Manžel chce dítě - je tím posedlý

Anonymní
18.3.17 22:27

Manžel chce dítě - je tím posedlý

Prosím anonymně - dala jsem dotaz na skupinku maminek na facebooku a během asi hodiny se strhla šílená diskuze jak jsem nevděčná, že manžel chce dítě a co by ony za to daly. Raději jsem to pak smazala, takže prosím anonymně.

S manželem jsme dospěli do stadia asi před 4 roky, že je už ok čas na dítě. Hlavně finančně atd. Když se nic nedělo tak sme se na to začali soustředit jakože manžel se soutředil na plodné dny a na to abych měla orgasmus atd, zase se nic nedělo tak následovalo vyšetření mě i manžela a opět oba jsme plodný a vše je ok. Zase se nic nedělo tak manžel začal vymýšlet takové blbinky, že sex jen po ránu (někde vyčetl, že 70% dětí je počato nevečerním sexem atd). zase nic tak zase vyšetření atd. Nakonec mě když manžel odešel lékař požadal, že nás vyšetřovali několikrát a že vysledky jsou stejné at neblbneme že nás prostě vyšetřovat an pojioštovnu pořád takto nemohou když není duvod atd. Nato jsme jeli do Prahy na soukromé kliniky. Loni sehnal od jednoho známého kontakt na profi lékaře v rakousku tak jsme jeli na placené! vyšetření do rakouska atd.
Během toho blbnul tím, že co kde vyčetl ohledně početí dětí začal praktikovat. Ze začátku to bylo ok takové blbniny jako sex po ránu, přestal kouřit, začal cvičit, jedl jen ovoce a zeleninu a držel pusty atd…pak to začalo být mě nepříjemné například, když chtěl abych mu odevzdávala menstruční kalíšek s krví aby viděl jak ta krev vypadá (prý dle barvy a hustoty se dá vydedukovat šance početí atd) To už mě bylo nepříjemné a vadilo mi to. Tedka ale to vygradovalo uplně a přijde mi že nic jiného nevidí a neslyší, zda mě má rád atd. Už od puberty chtěl motorku harlejku. Nakonec než me poznal si jí vzal na leasing. Když jsme spolu začali bydlet tak jsem měla jeden pruser veliký. Vzala jsem si pujčku a neplatila jí včas. Nakonec jsem jí doplatila ale nezaplatila jsem penále za zpoždění. Psali mi upomínku, ale to už jsem bydlela u svého nynějšího manžela. Nic se nedělo a asi za rok exekuce. Z částky 450kč za pokutu za pozdě doplacenou pujčku byla exekuce na 37 500kč. Velký průser. Exekutor nepříjemný, bloklý učet, plat a všechno…Tehdy jsem prosila manžela (tehdy jsme nebyli svoji ještě) aby tu motorku prodal a pomohl mi, protože měl zaplacených jen pár leasingu a vlastně by o nic nepřišel, ale mohl by mě měsíčně tu částku co platil na motorku dávat na tu exekuci. Odmítl s tím, že radši se mnou uteče do Mexika ale motorku nedá. Měl jí rad snad víc než mě. A tedka jsem se náhodou dozvěděla, že si vzal i na protest šéfa neplacené volno na několik týdnů, prodal motorku!!! A jede do číny někam do kláštera meditovat. Prý kvuli dítěti, že to jinak nejde. Přijde mi to uplně na palici. Motorku by nikdy neprodal. A tedka tohle

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

18.3.17 22:30

Je uplne šílený, takove chlapa bych musela kopnout do zadku. Hodil by se k nejake snazilce, ja bych ho musela zabit. Hlavne se nenech do niceho vmanipulovat - to tobe se zmeni život a mateřská neni prochazka růžovou zahradou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21451
18.3.17 22:31

Jestli je to pravda, tak to na palici je. Nebo spíš na psychiatra. Je mi líto.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2616
18.3.17 22:33

Tady v tomto pripade to bude blokle prave v hlave… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3141
18.3.17 22:34

Mno, tak to je hustý. Musím říct, že bych se na tvém místě skoro bála otěhotnět…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2611
18.3.17 22:35

Hustej týpek :lol: mně by teda vadilo, že chce jet beze mě… :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.3.17 22:35

Já jsem chtěla dítě už když sme se poznali ale to nešlo, neměli jsme bydlení, peníze nic. Manžel je starší než já a prostě řekla ne. Pak nějak jsme oba si anšli lepší práci atd a život plynul a cca asi před 4-5 lety že možná to dítě. Jenže jsme řešili fix hypotéky, pak měl manžel nemocnou maminkua td… a pak nějak sme si řekli, že už něco našetřeno máme a už tak nějak ikdyby třeba jeden přišel o práci tak bychom to stejně zvládli atd…dítě chci taky, ale už poslední rok se chová jak blázen. A tedka tohle. Taky chcí dítě a rodinu, ale todle je šílené. Navíc on je závislej na mobilech atd tak envím co tam hodlá dělat. Hlavně mi nic neřekl :(

• Nahlásit
  • Citovat
1111
18.3.17 22:37

Tak mozna ten klaster nakonec bude jeho nejlepsi rozhodnuti v tomto smeru. Urovna si myslenky, priority, prijede vyklidnenej… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21812
18.3.17 22:40

No vy jste jeden lepší jak druhej. Ty necháš 500 dluh vygradovat do skoro 40 000 a pak očekáváš po novomanželovi, že tu bude platit? hanba by mě fackovala ;) Doufám tedy, že toto už máte vyřešeno.
K tomu dítěti - no přehání to. Vetšinou taková posedlost popadne ženy, tady to máte naopak. Výsledek urputnosti bývá často opačný a ani vy nejste výjimkou. Asi bych neřešila motorku, ale to, aby chlap změnil přístup za nějaký méně křečovitý. Je řada neplodných párů, které si najdou i jiné aktivity, než je urputná snaha o početí a dokáží se radovat ze života. Jejich přístup často bývá korunován úspěchem, který už ani nečekali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1739
18.3.17 22:41

Tak blbnou a vyvádějí ženský, proč by nemohl blbnout chlap? Je to teda nezvyklé a Váš manžel je teda zajímavý úkaz. Tak ať jede, budete mít doma aspoň chvilku klid.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.3.17 22:42
@ngauruhoe píše:
Tak mozna ten klaster nakonec bude jeho nejlepsi rozhodnuti v tomto smeru. Urovna si myslenky, priority, prijede vyklidnenej… :mrgreen:

nic proti tomu nemám, ale udělat takový rozhodnutí bez manželky a navíc utratit za to stovky tisíc a vzít si ještě neplacené volno i naprotest šéfa je někde jinde. Pracuje jako manažer a vyhodí ho. Nehledě na to, že motorku nechtěl prodat ani když jsem měla před x lety tu exekuci a nebyli peníze díky tomu ani na jídlo poamlu…

• Nahlásit
  • Citovat
7629
18.3.17 22:42

8o hustyyyy, ocividne umi i chlap radit vic nez biologicke hodiny zenske. Co dodat? Ja bych harleye taky neprodala a ohledne decka? no fakt mi ten klaster prijde dobrej nebo chocholousek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.3.17 22:43
@pe-terka píše:
No vy jste jeden lepší jak druhej. Ty necháš 500 dluh vygradovat do skoro 40 000 a pak očekáváš po novomanželovi, že tu bude platit? hanba by mě fackovala ;) Doufám tedy, že toto už máte vyřešeno.
K tomu dítěti - no přehání to. Vetšinou taková posedlost popadne ženy, tady to máte naopak. Výsledek urputnosti bývá často opačný a ani vy nejste výjimkou. Asi bych neřešila motorku, ale to, aby chlap změnil přístup za nějaký méně křečovitý. Je řada neplodných párů, které si najdou i jiné aktivity, než je urputná snaha o početí a dokáží se radovat ze života. Jejich přístup často bývá korunován úspěchem, který už ani nečekali.

ne takhle to nebylo s tím dluhem! Já měla pujčku, platila jí al epozdě. Nakonec jsem jí díky brigádě doplatila celou. jenže mi naběhla pokuta za pozdní splácení a mezitím jsem se dostěhovala k příteli - tedka muj manžel a tím že jsem bydlela jinde tak upomínika šla jinam a já to neveděla…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.3.17 22:47
@pe-terka píše:

ps. navíc to když jsem platila tu pujčku tak proto že mě vyhodili z práce a dostala jsem se do prodlení. Pak jsem začala platit a díky brigádě doplatila i ty 3 splátky, ale už tam byla pokuta…ale to je asi 8 let stará historka možná víc.

Zmínila jsem to jenom kvuli tomu abych ukázala jak je tahle motorka pro něj duležitá nebo spíš byla…tedka nám je oboum přes 30let a skoro 40 jemu :(

• Nahlásit
  • Citovat
21812
18.3.17 22:48
@Anonymní píše:
ne takhle to nebylo s tím dluhem! Já měla pujčku, platila jí al epozdě. Nakonec jsem jí díky brigádě doplatila celou. jenže mi naběhla pokuta za pozdní splácení a mezitím jsem se dostěhovala k příteli - tedka muj manžel a tím že jsem bydlela jinde tak upomínika šla jinam a já to neveděla…

aha, to pak mění situaci…já to pochopila tak, že ses na to vykašlala :kytka:
No chlapovi hráblo, ale co s tím? Není možná nějaká rozumná komunikace s ním? Že takovou posedlostí tě jen stresuje a těžko se dočká výsledku? Není možné najít si nějakou jinou - ideálně společnou - aktivitu, která vás bude těšit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama