Manžel a marihuana

Anonymní
19.11.19 21:09

Manžel a marihuana

Ahoj, dobrý den. Chci se zeptat na váš názor ohledně manžela a jeho hulení. Zajímalo by mne, jestli už byste viděli jako problém, že si manžel průměrně jednou za dva dny dá jointa/event. si uvaří „mlíčko“ s trávou. Kdyby to bylo příležitostně, o víkendu nebo na nějaký akci, asi by mi to až tak nevadilo. Ale ta pravidelnost mě začíná znervózňovat. Co o tom míníte? Máte někdo zkušenost? Může se to stupňovat, až do nějaké zavisloti? Nebo už i tohle může být závislost? Prosím o anonym, chodí sem známí, nerada bych, aby tohle věděli.

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

17800
19.11.19 21:15

Za mě už je to závislost, ale já drogy netoleruju v žádném případě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2556
19.11.19 21:17

Cokoliv co člověk musí mít opakovaně je závislost. Tím myslím návykové látky. Kolik vám je? Jaké to má důsledky na váš život? Maká, má tě rád, nezanedbava tě, funguje?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10304
19.11.19 21:20

Pokud funguje jak ma, nedela blbosti, neni nejak agresivni, tak bych to asi neresila.. i kdyz s castym hulenim muze ztratit city a nebo se z nej stane to, co z alkoholika.. rodina trpi, ale ho to nezajima. Kazdopadne zivot s takovym clovekem bych nechtela..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.11.19 21:21

@Martha03
Jo, to je všechno v pohodě… Funguje normálně. Hulí večer, nejspíš by to na něm v tu chvíli ani cizí nepoznali, že je „pod vlivem“.

• Nahlásit
  • Citovat
38
19.11.19 21:24

Muj manžel si dá také pravidelně, nic si z toho nedělejte, pokud opravdu funguje normálně…můj vaří, pere, uklízí stará se úžasně o dcerku..ta je tatanek :) každý má něco, někdo si dá sklenku vína, piva, čokoládu on si dá brčko… :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2119
19.11.19 21:26

Jestli ti to vadi, tak mu to rekni. Jestli da prednost trave pred tebou, tak takovy zivot, s takovym chlapem bych nezila. Teda, pro me je nepredstavitelne ze by manzel bral drogy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.11.19 21:29

Taky mám huliče. Hulí jen když syn spí (večer)a není to žádnej agresor ani vysmátej dement. Taky by na něm nikdo nepoznal, že hulí. Normálně pracuje a funguje. Nedělala bych z toho vědu.

• Nahlásit
  • Citovat
Ou
10820
19.11.19 21:29

Fyzická závislost na marihuaně neexistuje.

Psychická začíná tam, kdy pokračuje v užívání i když ví, že mu to škodí. Varovný signál je, pokud zvyšuje dávky.

Jinak potřebuješ pochopit, proč marihuanu užívá, k čemu mu to slouží a jestli to co od toho potřebuje jde zajistit jinou cestou. A to se dozvíš jen když se ho na to zeptáš a skutečně upřímně tě to bude zajímat a nepřidáš k tomu žádnou výčitku, poučování, shazování, sarkasmus a podobně.

Ale pokud není řidič, dispečer a nebo nedělá podobnou práci, kde bude mít průšvih, když mu najdou stopy THC v moči/krvi, tak dva tři jointy týdně je ve své podstatě zdravější než každý večer pár piv. Zejména pokud si pěstuje sám, nebo to má od kamaráda co pěstuje (takže neživí dealera) a používá nějaké odrůdy, kde není jen THC, ale i CBD.

Příspěvek upraven 19.11.19 v 21:31

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
10820
19.11.19 21:30

@Safrik pije tvůj manžel alkohol? To je na rozdíl od marihuany tvrdá droga, na které zvniká reálná fyzická závislost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2556
19.11.19 21:43
@Anonymní píše:
@Martha03
Jo, to je všechno v pohodě… Funguje normálně. Hulí večer, nejspíš by to na něm v tu chvíli ani cizí nepoznali, že je „pod vlivem“.

No tak bych to neřešila. Můj manžel taky hulí, já dřív taky teď už pochopitelně ne. Je to skvělý muž a otec, nikdo by to na něm nikdy nepoznal a jsem radši když si dá večer páva než 3 piva…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4920
19.11.19 21:49

No ty kokos. To jako fakt. Tolik lidí huli trávu a vám to přijde normální? Kam ten svět spěje…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10304
19.11.19 21:54

@vertunka Presne to mi proslo hlavou taky :nevim: :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1163
19.11.19 21:57

Nemyslím si že každý má něco jak se tu píše. Mě by to teda vadilo hodně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.11.19 22:10

Můj manžel si taky večer po práci, když už dcerka spi 2-3× potáhne z jointu.. vypne j toho, a odpočne si.. než jsme měli malou, dávali jsme si spolu, byl to takový náš relax… :andel: a osobně si myslím, ze je to lepší než když by vysedával po hospodách.. :palec: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama