Boji se mít se mnou sex

Anonymní
19.11.19 20:40

Boji se mít se mnou sex

Ahojky. Jsem 40tt a už to chci mít za sebou, jenže malému se vůbec asi nechce. No tak zkouším teplou vanu, pohyb, úklid a nic nic. No i sex s vyvrcholením dovnitř jak je radí, jenže můj chlap skoro nechce. Boji se, že mi vyvolá porod když bude pracovně pryč. Takže když odjíždí nechce se mnou spát, aby to nevyvolal, tak čekám celý týden zase než se vrátí. Přistoupí na to jen když je doma delší dobu, takže třeba víkend. Jenže mě to už je jedno, jestli to stihne nebo ne, já už to nedávám, navíc mám na sex docela teď po dlouhé době aspoň chuť :D myslíte že ho mám nechat a netlačit na něj? :roll:
I já mám trochu obavy, protože když se nenabazim sexu teď, tak po porodu zase dlouho ne. :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6597
19.11.19 21:09

No po porodu určitě nebudeš mít na sex ani pomyšlení. Ale jinak ti rozumím, ja čekám druhý za 10 týdnů a uz bych ho nejradši taky vykourila ven. To první mě připadalo oproti teď úplně pohodička. Rodila jsem 40+5 a taky jsem zkoušela všechno možný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.11.19 03:44

A jak jsi na tom co se týče porodních cest? Já byla uzavřena s nepomohlo nic sex, úklid, masáž bradavek, schody…jedine co možná pomohlo tak čaj z maliniku, začala jsem se pomalu otevírat a šlo by to úplně samo, ale musela jsem rodit a tak jsem dostala jeste chemický lék nějaký. Zaveden ráno, poté procházka a masáž bradavek a od poledne začínající porodní bolesti.

• Citovat
  • Nahlásit
20.11.19 10:18

Taky jsem to chtěla mít už za sebou, netrpělivě jsem čekala na termín porodu a když se ani po termínu nic nedělo, myslela jsem si, že mi porod budou muset vyvolat, koneckonců mi to řekl i můj dr., že se malýmu nechce na svět a že mu budou muset pomoct :think: byla jsem z toho špatná, chtěla jsem přirozenej spontánní porod :,( zkoušela jsem všechno možný - dlouhé procházky, úklid domácnosti, sex, mytí oken, teplou vanu - nepomohlo nic :nevim: v pondělí 04.11. jsem byla objednaná na vyvolání a ejhle :D 01.11. v pátek mi praskla voda a v sobotu byl malej venku :* takže si myslim, že když tělo připravené není, nepomůže absolutně nic :nevim: a když připraveno je, tak nemusíš dělat vůbec nic a ono to půjde ;)
S tim sexem je to normální, můj chlap se mnou taky nechtěl spát, natož ke konci těhotenství :nevim: měl strach, abychom malýmu něco neudělali :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat