlavně od značky Alpro…používají karagenan, jako jakési zahušťovadlo a je to silně rakovinotvorná látka. V zahraničí už to zakázali…

Jinak zkoušela jste nemléčnou ovocnou kaši od Sunárku? Složení má naprosto perfektní, žádné umělé složky, cukr apod…moje malá se po ní může utlouct. Musela jsem ji prěstat kojit ze dne na den v 11m a tak jsem jako náhradu mléka před usnutím a v noci vymyslela právě toto, že ji do flašky udělám řídší kaši z kaše a toho rýžového mléka. Hodně maminek na Sunárek nadává, že dělá hrudky, ale stačí dát do shakeru na protein co je do fitka a kaše je krásně hladká :).

Příspěvek upraven 31.05.20 v 07:40

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
31.5.20 07:39

@LuciMik94 ahaa… tak to teda taky zkusím, já koupila v Lidlu. Ale zkusím to co říkáš ty. :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
LiveDream
31.5.20 07:42

Žádnou jinou kaši mi do pusy nevezme…(dopsala jsem původní příspěvek :)

• Citovat
  • Nahlásit
336
31.5.20 07:49

Dávám rýžové, mandlové neprošlo ani u jednoho ze 3 dětí. Nicméně na gastru mi bylo řečeno, že výživově je to nic, že ji můžu rovnou dát vodu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.5.20 07:59

@LuciMik94 děkuju za radu, určitě vyzkouším :) @nejsem_tu to já vím moc dobře, to je takový výkřik zoufalství, když dítě nejí nic :D

• Citovat
  • Nahlásit
6488
31.5.20 08:19

Dávala jsem občas domácí ovesné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie