Váš partner

17.11.15 16:27

Váš partner

Ahoj, napište mi, prosím, 3 pozitivní věci na svém partnerovi, za které si ho opravdu vážíte a 3 negativní věci, které vás na něm štvou :). Zajímalo by mě, jestli jsme na tom všechny podobně, a nebo hůř/líp :D
PS: Když nenajdete 3, tak alespoň 1 :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

ferret
17.11.15 16:36
  • přizpůsobí se mému životu
  • hezky se stará o syna
  • dá se s ním mluvit o všem
  • někdy je vzteklý
  • málo se stará o domácnost a dům, ač je na RD, a příliš se věnuje svým koníčkům
  • mám ho ráda až moc, tak mu to všechno toleruju :-) ale to mě štve spíš na mě :-)
  • Nahlásit
  • Citovat
2349
17.11.15 16:37

Pozitivní: Je spolehlivý, upřímný, praktický :). Byla by toho spousta, ale chtěla jsi jen tři :).

Negativní: Je trochu pedant, malinko netrpělivý a někdy ho vyvede z míry maličkost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7327
17.11.15 16:38

Pozitivní: Hodný, přející, vtipný (je jich víc)
Negativní: Dělá věci na poslední chvíli/odkládá je (moje vlastnost, proto mě to štve), někdy nedokáže říct kamarádům NE, skladuje nepotřebné krámy doma (pro něj šíleně důležité věci)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17271
17.11.15 16:42

Pozitivni: spolehlivy, uprimny, vstricny (nebo jak to nazvat :-) ) a dalsi :-)
negativni: sysli spoustu veci, ktere by se nekdy mohly hodit, obcas veeeeelmi pohodlny, obcas hodne resici „co by, kdyby“- u veci a situaci, ktere uz ovlivnit nelze (a z meho pohledu se jedna o blbosti typu „kdybych zakopnul o trosku vic, mohl jsem si zlomit ruku a byl by to prusvih“ :mrgreen: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13595
17.11.15 16:43

Miluje mě, dokáže mě rozesmát, má krásné oči a úsměv x dává špinavé oblečení na koš místo do koše, někdy je nerv, hraje na PC.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22563
17.11.15 16:43

Hele, ale to je dobrá diskuze :D Tak asi…

• výborný tatínek
  • domluvíme se (rozumíme si)
  • pracovitý

• bere si moc práce a pak nadává a na to navazuje to, že doma práce stojí
  • někdy vzteklý
  • moc náruživý :oops:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11990
17.11.15 16:48

+uklízí po sobě +toleruje můj osobní prostor=nechová se majetnicky +má rád moji dceru a věnuje se jí

• občas je puntičkářský pedant na úklid
  • paří do rána na počítači a druhý den by spal celý den
  • občas až moc flegmatický
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.11.15 16:52

Pozitivní:

• Je skvělým tátou mému synovi
  • Vždy ochotný pomoci (každému)
  • Perfektně se chová k ženám

Negativní:

• Je hrozný bordelář, nic nedá na své místo :zed:
  • Nemá smysl pro estetiku
  • Občas zapomíná, co mu řeknu :cert:

Je to zlatý člověk :srdce: a ta negativa, to je spíš můj problém, že mi to vadí :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
450
17.11.15 16:56

Plusy: pracovitý, zručný, hodný a další
mínusy: každou chvíli paří na PC, tabletu či telefonu, dělá bordel kudy chodí, nechává ze sebe dělat pitomce těmi rodinou (od doby, co jsme se poznali, už je to mnohem lepší, ale využívat se beze slova nechá mnohdy dál a to mě neskutečně vytáčí :cert: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.11.15 17:00

Plusy: Je pracovity, pravdomluvny, peclivy.
Minusy: Chodi 3krat tydne do hospody a nevadi mu, ze se kvuli tomu hadame, stejne tam jde :roll:.Kamaradi maj prednost pred rodinou. Jelikoz ja posloucham, jak je unaveny z prace a tudiz nema na nas cas, taktez nema cas a silu neco doma udelat. Jakmile mu nekdo zavola, ze potrebujeto to a to, tak leti. A treti minus :think:,je pomaly, na vsechno ma cas a kdyz uz neco dela, tak mu to siiiilene dlouho trva :pocitac:. :nevim: Anonym, jelikoz ty negativa zabiji ty pozitiva. :(

• Nahlásit
  • Citovat
7327
17.11.15 17:05
@Anonymní píše:
Plusy: Je pracovity, pravdomluvny, peclivy.
Minusy: Chodi 3krat tydne do hospody a nevadi mu, ze se kvuli tomu hadame, stejne tam jde :roll:.Kamaradi maj prednost pred rodinou. Jelikoz ja posloucham, jak je unaveny z prace a tudiz nema na nas cas, taktez nema cas a silu neco doma udelat. Jakmile mu nekdo zavola, ze potrebujeto to a to, tak leti. A treti minus :think:,je pomaly, na vsechno ma cas a kdyz uz neco dela, tak mu to siiiilene dlouho trva :pocitac:. :nevim: Anonym, jelikoz ty negativa zabiji ty pozitiva. :(
:think: Máš mého chlapa? :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8782
17.11.15 17:06
  • i po dvaceti letech manželství mě stále miluje
  • je hodný, nekonfliktní a pracovitý
  • výborný milenec
  • nemá potřebu vyměňovat staré věci za nové, a já bych tak ráda..
  • moc toho nenamluví
  • s úklidem si hlavu neláme

Hezká diskuse :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1296
17.11.15 17:08
  • pracovitý, opravdu hodne tolerantní, romantik
  • občas zbytečně cholericky, nedokáže snést kritiku a trosku se z nej pomalu stává bordelař, ale to je i moje chyba trosku :D
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.11.15 17:09

Je mi 100% oporou, která mě nenechá padnout na kolena, umí dělat kompromisy kvůli mě, je šikovný, zručný, zakaždou cenu se mě snaží rozesmát apod..

• , nevím, jestli je to ve skutečnosti minus, ale neumíme se hádat.. v návaznosti na to to prostě jednou za půl roku v něm bouchne, proběhne hádka, hodinku spolu nemluvíme a pak se zbytek večera omlouváme. Takže je to spíš mínus nás obou. Jinak to covětšina, trochu bordelář, trochu občas lenoch a sem tam paří hry na pc zrovna když já si chci povídat :lol: :pocitac:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama