Spolubydlení s další maminkou

18.3.17 12:52

Spolubydlení s další maminkou

Dobrý den všem maminkám, hledám spolubydlení s jinou maminkou, ráda bych totiž opustila manžela a odstěhovala se z baráku jeho rodičů, už nemůžu a ani nechci žít tady stále s tchýní a tchánem, protože máme mezi sebou pořád nějaké spory a mě to už takhle unavuje, když ani manžel se neumí o nás o mě a naší dceru Míšu postarat a já místo abych se věnovala naplno naší malé, tak musím vydělávat peníze podnikáním k rodičáku :roll: a aby toho ještě nebylo málo, tchýně mi pořád hází klacky pod nohy s reklamou mé firmy a mého e-shopu :( zkrátka, chci se odstěhovat a žít v pronajatém bytě na Kladně nebo v Praze s někým dalším, jsem schopná dávat do 4000 Kč/měsíčně, budu ráda za každé reakce od Vás ostatních. Děkuju, přeju hezký den :mavam: :kytka:

Příspěvek upraven 18.03.17 v 17:24

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Doe_Jane
18.3.17 12:55

A odkud jsi? poptala bych se ale to je důležitý údaj

• Nahlásit
  • Citovat
blabla123
18.3.17 12:57

Ahoj, strašně ti přeji, abys někoho našla, zkusila jsi obeslat i portály?
Hlavně napiš kde hledáš, jelikož to zde nemáš napsáno. Ale bojím se, že byt za 8 000 se vším neseženete :(, pokud se jedná o velké město.

• Nahlásit
  • Citovat
2668
18.3.17 13:03

Přeji hodně štěstí, ale nezapomeň přidat údaje podstatné pro výběr bytu - nejdůležitější kde hledáš, jestli máš nějaké požadavky na spolubydlící či byt (např. domácí zvířata apod.), kolik je dceři apod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2668
18.3.17 13:12

@Doe_Jane V profilu je psaná Unhošť (jestli to tedy odpovídá a jestli nehledá bydlení třeba i v jiných místech).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7836
18.3.17 13:37

@martan30 Je tady spousta mamin které jsou ve stejné situaci jako ty, chtějí odejít ale samy neutáhnou byt, zkus pohledat. Je to dobrý nápad, vzájemně si můžete pomáhat i s hlídáním dětí, to je kolikrát taky velký problém když je znemožněno chodit do práce protože není možnost hlídání. Držím palce :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.3.17 13:52

Jakože 4 tisíce? To je tak spolubydlení v nějaké garsonce, však v Ostravě stojí 1+1 u Kauflandu 7 tisíc měsíčně a to je ta kuchyň jak nudle a k tomu jedna místnost. Takže se 4 tisíci měsíčně to dle mě nepůjde. Jedině, že by jiná mamina dávala tak 6 tisíc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
pohledmuze
18.3.17 14:00
@hudečice píše:
Jakože 4 tisíce? To je tak spolubydlení v nějaké garsonce, však v Ostravě stojí 1+1 u Kauflandu 7 tisíc měsíčně a to je ta kuchyň jak nudle a k tomu jedna místnost. Takže se 4 tisíci měsíčně to dle mě nepůjde. Jedině, že by jiná mamina dávala tak 6 tisíc.

Tak treba ma nejaka mamina svuj byt a malo penez a tohle ji zaplati aspon poplatky na bydleni. :think: Podle me to neni nerealny mimo Prahu. I v Praze kamoska nedavno sehnala pokoj za 5000…

• Citovat
  • Upravit
18.3.17 14:03
@pohledmuze píše:
Tak treba ma nejaka mamina svuj byt a malo penez a tohle ji zaplati aspon poplatky na bydleni. :think: Podle me to neni nerealny mimo Prahu. I v Praze kamoska nedavno sehnala pokoj za 5000…

Teoreticky by to šlo, ale prakticky by stejně poplatky musela 2× zvýšit, což znamená 2× více elektriky, vody, plynu. 4 tisíce jí toto možná pokryjí, ale nezbyde pak té druhé mamině třeba na nájem a něco do kapsy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
pohledmuze
18.3.17 14:05
@hudečice píše:
Teoreticky by to šlo, ale prakticky by stejně poplatky musela 2× zvýšit, což znamená 2× více elektriky, vody, plynu. 4 tisíce jí toto možná pokryjí, ale nezbyde pak té druhé mamině třeba na nájem a něco do kapsy.

Tak jasne, hlavne mit doma dalsi dite taky neni zrovna bonus. Ale spis jde o takovou vypomoc, treba si pohlidaj navzajem deti, kdyz bude treba atd. Podle me taky moznost.
A ty poplatky by se zas o tolik nezvysily. Bych rekl tak o 1500 maximalne.

• Citovat
  • Upravit
16985
18.3.17 14:13

Nic.

Příspěvek upraven 18.03.17 v 20:38

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16985
18.3.17 14:17

Beru zpet.

Příspěvek upraven 18.03.17 v 20:39

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
blabla123
18.3.17 14:25
@hudečice píše:

V Plzni ještě více cca 9 000. A byt 2+1 stojí přes 12 000. Přijde mi nereálné sehnat za 4 000. Platíme 5200 za pokoj v Plzni o 16 metrové výměře.

• Nahlásit
  • Citovat
4144
18.3.17 14:42

@martan30 co presne znamena, ze se manzel o vas neumi postarat??
Zajistil ti a tvemu diteti strechu nad hlavou…
Jestli ty nebudes trosku zhyckana ;) To, ze mas e-shop preci neni zadna drina, spousta zen je rada, ze muze na materske pracovat a ma svuj vlastni prijem. Jsou rady, ze nemusi se jen starat o dite, navic s nim kolikrat nemaji tolik prace jak tu nektere pisou a aspon se nenudi.
Jinak samozrejme v manzelstvi ani u lidi ktere nesneses te nikdo drzet nasilim nemuze, ale psal bych spis na inzerci a kdyz uz, tak aspon misto kde chces bydlet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.3.17 16:51

Děkuji všem za reakce, hledám podnájem na Kladně, nebo ještě v Praze, už jsem to do textu vložila, spolubydlení jsem se koukala na googlu že jako spolubydlící se pohybuje okolo 3000 Kč/měsíčně, jenže inzeráty byly hooodně dlouho neaktualizované a když jsem volala asi na desítku čísel, že je to obsazeno už:( a žádné požadavky jiné nemám, ráda bych jen aby spolubydlící nebyla kuřačka, a aby byl přístup k internetu, a jinak nic jiného mi nevadí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama