První sex - nepovedlo se

18.3.17 17:18

První sex 111

Tento rok mi bude 17 a jsem ještě panna. Chtěla jsem to nedávno zkusit s přítelem ale nedostal se do mě jak je to možné? Předem děkuji za odpovedi
Nějaké rady aby to příště vyšlo?

Příspěvek upraven 18.03.17 v 17:28

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

2512
18.3.17 17:21

Stres, špatná příprava, strach… Velký penis…? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.3.17 17:23

Ahoj, mela jsem to stejně. Nekdo mi pak rekl, ze je to klukem, ze s jiným to pujde, ale nechtela jsem tomu verit. Po roce jsem chodila s nekym jinym a bylo to hned. Nevim vubec proc to tehdy bylo ale ten kdo mi to rikal mel pravdu. I kdyz to urcite slyset nechces :D

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.3.17 17:24
@Anonymní píše:
Ahoj, mela jsem to stejně. Nekdo mi pak rekl, ze je to klukem, ze s jiným to pujde, ale nechtela jsem tomu verit. Po roce jsem chodila s nekym jinym a bylo to hned. Nevim vubec proc to tehdy bylo ale ten kdo mi to rikal mel pravdu. I kdyz to urcite slyset nechces :D

Asi na tom neco bude, take mam podobnou zkusenost  ;)

• Nahlásit
  • Citovat
56926
18.3.17 17:27
@Terez11 píše:
Tento rok mi bude 17 a jsem ještě panna. Chtěla jsem to nedávno zkusit s přítelem ale nedostal se do mě jak je to možné? Předem děkuji za odpovedi

je to možný… prostě špatně načasováno..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
693
18.3.17 18:04

Zkus lubrikační gel, nemuselo to projít díky nervozitě a tedy i nedostatečné lubrikaci :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.3.17 18:22

Stres, strach? Moc velký penis? :nevim: zkus lubrikační gel..třeba to pomůže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
10790
18.3.17 18:41

Začněte tím, že se naučíte o sexu spolu mluvit bez toho, abyste se chtěli propadnout podlahou studem.

Další krok je naučit se dovést partnera k orgasmu rukou a/nebo pusou a on tebe, pochopitelně.

No a teprve pak, když už to pro vás nebude téma tak moc opředené strachem ze slehání a nervozitou to půjde mnohem lépe i v rámci klasické soulože.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama