Zatím kamarádi

Anonymní
12.6.20 01:08

Zatím kamarádi

Ahojte. Před rokem jsem se začala vídat s jedním mužem, vše se zdalo fajn, já se samozřejmě zamilovala ale nakonec nám to nějak nevyšlo, hodně jsme se pohádali, nastala nějaká doba ignoru, já na něj přestala myslet, smířila jsem se s tím, že zůstanem jen známí. Jsou to tři týdny co jsme se potkali náhodou, a od té doby se opět vidame, já zjistila, že ho mám pořád ráda, i on mě řekl, že to má stejně ale.. Nechce o nás mluvit, aby se to zlomilo. Chce zůstat teď kamarád a počkat, aby to potom stalo za to. Na horoskopy nevěřím, ale ta panna mi k němu asi opravdu jde. Může to fungovat po čase, když vlastně teď neví? Přijde mi, že si mě testuje. Chápu, že se nechce spálit, po hlavě jít do vztahu. :nevim: jsem zmatená, raději se držím stranou, a čekám.. Abych něco nepo… dělala. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

363
12.6.20 01:19

Panny takové jsou. Vysoké nároky, introvertní. Pokud o něj opravdu stojíš, dej mu čas a prostor. Pravděpodobně to ale bude na delší čas, tak si to pořádně promysli ať ho zbytečně neztratíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21863
12.6.20 06:35

Ja bych netlacila, klidne bych mu odkyvala to pozvolne kamaradstavi a cekani, jestli se neco zlomi, samozrejme BEZ SEXU ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12651
12.6.20 06:45

Ja bych tipla, ze nekoho ma a ceka, jestli bude mut duvod menit pristav :jazyk: panna nepanna, na takovahle „pratelstvi“ neverim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
347
12.6.20 07:49

Hm, vykašlala bych se na něj.. Buď to tam je a nebo není.. Takovéhle váhavé tanečky jsou k prdu.. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
804
12.6.20 08:00

Tez he mi nesympaticke tady to sobecke : ty pekne vyslapuj a snaz se a ja si to zatim nejak rozmyslim. Neskocila bych mu na to, jako jo, klidne bych se s nim stykala, ale pokud by se mi sance objevila nekde jinde, tak bych se na nej moc neohlizela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26209
12.6.20 08:07

Kamarádství s mužem nepěstuju. Kdyby byl váhavý, ani bych se s ním nevídala. Chlap, když „neví“, většinou nechce. Jen mu to tak vyhovuje. Jestli chce kamarádit, tak ano, ale bez sexu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27418
12.6.20 08:17
@Anonymní píše:
Ahojte. Před rokem jsem se začala vídat s jedním mužem, vše se zdalo fajn, já se samozřejmě zamilovala ale nakonec nám to nějak nevyšlo, hodně jsme se pohádali, nastala nějaká doba ignoru, já na něj přestala myslet, smířila jsem se s tím, že zůstanem jen známí. Jsou to tři týdny co jsme se potkali náhodou, a od té doby se opět vidame, já zjistila, že ho mám pořád ráda, i on mě řekl, že to má stejně ale.. Nechce o nás mluvit, aby se to zlomilo. Chce zůstat teď kamarád a počkat, aby to potom stalo za to. Na horoskopy nevěřím, ale ta panna mi k němu asi opravdu jde. Může to fungovat po čase, když vlastně teď neví? Přijde mi, že si mě testuje. Chápu, že se nechce spálit, po hlavě jít do vztahu. :nevim: jsem zmatená, raději se držím stranou, a čekám.. Abych něco nepo… dělala. :think:

Tak tím, že je „panna“, to fakt nebude… :lol:

Testuje, znamená to, že bud má rozdělanou jinou anebo mu nepřijdeš „stoprocentní“, je tam nějaké „ale“, tak se nechce hned moc uvázat, hlídá si dobře únikovou cestu…

Když jsem si nebyla jistá, taky jsem říkala, že se cítím být jen jako „lepší kamarádka“, nechtěla jsem se hnát do nějakých závazků…

V tomhle vztahu jsi Ty ta, která má ráda méně… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18680
12.6.20 08:37
@Anonymní píše:
Ahojte. Před rokem jsem se začala vídat s jedním mužem, vše se zdalo fajn, já se samozřejmě zamilovala ale nakonec nám to nějak nevyšlo, hodně jsme se pohádali, nastala nějaká doba ignoru, já na něj přestala myslet, smířila jsem se s tím, že zůstanem jen známí. Jsou to tři týdny co jsme se potkali náhodou, a od té doby se opět vidame, já zjistila, že ho mám pořád ráda, i on mě řekl, že to má stejně ale.. Nechce o nás mluvit, aby se to zlomilo. Chce zůstat teď kamarád a počkat, aby to potom stalo za to. Na horoskopy nevěřím, ale ta panna mi k němu asi opravdu jde. Může to fungovat po čase, když vlastně teď neví? Přijde mi, že si mě testuje. Chápu, že se nechce spálit, po hlavě jít do vztahu. :nevim: jsem zmatená, raději se držím stranou, a čekám.. Abych něco nepo… dělala. :think:

Tohle nikam nevede, ani nepovede.
Ano, můžete být přátelé, Tobě ale o přátelství vůbec nejde, Ty jsi zamilovaná, u něj tam city nejsou, zřejmě se mu teď z nějakého důvodu hodíš, třeba se cítí sám, jako partnerku Tě nechce, do budoucna to bude tak, že se pohádáte znovu, Ty na něj budeš dorážet se vztahem, on bude mít ty stejné kecy, proč to zrovna teď nejde.
Až se objeví jiná a on se zamiluje, tak se budeš divit, jak to najednou půjde a bude mít vztah se vším všudy.
Vůbec bych se ním nezaobírala, nemáš to zapotřebí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4918
12.6.20 08:41

Co to je?? Půjčovna lodí? 8o Teď máme vesměs všechno rozpůjčované, mám toho moc, počkejte si nebo si zkuste zavolat příští měsíc, jestli se něco neuvolnilo.. :think:?? Tak buď to tam je a nebo není. A tady nejspíš ne, jelikož to nevypadá podle popisu jako chlap, co tě chce. :nevim: Takže seber síly, sebevědomí a vybodni se na toto zoufalství. Jako ještě ten horoskop, to jsem se pousmála, že to chce fakt posílit sebedůvěru :mrgreen: ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18680
12.6.20 08:44
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4821
12.6.20 10:05
@Klopotkova píše:
@My Melody
:) Zajimaji te horoskopy?
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.6.20 10:12

Zakladatelka :
@My Melody
Tak ne že bych na ně hned dala, nebo se podle nich orientovaná v lidech. Ale skrz toho jedince kterýmu prostě nerozumím, jsem musela, a ta panna na něj padne jak ušitá…
A jinak všem děkuji za Vaše názory. Co se týče toho, že by mě měl jak se říká v záloze, tak to doufám že ne. Když už jsme to jednou řešili, on mi svým způsobem ublížil, a ví to. Snad by to nedělal po druhé. No nevim, je to s ním těžký. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
1742
12.6.20 10:45

Dal ti zkusebku :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.6.20 10:48

Připomnělo mi to jednoho ze seznamky. Napsal mi, že se budeme scházet na sex a když to bude dobrý, že by se mnou pak měl i vážný vztah. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama