Sociální sítě

18.3.17 01:35

Sociální sítě

Vadí nebo vadilo by vám, kdyby váš partner věděl, že vám vadí a nelíbí se vám, když „lajkuje“ fotky jiných holek a říkal, že to omezuje a vy byste viděla, že to pořád dělá? Nebo nic takového vám nevadí, co dělá váš partner na soc. sítích?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

49241
18.3.17 01:38
@Werushka77 píše:
Vadí nebo vadilo by vám, kdyby váš partner věděl, že vám vadí a nelíbí se vám, když „lajkuje“ fotky jiných holek a říkal, že to omezuje a vy byste viděla, že to pořád dělá? Nebo nic takového vám nevadí, co dělá váš partner na soc. sítích?

tak ať si lajkne ne? co je na tom? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.3.17 02:16
@Werushka77 píše:

mě by uplně nejvíc vadilo mít za partnerku žárlivou hysterku co mě šmíruje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1119
18.3.17 05:37

Hned bych se rozvedla, zapalila barak a nikdy mu nepujcila deti!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
251
18.3.17 05:55

@Werushka77 Ano, vadilo by mi to - když už se dívá na jiný, tak ať to dělá nenápadně. Naštěstí přítel tohle nedělá ani nikdy nedělal (nebo jsem to nezaregistrovala, nekontroluju co kde dělá). :nevim: Ale mnohem víc by mi vadilo, že mi lže. Když ti to vadí, zkoušela sis s ním o tom promluvit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
18.3.17 07:00

No popravdě můj manžel to nedělá a kdyby jo, tak by mi to přišlo divné, občas vidím jak nějaký můj zadaný kamarád lajkuje polonahé ženské s výstřihem až u pasu a to si teda říkám že to není moc vhodné… :nevim: like na pěknou fotku kamarádky by mi nevadil

• Nahlásit
  • Citovat
18.3.17 07:10

Pokud by to bylo obcas tak bych to neresila a zkousla bych to.je to jen chlap :D ale pokud by to bylo casto tak by mi to asi vadilo a promluvila bych jsi s nim.ted myslim ty polonahe zenske. pokud by to byly kamaradky tak je to v poradku.ja sama lajkuju kamaradum fotky a v zivote mi nic nerekl

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1930
18.3.17 07:40

Je to normální. Samozřejmě kdyby žena lajkovala fotky chlapů, tak to už je přes čáru:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.3.17 07:44

Tak ať si lajkuje..co je na tom? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56923
18.3.17 07:55
@Werushka77 píše:

vadilo by mi, že mne někdo omezuje, jsi stíhačka či co? Nesleduju, co komu můj chlap lajkuje.. jsou to jeho přátelé :nevim: popř když likuje fotky - i s nahýma babama? nemám s tím problém :think: dělám to též :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22509
18.3.17 07:58

@Werushka77 nesleduju, co kde muž „lajkuje“. Je mi to šumák. Taky lajkuju i fotky chlapů. Nebuď hysterická a nešmíruj ho nebo brzy mít žádnýho partnera nebudeš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11939
18.3.17 08:58

Nevadilo. Me se taky od pohledu libi i jini muzi a neznamena to z moji strany mensi lasku, nebo ze chci podvest. Vybral si tebe, tak co resit. Kdyz nebudes prudit, bude se za tebou domu vracet rad.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35471
18.3.17 09:00

A aj, puberťáci, to je fakt problém na sociálních sítích. řekla bych, že normální dospělí lidi toto vůbec neřeší :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2205
18.3.17 09:39
@Tiger-lily píše:
A aj, puberťáci, to je fakt problém na sociálních sítích. řekla bych, že normální dospělí lidi toto vůbec neřeší :think:

Já bych hlavně řekla, že normální dospělý člověk nelajkuje nějaký hovadiny, ale radši se podívá na pořádný péčko když už :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.3.17 09:47

Můj muž to nedělá, myslím že ani na fb moc nechodí, pokud by lajkoval nahotiny, bylo by mi to fuk, ať jim klidně dá najevo že jsou pěkné. Co by mi vadilo, kdyby si psal prasárny s nějakýma holkama. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama