Bydlení s bývalým partnerem

17.11.15 15:10

Bydlení s bývalým partnerem

Ahojte, jaký máte názor na bydlení s bývalým partnerem kvůli dítěti?
Rozešli jsme se, máme ročního syna. Chci se odstěhovat, ale on pořád, že kvůli mě bude malý trpět v nějakém malém bytě a bude bez táty. Měli jsme se stěhovat do většího příští týden (všichni tři). Pořád do mě jede, že já jsem mu ukradená, ale jde mu o malého. Prostě ať má mámu i tátu u sebe. Ať se přestěhujeme s ním a každý budeme mít svůj pokoj. jenže já pořád nevím.
Pořád ho miluju, ikdyž bych ho nejraději „zabila“, za to co mi celý náš vztah dělá (velkou roli v tom hraje alkohol). Nemůžu kolem něho každý den chodit jen tak.
tak co mám dělat?
navíc celé své rodině navykládal, že jsem psychopatka (jo možná už za tu dobu co jsem s ním, se ze mě stala) a moje rodina už taky ví, že jdem o sebe.. A ted bych to měla zase měnit? A všem říkat, že teda spolu bydlet budem. Ach jo, nevím koho už se zeptat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1698
17.11.15 15:16

Rozhodně bych do toho nešla. Jako co se pro tebe změní? že bude spát v jiné místnosti a vyspávat opici tam?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2349
17.11.15 15:21

@chokolitka To je opravdu těžké. Já znám někoho, kdo spolu takhle bydlel kvůli dítěti a dopadlo to dobře. Společné bydlení bylo přínosem, ale ti dva spolu dokázali vyjít.

Kdybyste měli spolu i přes rozchod hezký vztah a dokázali spolu vyjít, tak by takové spolubydlení bylo myslitelné, ale Ty píšeš, že jsi z něj na nervy a on má potíže s alkoholem.

Odpověz si sama upřímně, zda spolu dokážete vyjít a zda bude atmosféra při takovém bydlení pro dítě přínosem? Nebude to spíše horší?

Samozřejmě je tu i varianta, že to zkusíš, ale aby pak byla snadná cesta zpět, když takové spolubydlení nebude fungovat.

Hodně štěstí, ať se správně rozhodneš :kytka:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2393
17.11.15 15:22

@chokolitka rozhodne bych s nim nebydlela. pokud to zvladnes, odejdi a zarid se podle sebe. ditko o tatu neprijde, muze ho pak prece vidat dal, ne? stejne by takove polovicate bydleni nedělalo dobrotu, budete se hadat nebo nevim co a pro dite je lepsi bydlet v klidu. rozvedeni rodice prece neznamenaji, ze zmizi ze života. a argument o malem byte snad ani není třeba komentovat :roll: to je diteti prece docela fuk, hlavne když je v pohode on i rodic, se kterym zrovna je. drz se!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17669
17.11.15 15:22

@chokolitka

Jestli pije, nikam se s ním nestěhuj. Jestli mu ani teď nestojí rodina za to, aby s pitím přestal, ani pak nebude jinak. „Psychopatka“ samosebou jsi :zed:, to ze své partnerky udělá každý ožrala, protože tak si omlouvá své pití, chudáček. Ty musíš sama vědět, jak na tom on je. A jestli nevíš, s někým se poraď, kdo tomu rozumí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56957
17.11.15 15:34

@chokolitka nešla bych do toho - chceš, aby viděl takhle tatínka - když říkáš, že je v tom alkohol? šla bych sama, v klidu do malého bytu. jestli chce, tak ať za dítkem chodí. Ale jako takhle týrat sama sebe i to dítě? Snad máš trochu rozumu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70109
17.11.15 15:40

@chokolitka Asi takhle, pokud by se jednalo o případ, že se z vás jako partnerů stali jen kamarádi, tak bych klidně pro společné bydlení byla, ale pokud je poblémem alkohol a nehodlá s tím nic dělat, tak ani náhodou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31691
17.11.15 15:52

Když je v tom alkohol, tak ne. za jiných okolností i ano.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7494
17.11.15 15:58

Tam má tě jistou…že si nikoho nenajdeš.. Tím, že budeš stále s ním. Nebo představa, že si někoho začne tahat domů…dobrý ne?
Pokud jste se rozešli, nechápu, proč byste měli nadále spolu žít… Dítě to pozná, ře v rodině něco neklape, nedej bože, až si budete dělat naschvály.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25100
17.11.15 16:00

NE!!! Mám jistou zkušenost. Nedělej to a zařiď si nový život :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49241
17.11.15 16:02
@chokolitka píše:
Ahojte, jaký máte názor na bydlení s bývalým partnerem kvůli dítěti?
Rozešli jsme se, máme ročního syna. Chci se odstěhovat, ale on pořád, že kvůli mě bude malý trpět v nějakém malém bytě a bude bez táty. Měli jsme se stěhovat do většího příští týden (všichni tři). Pořád do mě jede, že já jsem mu ukradená, ale jde mu o malého. Prostě ať má mámu i tátu u sebe. Ať se přestěhujeme s ním a každý budeme mít svůj pokoj. jenže já pořád nevím.
Pořád ho miluju, ikdyž bych ho nejraději „zabila“, za to co mi celý náš vztah dělá (velkou roli v tom hraje alkohol). Nemůžu kolem něho každý den chodit jen tak.
tak co mám dělat?
navíc celé své rodině navykládal, že jsem psychopatka (jo možná už za tu dobu co jsem s ním, se ze mě stala) a moje rodina už taky ví, že jdem o sebe.. A ted bych to měla zase měnit? A všem říkat, že teda spolu bydlet budem. Ach jo, nevím koho už se zeptat.

hm zkusila jsem, vydržela necelé tři měsíce, zhroutila se, odstěhovala ho.. stačí takto?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
571
17.11.15 17:20

Podle mě si dítě z rodiny odnáší vzory a „normy“ a když spolu budete bydlet, ale vlastně spolu nebudete žít tak si Váš syn do života ponese to, že je normální když mají maminka a tatínek oddělené ložnice, každý si sám vaří, pere apod. a společné téma je jen dítě. A pokud bude mít tohle odmala zakódované v hlavičce jako normální tak bude mít velké problémy ve vztazích. To je podle mě to jediné, co přinese spolubydlení s bývalým

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70109
17.11.15 17:23

@Suzana28 No a není to lepší norma, než že maminka žije s nějakým pánem a chce abych mu říkala táto a tatínek s nějakou paní, ale tady zas máma tvrdí, že ji máma říkat nesmím, za tátou jezdím na víkendy a oba se vzájemně pomlouvají…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25486
17.11.15 17:27
@j.a.n.i1 píše:
@chokolitka Asi takhle, pokud by se jednalo o případ, že se z vás jako partnerů stali jen kamarádi, tak bych klidně pro společné bydlení byla, ale pokud je poblémem alkohol a nehodlá s tím nic dělat, tak ani náhodou.

tak nějak…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8802
17.11.15 17:59

Pokud by jste k sobě už nic necítili a dokázali spolu vycházet jako kamarádi, tak proč ne, ale ty píšeš, že ho miluješ..něco podobného teď taky řešíme, s přítelem jsme se rozešli a on je teď střídavě u rodičů a tady, občas si uděláme hezký večer… dokážeme spolu vycházet, ale vím, že on mě pořád miluje a doufá..a vůbec nevím jak to bude dál..taky bych byla ráda, kdyby tu zůstal kvůli dětem, i jsem mu to říkala, ale myslím, že by se tím dost trápil a nezvládl by to dlouho..sám říkal, že si příští týden začne hleda byt..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama