Manžel mě zapírá před rodinou

Anonymní
29.10.19 12:14

Manzel a jeho rodina

Devcata potrebuju se sverit a poradit. s manzelem jsme se dali znovu dohromady a odstehoval se od rodicu ke me do bytu vzdaleny pres 50km.pred necelym rokem jsem s detmi od nej utekla.jeho rodice me a deti deptali a proto jsem se vratila zpet ke sve rodine a nasla si byt.jeho rodina me nenavidi a uprime za takovyma zlyma lidma jsem udelala tlustou caru.jeho rodina o tom nevi, ze je semnou, boji se jim to rict.co byste delali vy? trvali na tom aby to doma oznamil? nebo to nechali byt? vite resim to, ze mam strach, aby my tu neprijeli a nedelali humbuk. dekuji moc za precteni a nazory uvitam

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3950
29.10.19 12:17

Upřímně. Nechtěla bych chlapa co si neumí srovnat vlastní rodinu, notabene když máme děti a už vůbec ne, když musí tajit, že se ke mě vrátil a nemá koule říct jdu zpět za ženou a dětmi. Takže ať jim to řekne a konečně se chová jako chlap a otec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
203
29.10.19 12:21

Proc se vam motaji do vztahu? Vsak on chce zit s tebou a detmi, on je ten kdo se o vas chce starat a ne nejake teticky aspol od manzela, ktere s vama nemaji ani ho*no spolecne. Vubec bych je neresila, normalne aby rekl, ze se stehuje za svou manzelkou a nemusite ani hlasit, kde, je to vase vec a vase rozhodnuti ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.19 12:26

@Anonymouska nebyla jsem dost dobra pro jejich syna.obyc.maturita, dite z predchoziho vztahu a neskutecne se pletly do vychovy.syn byl natolik zdeptany, ze mel z toho psychicke problemy.

• Citovat
  • Nahlásit
2788
29.10.19 12:27

Co to je za noumu? :P at je posle do riti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
203
29.10.19 12:30
@Anonymní píše:
@Anonymouska nebyla jsem dost dobra pro jejich syna.obyc.maturita, dite z predchoziho vztahu a neskutecne se pletly do vychovy.syn byl natolik zdeptany, ze mel z toho psychicke problemy.

Vubec se nebojte a narovinu at jim rekne jaka je situace, drzim vam palce, budu na vas myslet :hug: nebo pokud se na to opravdu necitite, bojite se, napiste nejaky delsi vzkaz o tom, ze se stehuje za svou manzelkou a pokud se jim to nelibi, at se ani neozyvaji a ozvou se az tehdy, kdy to prijmou :lol: byt manzelem, sbalim si veci a vzkaz necham na miste, kde si toho hned vsimnou :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
279
29.10.19 12:35

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Tvl to by mohli zkusit mít něco proti mě, mojí ženě nebo mojí rodině. Bych udělal takovej cirkus že by se z toho pos*rali!!! Borec by si v tom měl udělat pořádek protože sice matka a otec jsou důležité osoby v životě ale potom co jsem se oženil a udělal si děti, tak jsem dospělý a do mé nové rodiny si nenechám kecat, natož aby mojí manželku deptali nebo jí dělali naschvály. V tom mám naprosto jasno! :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.19 12:52

Dekuju za nazory.ten vzkaz je dobry napad.no uvidime

• Citovat
  • Nahlásit
704
29.10.19 12:55
@Anonymní píše:

Promiň, ale ty že máš maturitu? To snad ne..
:think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lalelale
29.10.19 12:56

Nikdy bych nebyla s „mužem“ který má strach přiznat svou manželku před svou rodinou, aby nedostal vynadáno. Už jednou jsi od něj utekla, asi z dobrého důvodu. Poslala bych ho zpět rodině a našla si zdravého chlapa.

• Citovat
  • Nahlásit
203
29.10.19 12:58
@Anonymní píše:
Dekuju za nazory.ten vzkaz je dobry napad.no uvidime

To bych zkusila a mozna prestanou, ani se neozvou, to by bylo asi pro zacatek nejlepsi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1433
29.10.19 15:42

Resit by to mel predevsim manzel. Odesla jsi posledne od nej. A ted jsou ty duvody vlastne porad stejne, akorat ze bydlis dal. Nechala bych to na manzelovi, neres to za nej. Jestli pochazi z nejake posahane rodiny, mozna by i potreboval pomoc profesionala? Aby trosku zasertivnel, minimalne to…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.19 21:55

@KaroliS ano resit to bude manzel.ja tedy rozhodne ne.spis si myslim ze me rekne ze to vedi at ma ode me klid :nevim: ja to vlastne ani nezjistim.za dobu co jsme se sestehovali k jeho rodicum to byl tezkej mamanek.bylo to k nevydrzeni az jsem to rozsekla a odesla. @lilithlilith ano mam maturitu, coz jim se to nelibilo. vseci vystudovani ing a mgr

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.19 21:59

@KaroliS s rozdilem ze tam to bylo peklo a tady mam klid, bez stresu i deti jsou stastny. posahany? slaby slovo. takovy lidi uz nechci v zivote videt

• Citovat
  • Nahlásit
1433
30.10.19 11:28
@Anonymní píše:
@KaroliS ano resit to bude manzel.ja tedy rozhodne ne.spis si myslim ze me rekne ze to vedi at ma ode me klid :nevim: ja to vlastne ani nezjistim.za dobu co jsme se sestehovali k jeho rodicum to byl tezkej mamanek.bylo to k nevydrzeni az jsem to rozsekla a odesla. @lilithlilith ano mam maturitu, coz jim se to nelibilo. vseci vystudovani ing a mgr

No ja jen, ze ted resis ty, jak se branit vuci JEHO rodicum. Aby se z mamanka nestal podpantoflak.-) Ja bych za nej jeho veci neresila a resila jen s nim, abychom se jako rodina citili dobre…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat