Manžel chce být profi hasič

Anonymní
19.11.15 12:24

Manžel chce být profi hasič

Holky jak by jste postupovali manžel se mi chce dát k profi hasičům mám strach že se mu tam něco stane, ale zase mu nechci odepírat to co ho baví… poradte… co by jste dělali na mém místě?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1806
19.11.15 12:27

Podpořila bych ho..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
19.11.15 12:28

Podpořila ho a dala se na modlení :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5380
19.11.15 12:28

Nechala bych ho a byla na něj hrdá :kytka: Já trnu den co den, jestli se mi přítel večer vrátí domů a to dělá jen servisáka..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.11.15 12:29

Ted je u dobrovolných.. ale i tak když jedou k požáru nebo zakouřené místnosti… mám obavu.. a strach..

• Nahlásit
  • Citovat
26182
19.11.15 12:32
@Anonymní píše:
Holky jak by jste postupovali manžel se mi chce dát k profi hasičům mám strach že se mu tam něco stane, ale zase mu nechci odepírat to co ho baví… poradte… co by jste dělali na mém místě?

Pokud je to jeho životní sen a ne rozmar, nebránila bych mu. Ale strach bych měla, to je jasné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.11.15 12:33

@Bábrdl Jeho sen byl bud být profi DJ nebo Hasic

• Nahlásit
  • Citovat
1806
19.11.15 12:34
@Anonymní píše:
@Bábrdl Jeho sen byl bud být profi DJ nebo Hasic

To je velice podobné :D… A kde by měl stanici v nějakém velkém městě??.. Nebo někde v klidnějším městě??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mowla
19.11.15 12:34
@Anonymní píše:
Holky jak by jste postupovali manžel se mi chce dát k profi hasičům mám strach že se mu tam něco stane, ale zase mu nechci odepírat to co ho baví… poradte… co by jste dělali na mém místě?

Ahoj můj manžel je profesionální hasič, navíc jim dělá šéfa, takže zodpovědnost jako prase, ale strach nemám vůbec. Oni vědí, co mají dělat, aby se nic nestalo.

• Nahlásit
  • Citovat
mowla
19.11.15 12:36
@Anonymní píše:
Ted je u dobrovolných.. ale i tak když jedou k požáru nebo zakouřené místnosti… mám obavu.. a strach..

Tak to bych měla taky, ale věř mi, že ti profesionální hasiči si projdou sakra kvalitním školením. A vzdělávají se celý život. To je nesrovnatelné.

• Nahlásit
  • Citovat
13148
19.11.15 12:44
@Anonymní píše:

Mám švagra profi hasiče. Jenomže oni k těm požárům tak často nejezdí i když by si to přáli :lol: Většinou to jsou automobilové nehody, otevření bytu po nahlášení z obavy z úmrtí členů rodiny atd.
Jeho psychiku obdivuji…a taky to, že je to taky táta od 2 dětí a když přijde po 12 ti hodinové směně domů a ten den měli výjezdy ke smrtelným nehodám, že přijde domů s úsměvem a nikdo na něm nepozná, co v práci zažil. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
19.11.15 12:45
@kometa32 píše:
Mám švagra profi hasiče. Jenomže oni k těm požárům tak často nejezdí i když by si to přáli :lol: Většinou to jsou automobilové nehody, otevření bytu po nahlášení z obavy z úmrtí členů rodiny atd.
Jeho psychiku obdivuji…a taky to, že je to taky táta od 2 dětí a když přijde po 12 ti hodinové směně domů a ten den měli výjezdy ke smrtelným nehodám, že přijde domů s úsměvem a nikdo na něm nepozná, co v práci zažil. :palec:

Já hlavně obdivuji ty, kteří takhle přijedou ke své mrtvé rodině, jednoho znám :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11509
19.11.15 12:48

No zkusit to může, také ho vůbec nemusí vzít. Ale když to chce dělat, tak směle do toho, žijeme jen jednou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mowla
19.11.15 12:48
@kometa32 píše:
Jeho psychiku obdivuji…a taky to, že je to taky táta od 2 dětí a když přijde po 12 ti hodinové směně domů a ten den měli výjezdy ke smrtelným nehodám, že přijde domů s úsměvem a nikdo na něm nepozná, co v práci zažil. :palec:

Ano máš pravdu, jezdí hlavně k nehodám a na mém manželovi vůbec nepoznáš, že byl ten den třeba u smrtelné nehody. Ale nedělá 12 hodin, ale 24.

• Nahlásit
  • Citovat
56925
19.11.15 12:49
@Anonymní píše:

podpořila bych ho, přizabít se může i ve fabrice nebo cestou do kancelářské práce. Být hasičem je krásné :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama