Půjde to ještě zachránit?

13
19.11.15 11:34

Půjde to ještě zachránit?

Dostala jsem se do hodně vážné situaci, tedy alespoň já to tak cítím. Jsem s manželem 13 let a máme dvě děti (8 a 6 let)a je to tři týdny co se strašně trápím.
Rozhodl se, že mu nevyhovuje život jaký s námi žije, že ho rodina svazuje a tak si našel nové přátele. Kdyby to byl jen toto, ale zjistila jsem, že z přátel se vyklubala kamarádka s kterou tráví cca 3× v týdnu večery, posílá ji květiny do práce, plánují si společné návštěvy koncertů, výstavy. Nechce nic řešit, neví jestli chce s námi zůstat nebo odejít. Jeho nová kamarádka je vdaná paní s dvěma děti a ke všemu trenérka mého syna.
Stále nad vším přemýšlím, brečím a nevím jak dál. Nechci o něho přijít, moc ho miluji. Už je to tak daleko s mnou, že jsem zhubla 10kg, nedokážu do sebe nic dostat.
Poradíte jak se zachovat? Co je v takové situaci nejlepší?
Všem děkuji za názor

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

347
19.11.15 11:45

Zjisti si číslo na manžela milenky tveho muže a zavolej mu. treba spolu něco vymyslite a když ne tak třeba dostane milenka doma přes hubu a ty budeš mit manžela zpět. Jinak se drž. Je to těžký něco takoveho řešit :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4028
19.11.15 11:48

Taky bych kontaktovala jejího manžela. Rychle se to vyřeší ať tak, nebo tak. Drž se

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8269

Lekla jsem se, že to píše moje kamarádka! Stalo se jí přesně totéž, do puntíku, jen děti jsou o něco mladší. A stalo se to už před půl rokem. Manžel se zamiloval do trenérky jejího syna, přesně všechno probíhalo tak jako u vás, ona zhubla hodně kilo a strašně se trápila.
Doma o tom nesmělo padnout ani slovo, nesměla se chlapa vůbec na nic zeptat, jak vidí jejich budoucnost dál, prostě na nic. Řekl jí, že jak se bude ptát, on okamžitě odejde.
Po zhruba dvou měsících se sebral a stejně odešel.
Je teď s tou trenérkou a manželce hází klacky pod nohy (kdyby ji alespoň nechal v klidu žít, ubožák).
Jak se zachovat neporadím, protože moje kamarádka se opravdu podle mě chovala jak nejlíp v dané situaci mohla - nedělala histerické scény, snažila se být trpělivá.
A stejně to dopadlo jak dopadlo :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1235

Ty woe. Zas jeden takovej :pocitac: Ach jo. Asi ho chytla „druha miza“. Co delat, neporadim, ale drzim palce. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
19.11.15 11:50
@nalik píše:
Dostala jsem se do hodně vážné situaci, tedy alespoň já to tak cítím. Jsem s manželem 13 let a máme dvě děti (8 a 6 let)a je to tři týdny co se strašně trápím.
Rozhodl se, že mu nevyhovuje život jaký s námi žije, že ho rodina svazuje a tak si našel nové přátele. Kdyby to byl jen toto, ale zjistila jsem, že z přátel se vyklubala kamarádka s kterou tráví cca 3× v týdnu večery, posílá ji květiny do práce, plánují si společné návštěvy koncertů, výstavy. Nechce nic řešit, neví jestli chce s námi zůstat nebo odejít. Jeho nová kamarádka je vdaná paní s dvěma děti a ke všemu trenérka mého syna.
Stále nad vším přemýšlím, brečím a nevím jak dál. Nechci o něho přijít, moc ho miluji. Už je to tak daleko s mnou, že jsem zhubla 10kg, nedokážu do sebe nic dostat.
Všem děkuji za názor

necala bych ho byt at se sam rozhodne co vastne chce. Nikomu bych nevolala taky proc udela to ještě vetsi zle mezi vama trema :roll: ja uz bch mu nikdy potom neverila ani kdyby se to nejakym zpusobem zachranilo ale evidentne bylo něco spatne ve vasem vztahu uz nejakou dobu a byla jen otázka casu nez se něco z tohohle stane - ja si myslim, ze se to nezachrani a pokud jo tak jen docasu ale nech ho at sam se rozhodne bez emoci a natlaku ;)

• Citovat
  • Upravit
8269
19.11.15 11:52

Zkusila bych co radí holky - kontaktovat jejího manžela. To se může vyvinout tak nebo tak (u kamarádky to nedopadlo - manžel od baby odešel a ona si v klídku začala žít s kamarádčiným manželem), ale podle mě tím nemůžeš nic ztratit, jen získat, je to 50:50 :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.11.15 11:53
@nalik píše:
Všem děkuji za názor

Mrzí mě, že se takhle trápíš a manžel odchází jinam. :( Musí to být hodně těžké vidět, jak odchází a nemoct tomu zabránit. Je to hodně těžké, ale nemůžeš mu něco přikazovat, zakazovat, dávat ultimáta. Osobně bych se pokusila, abychom byli nějaký čas od sebe, aby zjistil, koho pro sebe chce. Násilné vnucovaní se asi nezabere, pokud je zamilovaný jinde. A pokud mu dáš na výběr Ty x Ona předpokládám, že v této fázi by si vybral ji. Takže asi nejvhodnější řešení je žít chvíli od sebe. A to píši i kvůli tomu, že bych asi nevydržela ležet v jedné posteli s člověkem, kterého sice miluji, ale podvádí mě s někým jiným…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4337
19.11.15 11:53

To je silna kava… Chlap si mysli, ze veskerou odpovednost lze hodit za hlavu a zacit si uzivat? To je tedy frajer, na ranu…
Ac jsem natura, ze co se doma uvari…, tak v tomto pripade /trenerka syna/ bych to asi take resila i pres ni, pripadne manzela jejiho. Ale snazila bych se vypnout emoce. Jeste jednou bych se zeptala sveho chlapa, jak si to tedy predstavuje, ze nehodlam tolerovat jeho bokovky a druhou mizu a pokud by se nevyjadril, sla bych se zeptat pani nebo jejiho manzela, jaky na to maji nazor. Co si o tom mysli. Takhle ciste bez jakychkoli scen.
Netrap se pro hloupost druhych. Nestoji ti za ponicene zdravi. Je to v. l…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24430
19.11.15 11:54

Tak to je mi líto. Ale já bych možná zkusila jinou taktiku, i když hodně hodně těžkou - tvářit se, že ti to vlastně vyhovuje. A klidně nasadit kalibr stylu - ty někam jdeš? ježíš a já byla dnes domluvená - tak to odlož a jdi si zítra. A hezky se namaluj, nastroj, vyfikni se - a jdi třeba ke kamarádce a tam si dejte víno a klidně nahlas breč. Ale než půjdeš domů, hod se zase do pucu, když z tebe ucítí to víno, houby zle. A když se zepttá kdes byla - ale já se tě na tvé kamarády taky neptám, zlato. A prosím Tě, potřebovala bych, kdybys mohl tenhle víkend být doma, aspon pátek a sobotu, jo? Kdyby to šlo, tak bych byla ráda i za neděli. A vyraz si někam, před ním bal tašku a nezapomen přidat hezké šatičky a botky. At má chlap o čem přemýšlet. 6e jedeš k rodičům vědět nemusí.
Ono když bude mít pocit, že bys vlastně byla ráda, kdyby odešel, a že ti to nějak zvlášt žíly netrhá, třeba ho to zabrzdí. Doma bud podle možnosti klidná a milá, jenom semtam, třeba když náhodou vejde a budeš mít telefon - tak do něj jenom špitni - je já nemůžu mluvit, zavolej večer, ano? Pusu, a típni to. I kdyby na drátě nikdo nebyl. Prostě divadýlko. At se chytí kozel za nos. Jenom se sexem na něj trošku odmítavě - kdyby loudil, tak se zachichotat a ale zlato, nač ty nemyslíš, já nějak nemám chut.

Příspěvek upraven 19.11.15 v 11:58

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
19.11.15 11:55

Scény nedělám, ale brečím. Samozřejmě že před manželem. Zaklapnou se dveře a už se to spustí. jedu do práce a zase. Přemýšlela jsem že za ní zajdu, ale nechci manžela provokovat.
Jediné nad čím uvažuji velmi vážně, že přendám syna do jiné tréninkové skupiny, aby netrénoval s ní.
Dnes jsem si musela vzít prášek na nervy abych vůbec dokázala nějak fungovat, ale noc moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2349
19.11.15 11:59

@nalik Nevím, co poradit. Pokud on bude chtít odejít, tak odejde, ať budeš dělat cokoliv, ať budeš nad věcí nebo dělat scény.

S tím telefonem manželovi té dotyčné bych byla hodně opatrná. Tvůj manžel se o tom pravděpodobně dozví. Sice tím možná počínající románek překazíš, ale on se bude zlobit a jeho hněv se obrátí proti Tobě a nebude s Tebou chtít zůstat.

Vím, že tohle nejde snadno udělat, ale snaž se na sobě zapracovat hlavně kvůli sobě a dětem. Snaž se nedělat scény a ukázat manželovi, že jsi silná. Bude to pro Tebe těžké, ale jinou šanci nevidím. Pokud on bude k Tobě cítit především lítost, tak stejně odejde. A také pokud mu s Tebou nebude dobře, pak ta druhá bude vypadat lepší.

Hledej podporu u blízkých kamarádek. A také si ujasni, co všechno jsi ochotná udělat, aby zůstal. Jestli o něj opravdu tak strašně stojíš, když on se chová tak, jak se chová.

Drž se! Přeji, aby to dopadlo podle Tvého přání :hug:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8269
19.11.15 12:05

Hlavně ohleduplně, aby se manžela náhodou nějak nedotkla, že? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2349
19.11.15 12:08

@nalik Snaž se před ním ani neplakat. Vím, že já bych to v podobné situaci těžko zvládala, ale snaž se o to. On Tě jinak bude mít za ubrečenou a přecitlivělou.

Já osobně vím, že bych strategii, co radí @inkakřivák nezvládla, ale umím si představit, že na některé muže by tohle zabralo :nevim:. A jiní by si řekli, že tedy nevadí, když ženu opustí, když už někoho také má. Tyhle strategie jsou dvousečné a opravdu netuším, co zrovna na toho Tvého zafunguje.

Trávíte spolu ještě čas? Pokud ano, tak radím nachystat něco, co vyvolá staré krásné vzpomínky, co mu připomene, co krásného jste spolu prožili, ale Ty to emocionálně ustojíš. Nebo bych radila připravit nějaký hezký společný zážitek, aby si uvědomil, že s Tebou to není jen pláč a smutek, ale že vám spolu pořád může být krásně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24430
19.11.15 12:10

No ono se většinou těm manželkám vyplatí být normálně klidná a slušná. Protože manžel pak nevidí důvod, proč jít jinam, a to jeho milenku krkne a tím pádem začne zase ona tlačit na pilu a pobrekávat - a následky jsou jasné. Než být s ubulenou milenkou, jdu domů k ženě a dětem. Fakt to tak funguje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama