Manžel má milenku, neví, co chce

md
7.2.10 14:58

manžel má milenku

Ahoj, nejprve se omlouvám, že píšu pod utajeným názvem. Již několik měsíců jsem měla podezření, že něco doma není v pořádku. Ne že by se manžel choval jinak. Dodržoval výročí, doma pomáhal pořád stejně. Ale ženská prostě vytuší, že je něco jinak. A tak i když se to nemá jsem se mu podívala do mobilu. Nečetla jsem jeho zprávy, jen ho upozornila na to, že mu někdo píše a chtěla vědět kdo. Parkrát mi to dal přečíst a řekl, že to jsou jen zprávy a že by je sám ani nečetl, a hned je vymazal. Řekl, že o nic nejde a když mu nebudu kontrolovat mobil vše bude v pořádku. Jenže před časem se mi pod mým nátlakem (teď toho lituju) přiznal že s ní spal. Je to hrozné pomyšlení, když nastane takové zklamání. Zachovala jsem klidnou hlavu a řekla mu, že se bude muset rozhodnout. Dohodli jsme se na nějaké době, ale když uplynula, tak mi řekl, že neví co chce. Sexuálně to mezi námi pořád fungovalo a funguje dál, takže vím že mě má pořád rád. Ale opravdu nevím, co si mám počít. Termín na jeho rozhodnutí jsme o něco oddálili, už proto, že máme naplánovanou zimní dovolenou. Nejhorší je, když mu v noci u postele začnou pípat sms. Nechci manžela opustit, moc ho miluju. Jsme spolu sedmnáct let a předtím jsem spolu dlouho chodili. Nejhorší je, že vím, o kterou osobu se jedná a že má možnost téměř denně ji vidět. Jsem tak zoufalá, že jsem navšívila doktora, aby mi dal nějaké prášky na uklidnění. Nevím, co mám dělat, chci svého muže zpět, ale bojím se, že moje šance je minimální.

 • Nahlásit
 • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Caty
7.2.10 15:06

AHojky, no je mi to moc líto. Podle mého, pokud manžel neví co chce a ty ho miluješ a nechceš ztratit, tak bojuj o něj, ale nelez mu, víš kam. Třeba jen uklouzl, je to taky jen člověk a prostě neví, ale jestli tě miluje, nevzdávala bych to. Upřímně, já bych to teda ale nerozdýchala, jsem hodně žárlivá, pokud jde o takovou věc a sama nevím, co bych dělala. Chtěla bych s ním být, ale nechtěla bych se nechat ponižovat, opravdu nevím. Snad ti tady někdo poradí líp. Jen bych zkusila trochu metodu vlastního života a užívání. Nechala bych si udělat nově vlasy, hezky nehty, koupila nějaké pěkné oblečení a taky vyrazila s kámoškama nebo i kámošema někam ven, samozřejmě s nejčistšími úmysli. Manžovi bych dál prala, vařila atd co jste zvyklí, ale nehopsala bych kolem něj, at taky vidí, že máš svůj život, jsi krásná ženská a dle mého, pro jedno kvítí slunce nesvítí. Držím palečky. Snad ti tady někdo poradí líp.

 • Nahlásit
 • Citovat
7.2.10 15:08

ahojky, :-?
těžko radit, chápu, že jste spolu dlouho, ale já osobně bych nevěru neunesla!!!

 • Nahlásit
 • Citovat
 • Zmínit
7.2.10 15:18

pro mě je to zrazení všech hodnot a veliké ublížení. Jsem možná až moc citový člověk, ale byla sem tak vychovaná. Pro tebe bych navrhovala myslet chvilku jen tak na sebe, holič, bazén, sauna, nehty, kafe, koncert, výstava. Uvidíš, že Ti bude líp, nevím kolik ti je, ale v každém věku se dá začít znovu.

 • Nahlásit
 • Citovat
 • Zmínit
lol
2543
7.2.10 15:28

Ahoj, taky si myslim, ze by ses mela zacit venovat sobe a chlapa vzdy nejvic mrzi nezajem, jakmile kolem nej zenska skace, ma ji jistou. A dej tomu cas uvidis, treba se vse v dobre obrati, drzim palce :palec:

 • Nahlásit
 • Citovat
 • Zmínit
14721
7.2.10 15:40

No upřímně… čím dřív ho vyhodíš, tím dřív se ti vrátí zpátky :wink:
Osobně bych zvolila stejný postup jako ty. Ale ta jeho „nerozhodnost“ by mě teda dostala :roll: Jemu to totiž takto vyhovuje.
Takže bych mu řekla, že já už toho mám dost a začala pracovat na rozvodu, nespala s ním ani se o něj nijak nestarala (vaření, praní apod.). Uvidíš, jak se najednou rozhodne :wink:
Jinak s tím totiž neudělá vůbec nic a budeš se takto trápit klidně několik let :-x

 • Nahlásit
 • Citovat
 • Zmínit
FloraBolger
7.2.10 16:57

Ahojky - souhlasím s holkama, že je nejvyšší čas začít se víc starat sama o sebe. Moc se nedivím, že se tvůj manžel nemůže rozhodnout - pokud má doma stejný „servis“, jako měl dřív. Včetně sexu. Osobně bych se dál starala o chod domácnosti - zvlášť, pokud i on nadále pomáhá. Ale vyloučila bych jakékoli citové projevy. Myslím, že rozhodování mu může usnadnit vidina toho, že tě možná ztrácí. Taky je potřeba si hned sama v sobě ujasnit jednu věc - pokud se rozhodne pro tebe, budeš schopná se s jeho nevěrou vyrovnat? Myslím časem…a úplně? Pokud ano, tak nezbývá než bojovat.
Je mi líto, že ti nemůžu poradit líp - každopádně ti moc přeji, ať to dopadne podle tvých představ (takže dobře). Držím palečky - hodně štěstí

 • Nahlásit
 • Citovat
76
7.2.10 17:19

Ahoj :kytka: Myslím, že holky ti radí dobře, mysli teď víc na sebe a opečovávej se. Je fakt, že já osobně bych dělala mrtvého brouka jen do doby, než by se sám přiznal, ale pokud by to už bylo takhle, asi bych mu sbalila kufry a dovezla je k tý dotyčný. Ale v tom by mi hodně pomohla moje povaha, že jsem hrozná hrdopyška. Každý jsme ale jiný. Je vidět, že slečně tvůj partner za to ponižování stojí, aby dolézala a psala mu i v noci, ale je možné, že ti to dělá i trochu naschvál. Třeba naléhá stejně jako ty a doufá, že to vzdáš. Rozmysli si, jestli on za to opravdu stojí. Každopádně se začni rozmazlovat, nákupy, hadříky, co nejvíc věcí pro to vyvětrat si hlavu.

 • Nahlásit
 • Citovat
 • Zmínit
1102
7.2.10 17:20

To je hrozný ale je to častý,já bych bojovala ale jak píšou holky asi bych přitvrdila..Dobu na rozhodnutí neni potřeba prodlužovat a rozhodně bych sním nespala..Pro mě by to byl dost zásadní podraz..Asi bych mu dala obrazně řešeno nůž na krk, srovnej si nejdřív v hlavě co vlastně chceš a rozhodně mu nepodlízej..Jestli si tě chce udržet tak ať bojuje i on, to byla jeho chyba tak a´t se naží jestli si tě che udržet..

 • Nahlásit
 • Citovat
 • Zmínit
4999
7.2.10 17:48

Tak já tedy vůbec nevím co bych dělala, jsem hodně žárlivá, akorát se můžu podepsat pod to co tu psaly holky, slyšela jsem že kolikrát udělá hotové zázraky když se ženská vyprdne na to aby lezla za chlapem a pořád ho jen obskakovala, neříkám že je to tvůj případ, nevím jak se k němu chováš, ale kolikrát chlap začne s nevěrou právě proto, že ženská se pořád točí jen kolem práce a domácnosti, takže už se nešlechtí jako dřív a taky že si chlap je tou ženskou moc jistej. Prostě bych si nechala udělat novej účes, namalovala bych se, hezky oblíkla, třeba bych se přihlásila klidně na nějaký cvičení nebo tak, sem tam bych vyrazila s přáteli ven, prostě udělat ze sebe kočku a dát mu najevo že tě nemá jistou, to pak chlapovi většinou docvakne. A třeba kamarádce pomohlo když měla podobnou krizi s partnerem, že si mě uložila do mobilu pod mužským jménem a já jsem jí napsala pár milostných sms, ona nechala mobil schválně tak aby si to přečetl a od tý doby to je mezi nima zase dobrý. Ale tahle rada je vzporná, některýho chlapa to trkne a začne to bejt zase dobrý, ale cholerickýho žárlivce to rozčílí a ještě dá tý ženský přes hubu, nevím jakej je ten tvůj. Ale tím že se vyšvihneš a někam si vyrazíš nemůžeš nic zkazit :wink:

 • Nahlásit
 • Citovat
 • Zmínit
417
7.2.10 17:49

Četla jsem pozorně, co jsi psala…Myslím, že kdokoli Ti něco poradí, stejně to uděláš podle sebe, je to tak většinou přirozené. Nevěra v dnešní době je „normální“, dost se akceptuje a lidi už ani neví, co je VZTAH! Chápu, že někdo má chuť na někoho zajímavého, hezkého, sympatického a koho nemá doma! Myslíš si, že to ještě udělá? Myslíš si, že je s Tebou jen ze závazku? Milovat můžeš dál, ale za jakou cenu? Budeš si sebe vážit? Nejlepší je si sepsat + a - Vašeho soužití a vztahu. Pokud jich bude více záporných, zamysli se a já bych doporučila i odborníka, někoho nezávislého- ne kamarádka, která Ti řekne, jakej je to „prasák“! Lepší je odejít včas a začít znovu, člověk to občas oddaluje a oddaluje a je otrokem všeho kolem sebe. MĚJ SE RÁDA!

 • Nahlásit
 • Citovat
 • Zmínit
Anonymní
7.2.10 18:25

Ahoj,
stanovila bych nějaká pravidla, dala čas na ujasnění.. on je poblázněný… chce to, aby vychladl.. protože v každém vztahu přijde zevšednění… a každý má nějaké zlozvyky apod.. Ty mu evidentně vyhovuješ.. je s tebou velmi velmi dlouho… nechce tě ztratit… ale nyní propadl holt tomu, že má opět vzrušující sex, který po tolika letech těžko lze doma mít.. i kdyby se žena načančala, došla ke kadeřníkovi apod., stále to bude stejná žena… se stejnými názory, prožitkem, oblíbenými polohami apod…
Kdyby on odešel k milence, tak časem bude tam, kde je nyní s tebou.. a on to určitě ví… proto se hned nesbalil a k tobě jej váže něco víc, než k ní… to je výhoda…

Jak je to s milenkou netuším.. může jí vyhovovat, že jej má na vzrušující sex… a špinavé prádlo a vaření řešíš ty… a v noci píše jej zamilované SMS typu jak se jí stýská apod… nebo naopak už nechce být sama, tak píše v noci SMS, aby to u vás trochu roztočila, ty jsi začala být nesnesitelná a ona pak byla vítězka…

Co radit? Udělat si inventuru citů, nazvat je pravými jmény, nezaměňovat obavu z nového vztahu či závislost za lásku apod… a podle toho jednat…
Držím palce, ať to dopadne dobře, chlap se probere, ujasní si, že ti ubližuje.. a začnete spolu pracovat na nějakém tom oživení, aby si nebyl tebou v tom sexíku tak jistý.. a zase ho bavilo objevovat tebe.. :kytka:

 • Nahlásit
 • Citovat
md
7.2.10 18:48

děkuju všem za reakce. je to hrozně těžký. asi počkám co se stane na té zimní dovolené a pak na to vlítnu. Přestanu e chovat jako domácí puťka a začnu si sama sebe vážit. Vím, že rodina i přátelé se za mě postaví. Jen se toho trochu bojím. Jestli hold odejde, nestojí za to abych se kvůli němu trápila. Ale já ho strašně miluju. Ještě jednou děkuju všem za rady. 3koda, že neexistuje nějaká univerzální a že jsou chlapi takoví. Jo a taky, že jasou ženský, který kradou jinejm manžela a dětem tátu.

 • Nahlásit
 • Citovat
469
7.2.10 19:10

Ahoj, netrap se zbytecne otazkami proc, stalo se a uz s tim nic nenadelas :-( Tezky to bude kazdopadne, ale jsou 2 varianty: pokud ho chces, proste musis vse skousnout a delat dal, ze se nic nedeje. Ono to VETSINU chlapu opravdu prejde a radi se vrati. Pokud mu das nuz na krk, s tim, ze se musi rozhodnout a budes odmerena, je hodne vysoka pravdepodobnost, ze se sbali a odejde k milence, protoze jsi tim „rozhodla za nej“-co na tom, ze to stejne neni to prave orechove, jesitnost maloktery jedinec prekousne! Je to blby, oba pripady jsou na psychiatra, ale nic jinyho nezbyva. Co zvolis zalezi jen na tve nature. Preji hodne hodne sily k preziti :hug: a vysledek ke tve spokojenosti.

 • Nahlásit
 • Citovat
 • Zmínit
12980
7.2.10 20:28

Předem chci napsat, že ti držím palce, at to dobře dopadne. Vše co tu bylo napsáno by ti mohlo pomoci..
Jen mě trochu zaráží ta tvá věta:
Sexuálně to mezi námi pořád fungovalo a funguje dál, takže vím že mě má pořád rád
Opravdu si myslíš, že když s tebou spí, tak je to důkaz jeho lásky??? :cry: :cry: :think:
já osobně to tak nevidím a kdybych slyšela přiznání o sexuálním styku s jinou tak už bych se ho ani nedotkla..připadalo by mi to nechutné.
Důkaz, že mu na tobě pořád záleží, by byl ten, kdyby se konečně rozhodl a tu druhou poslal do háje..
Ještě jednou - drž se a bud silná a sebejistá. :srdce:

 • Nahlásit
 • Citovat
 • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama