Manžel je moc přátelský učitel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.19 22:51
Manžel je moc přátelský učitel

Ahoj, prosím o názor. Manžel je učitel na druhém stupni ZŠ. Asi jsem jiná nebo staromódní, ale přijde mi divné, že má ty děti v přátelích na Facebooku. Vyšlé devátačky atd. Já mu samozřejmě nic nevyčítám, ale myslím, že by si měl trochu zanechat odstup a soukromí. Co myslíte?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlinerobinka
Zasloužilá kecalka 984 příspěvků 09.08.19 22:54

Tak vyšle uz neučí, ne? Žárlivost? Tohle zavání trollenim. Aneb najdi absurdní tema.

juliettee
Ukecaná baba ;) 2250 příspěvků 09.08.19 22:54

My jsme měli na učňáku třídního, kterej nás měl taky na fb v přátelích :mrgreen: jako učitelé by si asi odstup zachovat měli, ale třeba v našem případě to byl fakt takovej náš kamarád, on byl trochu švihlej, jako v dobrým to myslím :mrgreen: a mohli jsme mu psát na fb omluvenky když jsme nepřišli do školy :lol: to bylo fajn :lol:

ontar
Ukecaná baba ;) 2026 příspěvků 09.08.19 22:56

Když jím je víc než 15 tak už můžou beze strachu…

jahuhudka
Extra třída :D 14748 příspěvků 09.08.19 22:56

Tridni dcery ze ZS je ma taky na fb deti i nektere rodice :nevim:

impossible
Stálice 93 příspěvků 09.08.19 22:59

Nemyslím si, že je to zrovna profesiální, dokud jsou děti ve škole. Po ukončení SŠ ano, dříve mi to přijde nevhodné.

_.Emilyyy
Ukecaná baba ;) 1799 příspěvků 09.08.19 23:00

Co je tom spatneho?
Dcera ma nejaky ucitele v pratelich na FB :nevim:,
Ja mam v pratelich na fb dcery tridni ucitelku :nevim:

Uživatel je onlinewelovefashion
Ukecaná baba ;) 1226 příspěvků 100 inzerátů 09.08.19 23:01

A já podle nadpisu myslela, že si zve holky do kabinetu, nebo rovnou domu ;)

Jako pokud si s těmi bývalými devataky denně nevypisuje, tak bych to neřesila ;)

impossible
Stálice 93 příspěvků 09.08.19 23:08

Ok a jak se díváte na to, když má docentka co učí na vš v přátelích na fb svou studentku. A jenom ji.

Zasloužilá kecalka 984 příspěvků 09.08.19 23:12

@impossible Lesby. :lol:

Sashie
Ukecaná baba ;) 2376 příspěvků 09.08.19 23:18

Já mám také některé své bývalé žáky na Facebooku. A to učím na 1.stupni :lol: Některé nemám přidané, ale přes face mi píší.

impossible
Stálice 93 příspěvků 09.08.19 23:18

@robinka Zajímavá myšlenka. Ale neřekla bych.

Zasloužilá kecalka 984 příspěvků 09.08.19 23:27

@impossible A řešení tahle tajenka ma, nebo tu dumame nad motivaci dvou osob, o kterých vime přesně jednu jedinou vec, a to tu, že se mají v pratelich? :roll:

impossible
Stálice 93 příspěvků 09.08.19 23:33

@robinka Sorry, jen jsem nad tím přemýšlela, protože mi to přišlo zvláštní. Už se k tomu nikdo nemusíte vyjadřovat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.19 23:47

Jsem učitelka na do přátel na FB si nedávám ani své žáky, ani jejich rodiče. Ale někteří si dávají a přijde jim to normální.
Já mám v přátelích na FB opravdu jen své přátele, což mí žáci nejsou, tam je vztah čistě pracovní.
Nevolám si s nimi, nechodím s nimi na kávu ani na pivo, nejezdím s nimi na dovolené, nebydleli jsme spolu roky na intru ni na kolejích…
Takže za mě NE, žáky v přátelích za normální nepovažuju, ale záleží, jak to má kdo s těmi přáteli na FB. Každý si své soukromá chrání jinak.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama