Manžel a jeho asistentka

Anonymní
12.6.20 13:12

Manžel a asistentka...

Ahoj děvčata jak by jste se postavili k následující situaci. Máme s manželem 20 měsíčního chlapečka a spolu jsme již 16 let. Před třemi měsíci najednou manžel změnil chování a stal se z něho arogantní člověk, kterému nebylo nic dobre a vše co jsem dělala bylo špatně. Několik týdnů tvrdil že v tom není nikdo další a že mezi námi vyprchala jiskra a vášeň a on neví jestli chce se mnou a miminkem dál zůstat. Jestli mu v životě něco neutíká. Pote vyšlo najevo, že mu hlavu popletla jeho 24 léta asistentka (rozdíl mezi nimi je 11 let), která si s ním jenom zahrávala, aby měla jiste pracovní výhody. Varovalo ho několik kolegů, že si s ním jen hraje a využívá ho, ale on neslyšel a neviděl byl úplně omotaný kolem prstu asistentky. Když ji nabídl že opustí manželku a bude s ní tak najednou couvla a řekla mu že si to všechno moc bere a že se nic neděje a ať ji s tim neotravuje. Vůbec s ním o tom nechtěla mluvit. Hlavně že s flirtováním začala ona (vím od jeho druhé asistentky). Každopádně další měsíc trvalo manzelovo rozhodování zda s námi chce zůstat jestli mu opět něco neutíká, těžko se srovnával s odmítnutím asistentky a jeho pošramocený egem..bylo to velmi náročné období, ale ustaly jsme to. I přes všechno co dělal jsem se snažila problém řešit v klidu a s porozuměním. Co mi ovšem vrtá hlavou a nedá mi spát je, že předtím manžel tvrdil že už mě nemiluje a nechce se mnou dál žít a najednou je to samé miluji tě, nechci bez tebe žít, byl jsem vul a pod. Nějak mu nemůžu pořád věřit, jelikož mi ty změny přijdou moc náhle a bez vývoje. Mám pocit že jsem mu zbyla…

Slečna zůstala na svém místě a dál dělá manželovi asistentku myslíte si, že je možné že do toho spadne znovu a zase se mu dostane na kobylku?

Omlouvám se za tak dlouhý příběh, ale potřebovala jsem se vypsat z toho co mě trápí…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3789
12.6.20 13:17

No spíš bych se obávala aby nepřišla nějaká jiná, která by nevycouvala když ji řekne že opustí rodinu. Jako kdyby s ní jen spal, tak to bych možná ještě oči primhourila, ale když od vás chtěl i odejít tak to by pro mě teda bylo fakt silný kafe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.6.20 13:18

Achjo roztrhl se s tím pytel. No, možná jsi mu zbyla, ale možná také prozřel, že se choval jako vůl. Chlap říká, že nemiluje, kdyz se zblbne jinde. Jenže to není láska, to je pobláznění. Dej mu to trochu sežrat, využij situace, že tě obletuje a uvidíš, jak se to vyvine. Já zažíváme něco podobné. Akorát teda s ne tak růžovým návratem. :roll: Držím pěsti. Zabolí to, ale potká to v životě skoro každého.

• Nahlásit
  • Citovat
695
12.6.20 13:22

Tak to je smutné. Mě osobně by se to dotklo a urazilo mě tak, že bych s ním dál nebyla. Zbyla jsi mu neboť asistentka couvla. On se zamiluje zase jinde někde později a celé se to zopakuje. Pokud se necháš uchlácholit, pravděpodobně kvůli dítka, tak trvej na propuštění asistentky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.6.20 13:25

@JancaS84 Jak se říká co oči nevidí to srdce neboli. Kdyby s ní manžel flirtoval a třeba si i užil a já to nevedela…tak by mě to netrápilo, ale on to neumí hrát dlouho na dvě strany a hned s tím musí ven…Celou dobu jsem se ho snažila pochopit a když se rozhodl s námi zůstat tak mám pocit že jsem na vážkách já jestli s ním dál být…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.6.20 13:30

@Petkaelik toho se právě bojím, že se to bude opakovat… Zároveň chápu, že jsme spolu od 18 a on toho moc nezažil a prostě skočil na lep první co si s ním rozhodla trochu pohrat…

• Nahlásit
  • Citovat
13760
12.6.20 13:33
@Anonymní píše:
@JancaS84 Jak se říká co oči nevidí to srdce neboli. Kdyby s ní manžel flirtoval a třeba si i užil a já to nevedela…tak by mě to netrápilo, ale on to neumí hrát dlouho na dvě strany a hned s tím musí ven…Celou dobu jsem se ho snažila pochopit a když se rozhodl s námi zůstat tak mám pocit že jsem na vážkách já jestli s ním dál být…

Přemýšlíš, protože ti zbyla sebeucta a někde podvědomě víš, ze to muže přijít zase a s jiným koncem. To, co udělal tvůj manžel je podvratné a bez koulí. Ty nemá, protože ji nedokázal vyhodit :zed: to svědčí podle mě o tom, ze to není u konce! Bude si chtít napravit ego…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.6.20 13:49

Je to hnus, sama to vím, ale nedej se strhnout rychlými soudy. Ono je hrozně jednoduché říct, já už bych s ním nebyla… Máte maličké dítě, vždy stojí za to dát 2. šanci. Jen tu 2., další už ne. Zkuste to spolu probrat, řekni mu, jak se cítíš, dej mu nějaké podmínky. Nikdo není neomylný. Zvlášť pokud se snaží, zkusila bych to. Vím, je to ponižující, ale… :(

• Nahlásit
  • Citovat
50546
12.6.20 13:51

Mne by na tom vadilo že neodešel protože ona ho nechtěla. Jinak by šel klidně, takhle teda zůstal :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1028
12.6.20 13:53

Ty blaho, co s těmi muži je poslední dny. Já s budu znovu opakovat s takovým bych nebyla, mám nějakou hrdost. Asistentka si pohrála ( nečeká taky na někoho? Že vycouvala, když to začalo být vážné?) Za další nechápu, tu omluvu, že jste spolu od 18, že si neužil. My jsme spolu od 17, já byla manželova první a věř mi nebo ne, už to na něho zkoušelo holek ( kolegyně v práci, moje bývalá kamarádka) a všechny je poslal dost razantně někam, z jedné práce i odešel protože ho uháněla od kolegy baba - nepochopím. :zed: Doma mi to samozřejmě řekl. Takže to to si jen v sobě hledáš útěchu.
Tvůj manžel než aby byl sám, tak teď lepí co může, protože to co si napsala je pravda. Zbyla si mu. Proto ti dennodenně říká jak tě miluje. Okey, zůstaň s ním. Ale trvala bych na tom aby ona okamžitě dostala výpověď, protože co když se za týden rozhodne být s ním? Tak on hned přestane milovat tebe a uteče za ní jak poslušný pejsek..zároveň bych se modlila abych pokaždé co je v práci neměla tohle v hlavě a pochyby, jestli se neukáže znovu někdo jiný. Nastav si podmínky, dej mu to sežrat ať ví, že si mu to jen tak neodpustila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
82
12.6.20 13:55
@Anonymní píše:
@Petkaelik toho se právě bojím, že se to bude opakovat… Zároveň chápu, že jsme spolu od 18 a on toho moc nezažil a prostě skočil na lep první co si s ním rozhodla trochu pohrat…

Chce zůstat s tebou, chce být součástí vaší rodiny, tak na to bych se na tvém místě soustředil. Jste spolu dlouho a on nic jiného nepoznal, tak se jeho reakce dá do určité míry i pochopit. Jsem ženatý víc než 20 let, to si vážně myslíš, že jsem nikdy o svém vztahu nezapochyboval :mrgreen:. Na rozdíl od tvého muže se ale s pouhými pochybnostmi nesvěřuji, mám svoji ženu rád. Má velké štěstí, že tě má, a myslím, že teď už to ví i on. / Sekretářku by měl propustit, čistě z výchovných důvodů. Ale mělo by to být jen jeho rozhodnutí, ne jako splnění tvého přání nebo ultimáta. Slečna totiž musí pochopit, že dovoleno je sice vše, ale musí se umět nést i s následky… Teď se tam ostatně musí cítit dost nepříjemně (tvůj muž, ona si zřejmě nepřipouští nic).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.6.20 13:55
@Markéta80 píše:
Mne by na tom vadilo že neodešel protože ona ho nechtěla. Jinak by šel klidně, takhle teda zůstal :jazyk:

To je právě ono, kdyby ona řekla ano, odešel by za ní… Otázkou je jak dlouho by mu poblouznění vydrželo a kdy by přišel s prosikem zpět, přece jen nemají absolutně nic společného…

• Nahlásit
  • Citovat
1537
12.6.20 14:02
:(
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.6.20 14:03

@malay díky za názor. Na propuštění asistentky netrvam, chápu že to musí vzejít od manžela. Zarazilo me, ale když jsem se ho ptala jestli se před ní teď cítí trapně a prý vůbec. Spíš je mu trapně před dalšími lidmi, kteří te komedii přihlíželi. Občas má tendence všechno házet za hlavu a dělat že se nic nestalo a že ona za nic nemůže a je v tom nevinně. Prostě mi to občas nedává smysl, ale asi všechno moc řeším jako ženská…

• Nahlásit
  • Citovat
6762
12.6.20 14:04

Ahoj zakladatelko,
opravdu si mohl muž uvědomit, že tě miluje a byla by obrovská ztráta o tebe přijít.
Někdy to, co od partnerů dostáváme začneme brát jako samozřejmou součást života a teprve na samé hraně si uvědomíme, že to samozřejmost není.
Navíc to provokování, tokání, to prostě má pro každého své kouzlo, lákavost, vzruch, tajemství a to v dlouhodobých vztazích uvadá. To je prostě příroda.
Je to nemilé, mít takový zážitek za sebou, ale dovedu si představit, že to jeho vztah k tobě skutečně posílilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama