Ona nebo já

17.11.15 11:50

Ona nebo já

Mám dlouholetého kamaráda, se kterým jsem nějakou dobu chodila. Rozešel se se mnou kvůli jiné holce. Ta holka byla ale zadaná a z kamaráda si jen dělala srandu, že s ním bude, když se rozejde se mnou. Nakonec se na kamaráda vykašlala a dál byla s tím svým partnerem. Teď po třech letech se ona s partnerem rozešla a kamarád by to s ní rád dal dohromady. Já už kamaráda zpátky nechci ale bojím se, že pokud to s ní dá kamarád dohromady, tak já se s ním nebudu moc stýkat protože to by znamenalo vídat se i s ní a o to já nestojím. Já o ní valné mínění nemám. Pro zábavu nám zničila vztah. Chystám se kamarádovi říct, že pokud se s ní dá dohromady, tak už se neuvidíme. Ona by se mnou chtěla kamarádit ale já bych se odporem pozvracela sednout se s ní k jednomu stolu. Prostě si o ní myslím své. Jenže kamarádi jí mají rádi, podnikají s ní různé akce. o mi je jedno, mají právo stýkat se s kým chtějí, jen jim u toho já nemusím sekundovat. Nemyslete si, že kamarádovi nepřeji vztah, měl jich několik a všechny jsem mu přála, byly to slušné holky ale tahle… Jako je to jeho věc, ať si s ní je, ale já mám právo říct že se s ním vídat nechci. I když mě to bude mrzet. Nehodlám poslouchat jak je ona úžasná a co spolu všechno dělali. Navíc jsem zjistila, že když jsme se nedávno pohádali, tak mě s ní dost pomlouval. Včera jsem mu napsala sms, že bude lepší když kontakt omezíme. Odepsal mi, že je to na mě, že pokud to tak chci, tak jo. Co byste dělali vy, kdyby Vám dlouholetá kamarádka řekla, že pokud se dáte dohromady s holkou, která jí ublížila, tak se s Vámi přestane stýkat? Je vidět, že on je do ní dost zamilovanej, ani po třech letech ho to nepřešlo, i když sám uznal, že si s ním jen hraje. Nějakou dobu mě s ní podváděl, všichni to věděli a za zády se mi smáli. Byla jsem za blbku. Jak to tak hodnotím, myslím si, že asi o kamaráda přijdu, on se jí nevzdá. Blbý je, že je to jediný můj kamarád ostatní jsou jen známí a jsou to taky spíš jeho kamarádi než moji. A když přijdu o něj, tak přijdu i o ně, protože on jí mezi ně časem bude chtít přivést. Ach jo:-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

23383
17.11.15 11:57

Kolik vám je, 15?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9578
17.11.15 12:01

Našla bych si nový okruh známých a na rádobykamaráda i s jeho přáteli hodila bobek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1770
17.11.15 12:01

Promiň, ale takovej kamarád by mi za to nestál… podvadel tě, pomlouvá tě… s těmi známými nevím, kamarády si člověk nevykouzli, ale zkusila bych si najít novou partu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.11.15 12:02

Mně je 27 a jemu 33

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.11.15 12:04

Asi máš pravdu, jenomže kde ty známé najít? Moc příležitostí k seznámení nemám. Koníčky mám spíš samotářské co moc nestojí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.11.15 12:05

No já právě moc nemám kde hledat, v práci jsou lidé před důchodem. Uvidíme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23383
17.11.15 12:06

Kamarád o tebe vůbec nestojí, tak se mu nenut. Nebo ho chces do postele?

Příspěvek upraven 17.11.15 v 12:07

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9578
17.11.15 12:06
@Cosmopolitan píše:
Asi máš pravdu, jenomže kde ty známé najít? Moc příležitostí k seznámení nemám. Koníčky mám spíš samotářské co moc nestojí.

Práce, bývalí spolužáci, internet, diskotéka, někdo ti snad zbyde z minulosti ne? A má jistě pár kamarádů, co by se rádi seznámili i stebou. Vždy je nějaká příležitost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Kobea
17.11.15 12:07

Já bych je odstřihla oba.
A on, když se tak chová, tak není žádný kamarád :nevim:.
Najdi si jinou partu. Jsi mladá, nebude to tak těžké.

• Nahlásit
  • Citovat
2418
17.11.15 12:07

To neni kamarad..a kdyz mu reknes omezimekontakt a on na to jojo, v pohode..tak to neni zadnej kamarad.

Chalu, ze te bude mrzet, kdyzprijdes o ty ostatni…ale mozna se zamysli jestli to fakt bude ztrata…kdyz vedeli, ze te on podvadi a smali se ti taky a nikdo ti nic nerekl…vykaslala bych sena vsechny a nasla si nove kamarady. To tak v zivote byva, kamaradi odchazeji a novi prichazeji…malokdy se pratelime s tim, s kym jsme si hrali uz veskolce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Kobea
17.11.15 12:09

@Niemeyer Tak já mám kamarádku, známe se 30 let a to jsme se seznámily až na gymplu :mrgreen:. Ale pár „kamarádů a kamarádek“ jsem už taky pustila k vodě :nevim:. Někdy se společné cesty prostě rozejdou.

• Nahlásit
  • Citovat
17.11.15 12:13

No dovol? Nechci.Ale kdyby o mě nestál, tak proč by mi každý den sám od sebe volal?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.11.15 12:14

V práci jsou lidé před důchodem, ve škole šikana, na diskotéky nemám s kým jít a když už jdu, nikdo si mě nevšímá. Známé nemám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.11.15 12:15

Je to těžké a jak, blbě se seznamuju. Nezmůžu se ani na partnera, natož na kamarády.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama