Může fungovat takový vztah?

241
17.11.15 15:21

Může fungovat takový vztah?

Maminky, potřebuji poradit. Vrátila jsem se zpátky k přítelovi, protože jsme si moc rozuměli atd. a měli jsme takový špatný období, vše jsme si ujasnili atd. Ale je tu jedna věc, která mě trápí a on o tom ví taky. Týká se to sexu, sex s ním mě nebaví, on to už ví taky a říká mi, že to asi takhle nebude fungovat, s ex co jsem byla tak byl sex úžasný ale už jsme si nerozuměli… Když mě ten sex začne konečně bavit tak přítel už je hotový…Myslíte že je tohle špatná věc ve vztahu a že to nebude fungovat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17.11.15 15:29

Tak zkusit experimentovat v sexu aby to přítel oddálil a zkusil nějakou pořádnou předehru aby tě víc navnadil před samotným sexem ;-)existuje spousta gelů které pomůžou k tvému orgasmu a nebo oddalí přítelovo ;-) nebo v čem tě nebaví sex s přítelem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9007
17.11.15 15:38

Obávám se, že pokud s tím nebudete nic dělat, moc budoucnosti váš vztah nemá :nevim: Nicméně, pokud jste ochotní o tom mluvit, zkusit najít něco co by tento problém řešilo, zkusit experimentovat, zkoušet nové věci. Za sebe, určitě bych zkusila najít něco, jak to zlepšit, pokud to nepomůže, pak jít od sebe. Ale zkusila bych to „nějak zachránit“, aby sis jednou nevyčítala, že jste od sebe šli „jen“ kvůli sexu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.11.15 15:47

Je na jednu stranu škoda pohřbít vztah kvůli sexu ale je to důležité a proto bych určitě začal o tom mluvit v posteli, kde co a jak, prostě se učit jako panna a panic když to tak řeknu. Většinou se najde nějaké řešení a není to stereotyp. Pak to může být lepší jak s ex :mrgreen: když vám to bude klapat na obou frontách ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13547
17.11.15 15:55

@klukjakobuk Hezký přístup :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.11.15 16:00
@Petrolka píše:
@klukjakobuk Hezký přístup :lol:

V čem myslíš? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33197
17.11.15 16:07
@Triminka píše:
Maminky, potřebuji poradit. Vrátila jsem se zpátky k přítelovi, protože jsme si moc rozuměli atd. a měli jsme takový špatný období, vše jsme si ujasnili atd. Ale je tu jedna věc, která mě trápí a on o tom ví taky. Týká se to sexu, sex s ním mě nebaví, on to už ví taky a říká mi, že to asi takhle nebude fungovat, s ex co jsem byla tak byl sex úžasný ale už jsme si nerozuměli… Když mě ten sex začne konečně bavit tak přítel už je hotový…Myslíte že je tohle špatná věc ve vztahu a že to nebude fungovat?
komunikovat…
Jinak to půjde do kytek a můžete to rovnou zabalit :nevim: :nevim:
Souhlasím s
@klukjakobuk píše:
Tak zkusit experimentovat v sexu aby to přítel oddálil a zkusil nějakou pořádnou předehru aby tě víc navnadil před samotným sexem ;-)existuje spousta gelů které pomůžou k tvému orgasmu a nebo oddalí přítelovo ;-) nebo v čem tě nebaví sex s přítelem?
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33969
17.11.15 16:12

@Triminka mluvit s ním o tom a v sexu pořád zkoušet něco nového..učení dělá mistra. Jenom nemlčet to by byla cesta do pryč

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13547
17.11.15 16:12

@klukjakobuk Mluvit a začít od začátku :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.11.15 17:54
@Petrolka píše:
@klukjakobuk Mluvit a začít od začátku :mrgreen:

Jenom mluvení nestačí :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13547
17.11.15 17:58

@klukjakobuk To ne, ale je důležité si vysvětlit jak se bude experimentovat, každému se líbí něco jiného. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.11.15 18:15
@Petrolka píše:
@klukjakobuk To ne, ale je důležité si vysvětlit jak se bude experimentovat, každému se líbí něco jiného. :mrgreen:

V případě zakladatelky by se asi mělo mluvit jak to udělat zakladatelce aby se to stihlo ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama