Podvádí mě a prochází mi mobil i počítač

29
16.11.15 08:20

Podvadi mmě

Ahoj,
předem prosím o neodsuzovani…
Jsem teď ve 4. měsíci a pritel si poslední měsíc s sebou bere všude mobil (dřív si ho i zapomínat, když jel do práce, nebo pryč). Zhruba před tím měsícem me začal podezřívat, že někoho mám… Su mu věrná až za hrob, tak jsem mu vysvětlila, jak to je a že jako těhotná bych to už vůbec neudělala. Neměl k tomu důvod a stejně mi začal procházet mobil a počítač. V sobotu už jsem se nastvala a řekla si, že to ocividne dělá, protoze,,podle sebe soudím tebe,, a večer si vzala do parády jeho elektroniku… Zjistila jsem, že mě celou dobu našeho vztahu podvadi se slecnama a co hůř se staryma zenskyma (nic ve zlém…), které jsou i o dvacet let starsi, ze seznamky. Našla jsem mu konverzace s asi 30 zenskyma a u pár i vymenene fotky jeho i jejich nezahalenych partií s konverzaci už mi chybí ta tvá uzunka…, líbilo se mi, jak sis na mě nesedla,… A podrobný popis toho, co dělali. Když jsem mu to řekla, odprisahl mi, že s žádnou sex neměl a že šlo jen o zvyšování jeho ega a že mě miluje, už to neudělá…bla bla bla… Hodně pikantní konverzace jsem si uložila a procitam si je pořád a pořád dokola a brecim u nich a ty rozhovory(blbá nejsu) prostě nejsou jen platonickeho rázu. Už jsem dva dny nespala, nejedla a su z toho úplně vyřízena. Neodpustím mu to, ale taky si nemůžu dovolit platit vše sama, protože mi dost finančně přispívá na bydlení teď, když nemůžu chodit do práce… Prosím o radu :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4661
16.11.15 08:25

První! Jsi odsouzena :mrgreen:
Těžko říci, možná to fakt byl jen virtuální sexting, ale je tam to ALE že? Pokud chceš být s ním tak s ním buď a výčitky apod. rozdělují. Ať Vám oběma/třema to vyjde a dítě vyrůstá v kompletní rodině.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.11.15 08:29

Ahoj, moc mne mrzí, co se ti stalo. Předně bych ti poradila udělat si pořádnou snídani, kvůli miminku. Je to vše ještě čerstvé, ale neubližuj si dokola čtením jeho konverzací - nic nového už z nich nevykoukáš. Také bych neodpustila. Zkusila bych si pořádně rozmyslet, jaké jsou v současné době mé možnosti ohledně bydlení a financí. Nejsem si jistá, jak v těhotenství - to by chtělo zjistit, ale po porodu bude mít vyživovací povinnost vůči tobě i miminku, takže by ty finance nemusely být až tak tragické. Nemůžeš na pár dní odjet? Ke kamáradce? Rodině? Ať si pročistíš hlavu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.11.15 08:30

No do haje! Jednu mladou milenku by clovek jeste asi prezil oproti 30ti zenskym a starsim. Kdyz ma doma urcite krasnou mladici… Zvysovani ega chapu, pritel kdyz ma par piv tak si taky pise s par holkama, ale jen blbosti, o sex nejde… To mu beru. Ale tady v tom pripade jestli si posilali fotky a psali jaky to bylo.. Tak s tou 1 doticnou asi neco mel, proc by si o tom jinak psali? :( ja takhle ex prisla na neveru, tak jsem na mesic vypadla pryc.. Mas kam se na par tydnu vyparit?? Aby si to uvedomil idiot! Proc teda chtel dite? Honem rychle udelej razantni krok aby zjistil o co by prisel! A vickrat si rozmysli kam bude zas ptaka strkat. Bude se bat ze to udelas znovu a on bude v haji.. Musis mu ukazat ze si silna a schopna cehokoliv… To ze v hloubi duse si uplny opak on vedet nemusi:) at to dobre dopadne! Hlavne sama nikdy nebudes at to dopadne jak chce. Budes mit svoje mimi:))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.11.15 08:31

Mas len dve moznosti. Odist a najst si cestneho chlapa, alebo sa dalej trapit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
16.11.15 08:36
@Misshha píše:
Ahoj,
předem prosím o neodsuzovani…
Jsem teď ve 4. měsíci a pritel si poslední měsíc s sebou bere všude mobil (dřív si ho i zapomínat, když jel do práce, nebo pryč). Zhruba před tím měsícem me začal podezřívat, že někoho mám… Su mu věrná až za hrob, tak jsem mu vysvětlila, jak to je a že jako těhotná bych to už vůbec neudělala. Neměl k tomu důvod a stejně mi začal procházet mobil a počítač. V sobotu už jsem se nastvala a řekla si, že to ocividne dělá, protoze,,podle sebe soudím tebe,, a večer si vzala do parády jeho elektroniku… Zjistila jsem, že mě celou dobu našeho vztahu podvadi se slecnama a co hůř se staryma zenskyma (nic ve zlém…), které jsou i o dvacet let starsi, ze seznamky. Našla jsem mu konverzace s asi 30 zenskyma a u pár i vymenene fotky jeho i jejich nezahalenych partií s konverzaci už mi chybí ta tvá uzunka…, líbilo se mi, jak sis na mě nesedla,… A podrobný popis toho, co dělali. Když jsem mu to řekla, odprisahl mi, že s žádnou sex neměl a že šlo jen o zvyšování jeho ega a že mě miluje, už to neudělá…bla bla bla… Hodně pikantní konverzace jsem si uložila a procitam si je pořád a pořád dokola a brecim u nich a ty rozhovory(blbá nejsu) prostě nejsou jen platonickeho rázu. Už jsem dva dny nespala, nejedla a su z toho úplně vyřízena. Neodpustím mu to, ale taky si nemůžu dovolit platit vše sama, protože mi dost finančně přispívá na bydlení teď, když nemůžu chodit do práce… Prosím o radu :,(

vůbec bych mu neverila ani slovo ;) ono zadnej svatousek to nebude a pokud to delal dřív tak s prichodem dítěte se to tezko zmeni jen to bude vic tajit když vi ze to vis a hlidat se abys na to neprisla ;) pokud od nej nemuzes odejit a nezvlada bys to tak s nim zustan ale utrápíš se a bude to odnášet to dite navíc nedej boze když s tebou bude spat aby na tene něco neprenesl od jiny :poblion:

• Citovat
  • Upravit
20486
16.11.15 08:43

@Misshha Odhadla jsi ho okamžitě správně = podle sebe soudím tebe.
To, že jsi zjistila, že CELOU DOBU VAŠEHO VZTAHU Tě podvádí, by u mě asi byla konečná. Vyřešit nějak přece jen to bydlení, ptž on se NEZMĚNÍ. A v době, kdy je žena těhotná, je to 1 z největších hova. dství, co může chlap ženě udělat. Pokud se s tím chceš potýkat léta (pochybuju, že bys byla typ, co tohle kliďánko toleruje a dělá, že nic nevidí, jen ať má malé tátu :roll:,jako kdyby ho nemělo-bez ohl.na okolnosti rodičem zůstává napořád přece),tak mu klidně věř ony plané sliby a zvyšování si ega a podobné hovadiny=výmluvy, které na Tebe vysypal a raději zkus pořešit to odstěhování se.

Tohle je děv. kař a tím i zůstane. Už jsem podobných příběhů četla stovky a je to jak přes kopírák, kdy zcela chápu, že pro každou je to vždy rána.
A prosím - přestaň se ještě víc týrat tím, že tu konverzaci budeš dál číst!! Je to k ničemu, jen se budeš trápit. Teď potřebuješ být i kv. dítku v klidu!
Nejde vše hned, nejdřív se člověk musí dostat z toho šoku, ale promýšlej zatím odklonění financí, jak jen to půjde a sháněj to bydlení, ať jsi do porodu v klidu. On (a nevěřím tomu, že to nedělal i předchozí partnerce/kám) ať chodí dítě navštěvovat, když bude o něj vůbec stát, ale Ty už se v takovém vztahu dál nenech víc ponižovat!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.11.15 08:46

Tak to mě mrzí..hrozné zjištění..Jestli lepší nevědět :nevim: Těžko říct

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20486
16.11.15 08:47
@JayLee píše:
vůbec bych mu neverila ani slovo ;) ono zadnej svatousek to nebude a pokud to delal dřív tak s prichodem dítěte se to tezko zmeni jen to bude vic tajit když vi ze to vis a hlidat se abys na to neprisla ;) pokud od nej nemuzes odejit a nezvlada bys to tak s nim zustan ale utrápíš se a bude to odnášet to dite navíc nedej boze když s tebou bude spat aby na tene něco neprenesl od jiny :poblion:
@Bábi Zlopočasná píše:
Mas len dve moznosti. Odist a najst si cestneho chlapa, alebo sa dalej trapit.
:palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9701
16.11.15 08:47

@Misshha
On nebude litovat toho, ze te zranil, ale zes mu na to prisla.
Je to sexopat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20486
16.11.15 08:51
@SlecnaSally píše:
Tak to mě mrzí..hrozné zjištění..Jestli lepší nevědět :nevim: Těžko říct

Asi raději vědět takto včas, i dokud není dítko na světě. Dělat z ní de.bila a ještě (při té frekvenci?!? 8o ) dotáhnout něco domů?? Hooodně velká pravděpodobnost. Proč by to jako měla ještě odnést i takto (nějakou nemocí)? :pocitac: V těhu a po porodu a vůbec bude mít sama co dělat se sebou a péčí o dítě, natož řešit nějakej zavlečenej hnus (pokud by byla schopna s ním i přesto ještě spát! 8o ).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.11.15 09:00

Zakladatelko, to ti opravdu nikdy nepřišlo nic podezřelého na jeho chování?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48644
16.11.15 09:01

@Misshha :hug: :hug: ach jo, to je fakt hnus :poblion: :poblion:, něvěřila bych mu ani slovo. ten věrnej nebude, nemůžeš se vrátit k rodičům?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4661
16.11.15 09:08

:nevim: :nevim: :nevim: Takže manželství je přežitek, že? Rodiče Ti ho nepřáli? Nebo tušili o koho jde? Dneska se už nedělá věda ze svobodných matek, některé to provozují cíleně z důvodů dávek. Jak dlouho jste spolu, je to první chlap? Kolik ti je, tipuji tak 19-20 let max. 22. Hormony jsou svině, začala jsi hnízdit, bez ohledu na okolnosti a okolí, teď si sbíráš trpké plody, chjoo! Teď emimino poraď cha!, dostaneš a už jsi dostala instantní doporučení s ním zatočit a zbytek toho co Vás spojuje půjde do kytek, vrátíš se k rodičům…OPONA :potlesk: :potlesk: :potlesk: Jen Ty víš jak to je a znáš své city a víš co máš dělat. Rád bych utěšoval, viz první příspěvek, většina vztahů takovou situaci nerozchodí :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29
16.11.15 09:11

Děkuju moc za reakce a podporu, i když mě neznáte… Doslova jste mě rozbreceli :( asi nezvladnu reagovat na všechno… Pokud ho úplně vypakuju, budu muset prodat dům a skončím jak nějaká ste*tka zbouchnuta, sama a budu bydlet u rodičů v i tak precpanem baráku(což od nich budu poslouchat do konce života).
Nemoci se bojim. Zjistím to na testech u doktora. Snad nic nepritahl a nebude za to prcek po celý život platit. :,(
Vím, že pokud to dělal doteď, bude to dělat i dál, jen si koupí nový tajný mobil, udělá profily pod jinými jmény,… Ve vztahu trpět nechci, chci být s nekym jak bylo řečeno čestným a kdo mě bude bezmezne milovat, ale těhotná? Jak a kde bych našla někoho, kdo by mě chtěl :(
Je mi jasné, že nelituje toho, co dělal(dela), ale že jsem mu na to přišla…
Chjo :,( chudák prcek, takto ted trpět se mnou a to ještě ani nepřišel do tohoto hnusneho světa :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama