Manipulant partner

5.5.21 09:49

Manipulant partner

Ahoj damy.
Jdu si pro radu, potrebuji, aby mi nekdo otevrel oci a nemam se komu sverit.
Mam pritele. A ma to hned nekolik hacku.
1. Kdyz se napije a dostane se do urcite faze, ze na me hnusny, za vsechno muzu, vsechno delam blbe.
2. Byl vychovavany tak, ze zena je vlastne jeho sluzka. Onehdy jsem mu dala ke zbytecku gulase jen 2 krajice chleba.
Normalni clovek by rekl: " nedoneses mi jeste 2 krajice? Tohle je malo."
On ne. On rekne: „si myslis, ze mi jako tohle staci? Si dvakrat kousku a nemam nic“ hnusnym tonem samozrejme a jeste neezapomene dodat, ze ten gulas je palivy.
Kdyz jsme u jeho pratel, chce, abych je vsechny obsluhovala, i presto, ze tam jsem take jako host a obsluhovat by mel hostitel. Vstavam s nim v pul seste rano, abych vyvencila psa, protoze on vencit preci nebude. Kdyz ma jit nakoupit pro svoji mamu v narozkam, je nastvany, ze musi on.
Posledni hadka byla ta, ze jsem si dovolila, kdyz byl v praci, jit s kamaradkou ven a nenapsala mu to.
Na to jsem odvetila, ze on mi jednou udelal to, ze po praci neprisel domu, ale sel za znamym pit, nedal vedet, a ja cekala az do desiti do vecera, kdy se vrati. A jeste mi vynadal, ze si sel jen zahrat sipky a ze tu vyvadim, kvuli tomu, ze nenapsal.
Z toho mi vyplyva, ze on si vlastne muze delat co chce, ale jakmile to udelam ja, je to spatne.
Nikdy se s nim nehadam, to jsem zkousela ze zacatku, ale akorat jsem se trapila. Takze ted mlcim, omlouvam se, i kdyz verim, ze jsem nic neprovedla a snazim se ho usmirit, abychom mohli jit do postele v klidu a s cistou hlavou.
Jenze to neni to spravne reseno, protoze si dovolije cim dal vic. Vi, ze vzdycky prilezu za nim.
Vyjmenovala jsem opravdu jen malo z toho, jaky je. Ale presto bych chtela poprosit o radu, co priste delat, az bude mit hadavou.
Mam si proste dupnout, vycist mu to vsechno, byt urazena, nebavit se s nim a cekat, ze mu to konecne dojde?
Jak prevychovavate chlapa vy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10737
5.5.21 09:52

Chceš radu? Sbal si věci, posbírej své rozšlapané sebevědomí a padej od něj. Tohle hovado nepřevychováš, celý vztah budeš žít jen ve strachu něco udělat, někam jít, něco říct, někoho pozdravit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6543
5.5.21 09:53

Nepřevychovávám. Našla jsem si normálního nezakomplexovaneho muže, co je mi parťákem. Prozradím ti tajemství, jsi svobodný člověk a můžeš se rozhodnout jakkoli, aniž by ti hrozilo ukamenovani.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
760

Achjo.. prec chces prevychovavat takoveho vola? Boli me videt zenske bez dostatku sebevedomi, ktere si nevazi sebe same a v tomhle jsou ochotne setrvavat.

Umis si predstavit, ze bys s takovym clovekem mela deti? V cem by ty deti vyrustaly a jakym otcem by jim byl?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9078
@LaurenClarke píše:
Ahoj damy.
1. Kdyz se napije a dostane se do urcite faze, ze na me hnusny, za vsechno muzu, vsechno delam blbe.
2. Byl vychovavany tak, ze zena je vlastne jeho sluzka. Onehdy jsem mu dala ke zbytecku gulase jen 2 krajice chleba.
On ne. On rekne: „si myslis, ze mi jako tohle staci? Si dvakrat kousku a nemam nic“ hnusnym tonem samozrejme a jeste neezapomene dodat, ze ten gulas je palivy.
Kdyz jsme u jeho pratel, chce, abych je vsechny obsluhovala, i presto, ze tam jsem take jako host a obsluhovat by mel hostitel. Vstavam s nim v pul seste rano, abych vyvencila psa, protoze on vencit preci nebude. Kdyz ma jit nakoupit pro svoji mamu v narozkam, je nastvany, ze musi on.
Posledni hadka byla ta, ze jsem si dovolila, kdyz byl v praci, jit s kamaradkou ven a nenapsala mu to.
Na to jsem odvetila, ze on mi jednou udelal to, ze po praci neprisel domu, ale sel za znamym pit, nedal vedet, a ja cekala az do desiti do vecera, kdy se vrati. A jeste mi vynadal, ze si sel jen zahrat sipky a ze tu vyvadim, kvuli tomu, ze nenapsal.
Z toho mi vyplyva, ze on si vlastne muze delat co chce, ale jakmile to udelam ja, je to spatne.
Nikdy se s nim nehadam, to jsem zkousela ze zacatku, ale akorat jsem se trapila. Takze ted mlcim, omlouvam se, i kdyz verim, ze jsem nic neprovedla a snazim se ho usmirit, abychom mohli jit do postele v klidu a s cistou hlavou.
Jenze to neni to spravne reseno, protoze si dovolije cim dal vic. Vi, ze vzdycky prilezu za nim.
Vyjmenovala jsem opravdu jen malo z toho, jaky je. Ale presto bych chtela poprosit o radu, co priste delat, az bude mit hadavou.
Mam si proste dupnout, vycist mu to vsechno, byt urazena, nebavit se s nim a cekat, ze mu to konecne dojde?
Jak prevychovavate chlapa vy?

Neprevychovavej ho a pošli ho dal do oběhu. Je to hňup a jak píšeš bude to čím dál horší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3354
5.5.21 09:55

Já bych ho kopla do zádele s rozběhem… Myslím tím, že bych od něj odešla už dávno. Tohle není vztah. Ty jsi jeho poddaná. Proč s ním vůbec jsi? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
937
5.5.21 09:57

Ani jsem to nedočetla, ale ani nemusím, první řádky stačí…v čem chceš jako otevřít oči? Vždyť to všechno víš, sama to píšeš,… nastává jediná otázka: proč s ním seš? A neříkej, že je v tom láska, protože ta není tam, kde se jeden k druhýmu chová jako ke kusu hadru, pořád nechápu, co se musí v člověku zlomit, aby si to nechal líbit, ale nejsi ani první ani poslední na kterou je chlap hnusnej, ona to ví, ale stejně pořád zůstává, jen nevím proč :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4073
5.5.21 09:58

Manipulant? To je pracovní pozice, ne?

Jinak když si to necháš líbit, tak to bude dělat. Otázka je, proč s ním jsi. Potřebuješ svého agresora?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26381
5.5.21 09:59

Normální chlap by si ten chleba podal sám. Těch háčků je v jeho chování pro mě až moc, že bych se s takovým člověkem rozešla. Hlavně s ním nemít děti!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
937
5.5.21 10:00

… k tý poslední otázce: chlapa nijak nepřevychovávám, jednoduse nežiju s de*ilem a nemusim nic takovýho řešit :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
501
5.5.21 10:02

Ježíš chudák ženská 😑 ještě si s ním porid miminko, třeba se změní 😝

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
937
5.5.21 10:04
@Mayaa007 píše:
Ježíš chudák ženská 😑 ještě si s ním porid miminko, třeba se změní 😝

Jo to obvykle pomáhá :potlesk: :lol: :lol: :lol:… doufám, že zakladatelka chápe tu ironii, protože pokud se mu omlouvá i když ví, že nemá za co, tak by to mohla vzít vážně :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1216
5.5.21 10:09

@LaurenClarke
Stačilo přečíst prvních pár vět. :lol: Tvůj přítel se chová jak největší hovado. Najdi si přítele se kterým budeš mít absolutně rovnoprávný vztah a budeš spokojená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8478
5.5.21 10:09

Proc nekoho prevychovavat? Nejsem diagnosticky ustav.
Zakladatelko, kdyz se ti vztah nelibi, neni jednodussi reseni, nez se sbalit a odejit, dokud nemate spolecne zavazky (predevsim deti). Pokud tedy nejsi profesionalni trpitelka, ktera si libuje v nefunkcnim vztahu a rada se sama nad sebou (a svym osudem) rozlitostni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2892
5.5.21 10:15
@LaurenClarke píše:
Ahoj damy.
Jak prevychovavate chlapa vy?

Za prvé manipulant a manipulátor není totéž.

Za druhé chlap se nepřevychovává.

Za třetí tenhle je prostě buran a Ty se ptáš, jak s ním manipulovat? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat