Manžel mě zesměšnil!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.19 16:47
Manžel mě zesměšnil!

Přeji Vám hezký den :)
Jak napovídá úvodní příspěvek, mám z ostudy kabát. Je to tři týdny zpět kdy jsem se dozvěděla jak ošklivým a nepěkným způsobem o mě manžel hovořil. Nebudu psát zda to byl muž či žena ale to na situaci nic nemění. Tak tedy, manžel šel do hospody, tam se opil a před celou hospodou si začal stěžovat jak hrozný má se mnou život, jak si zničil život, jak jsem zlá, sprostá, jak ho deptám, nadávám mu, týrám ho, jak je toho na něho moc, že už dál nemůže, neví co má dělat, je bezmocný, že by nejraději skoncoval se životem aby měl klid a dokonce prý brečel 8o :( O dalších nechutnostech co o mě říkal raději už psát nebudu :(
Teprve dnes jsem sebrala odvahu a vše jsem manželovi řekla. Nejprve vše popíral, přísahal že to není pravda ale když jsem mu řekla, že ta osoba která mi to řekla mi to potvrdí před celou hospodou ve které se to odehrálo, tak vše přiznal. Ale rovnou řekl, že si za to můžu sama, prý je pár dní klid a já pak vybouchnu a on to špatně nese! 8o Ano, nepopírám ale nedělám to z dlouhé chvíle že by jsem se nudila a schválně do něho vandrovala ale je to vždy když se dozvím, že nemluvil pravdu, lhal, udělal mi něco nekalého za zády. Hodně mu vyčítám, že se nevěnuje rodině i když mám spoustu času. Jde mimo něho úplně vše od pomoci v domácnosti, zařizování a výchovou dítěte konče. Máme spolu dceru které bude tento rok pět let. Nehraje si s ní, nečte jí pohádky, nechodí s ní na procházky, nekoupe jí, nečeše jí, neví kde má oblečení, nedohlídne na ní když jsou spolu sami doma, protože místo toho aby se jí věnoval tak spí!!Takže když jsem odjetá tak přijedu, manžel rozespalý a v bytě tak hrozný bordel, že se to neúnosné!!Vše jí nechá vykramařit aby měl klid :?Pokoušela jsem se s ním o tom všem mluvit ale nechce se vůbec se mnou bavit, problémy nechce řešit, nehce si povídat a jediné co z něho dostanu je to, že chce mít svatý klid, nepřeje si být rušen a máme mu dát pokoj ;) Komunikace jako stehno. Nemůžu se s ním o ničem bavit protože mě nevnímá nebo hned uteče pryč a nebo v půlce hovoru se zvedne a jde údajně na záchod a pak se neukáže třeba 4 -5 hodin. :roll: Upozorním, že se takto chová i když jde o normální komunikaci a řešení provozních věcí v domácnosti nebo naší dcery :( Nebo kouká na televizi a já se ho na něco zeptám, nejprve nevnímá když zopakuji otázku tak si dá televizi na hlas a že prý z té televize nic nemá a mám být z ticha 8o :roll: Vadí mu spousta věcí, kritizuje za každou maličkost ale přitom dělá to samé za co kritizuje mě a dceru. Proč je ten chleby na lince?!Okorá!!Za dvě hodiny ho tam sám nechá ležet a jde do pryč!!Proč necháváte otevřené dveře do koupelny?!!Sám je otevře a nechá to tak a jde do pryč!!Proč svítíte?!!Pak přijdu a svítí se a drahý manžel nikde protože zapomněl zhasnout! Začal i buzerovat za každou maličkost a hrozně řvát na celý dům :,( :,( :,(
Jen jsem vám zrekapitulovala naše manželské soužití a o co asi zhruba jde.Ano,mám chyby mám spoustu chyb ale snažím se a opravdu hodně jenže už nemůžu když mi nedá šanci :(
K tomu co jsem mu dnes řekla že jsem se dozvěděla tu špínu o sobě, tak si to vyslechl. řekl na to akorát to, že si za to můžu sama, a zamkl se v ložnic že jde spát než pojede do práce :roll: :roll:
Jinak rozvádět se nechce a v žádném nebude, miluje dceru a mě má rád a neunesl by pokud by jsem odešli, prý by ztratil sílu žít :roll: :pocitac: :zed:
Já už to opravdu nezvládám, po tom všem co jsem se dozvěděla a udělal mi ostudu po celé vesnici :,( :,( Bydlíme u manžela rodičů, přistěhovali jsme se sem je to pár měsíců, je to jeho rodná vesnice a já se snažila aby jsem sem zapadla…no potom všem co jsem si o sobě vyslechla na to mohu zapomenout :? :( Jak mám dál žít s pocitem co si o mě manžel myslí a jak mě vidí :,(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 Další »
Reakce:
histep
Závislačka 4257 příspěvků 19.01.19 16:52

Jestli jsi doma takhle hystericka uz dlouho, tak se mu vubec nedivim, ze chce mit klid a pokoj.

Diana69
Kecalka 328 příspěvků 19.01.19 16:52

Myslím si,že tě nemiluje..má tě rád ale spíš potřebuje někoho,kdo mu uvaří,vypere a postará se o všechno…kdyby zůstal sám,tak si to nedovede představit… :)
A říká se,že opilí lidé a děti mluví pravdu…takže on to tak cítí a před tebou se pretvaruje…zvaz,jes­tli neodejit

Lainaire8
Závislačka 2504 příspěvků 2 inzeráty 19.01.19 16:53

A takhle laxní a flegmaticky ke všemu byl vždy? :nevim:

Elishka1
Závislačka 2949 příspěvků 19.01.19 16:54

Jeho hospodský vylev je to poslední, co řešit. Nezvladla bych s někým, kdo se tak ke své rodině chová, žít.

Uživatel je onlineterien
Echt Kelišová 9504 příspěvků 19.01.19 16:54

Proč vy dva spolu vůbec jste?? 8o tolerance žádná, úcta žádná, respekt nulový a to jak z jeho tak z tvojí strany. Ty seš normální striga a on bačkora který se ti nedokáže postavit tak radši utíká. Chudák vaše dítě, v tomhle vyrůstat :(

ka2ka
Extra třída :D 13730 příspěvků 19.01.19 16:55

no upřímně ona ta chyba bude částečně i u tebe jestli pořád ječíš a vyvádíš tak se moc nediv, co mě zarazilo je to že si pětiletý dítě neumí samo najít oblečení a obléknout se to přeci nemusí manžel vědět, učesat se holka taky zvládne
ono to asi moc řešíš třeba tvoje představa bordelu není opravdu reálný bordel

lilith1
Ukecaná baba ;) 1674 příspěvků 19.01.19 16:57
@Anonymní píše:
Přeji Vám hezký den :)
Jak napovídá úvodní příspěvek, mám z ostudy kabát. Je to tři týdny zpět kdy jsem se dozvěděla jak ošklivým a nepěkným způsobem o mě manžel hovořil. Nebudu psát zda to byl muž či žena ale to na situaci nic nemění. Tak tedy, manžel šel do hospody, tam se opil a před celou hospodou si začal stěžovat jak hrozný má se mnou život, jak si zničil život, jak jsem zlá, sprostá, jak ho deptám, nadávám mu, týrám ho, jak je toho na něho moc, že už dál nemůže, neví co má dělat, je bezmocný, že by nejraději skoncoval se životem aby měl klid a dokonce prý brečel 8o :( O dalších nechutnostech co o mě říkal raději už psát nebudu :(
Teprve dnes jsem sebrala odvahu a vše jsem manželovi řekla. Nejprve vše popíral, přísahal že to není pravda ale když jsem mu řekla, že ta osoba která mi to řekla mi to potvrdí před celou hospodou ve které se to odehrálo, tak vše přiznal. Ale rovnou řekl, že si za to můžu sama, prý je pár dní klid a já pak vybouchnu a on to špatně nese! 8o Ano, nepopírám ale nedělám to z dlouhé chvíle že by jsem se nudila a schválně do něho vandrovala ale je to vždy když se dozvím, že nemluvil pravdu, lhal, udělal mi něco nekalého za zády. Hodně mu vyčítám, že se nevěnuje rodině i když mám spoustu času. Jde mimo něho úplně vše od pomoci v domácnosti, zařizování a výchovou dítěte konče. Máme spolu dceru které bude tento rok pět let. Nehraje si s ní, nečte jí pohádky, nechodí s ní na procházky, nekoupe jí, nečeše jí, neví kde má oblečení, nedohlídne na ní když jsou spolu sami doma, protože místo toho aby se jí věnoval tak spí!!Takže když jsem odjetá tak přijedu, manžel rozespalý a v bytě tak hrozný bordel, že se to neúnosné!!Vše jí nechá vykramařit aby měl klid :?Pokoušela jsem se s ním o tom všem mluvit ale nechce se vůbec se mnou bavit, problémy nechce řešit, nehce si povídat a jediné co z něho dostanu je to, že chce mít svatý klid, nepřeje si být rušen a máme mu dát pokoj ;) Komunikace jako stehno. Nemůžu se s ním o ničem bavit protože mě nevnímá nebo hned uteče pryč a nebo v půlce hovoru se zvedne a jde údajně na záchod a pak se neukáže třeba 4 -5 hodin. :roll: Upozorním, že se takto chová i když jde o normální komunikaci a řešení provozních věcí v domácnosti nebo naší dcery :( Nebo kouká na televizi a já se ho na něco zeptám, nejprve nevnímá když zopakuji otázku tak si dá televizi na hlas a že prý z té televize nic nemá a mám být z ticha 8o :roll: Vadí mu spousta věcí, kritizuje za každou maličkost ale přitom dělá to samé za co kritizuje mě a dceru. Proč je ten chleby na lince?!Okorá!!Za dvě hodiny ho tam sám nechá ležet a jde do pryč!!Proč necháváte otevřené dveře do koupelny?!!Sám je otevře a nechá to tak a jde do pryč!!Proč svítíte?!!Pak přijdu a svítí se a drahý manžel nikde protože zapomněl zhasnout! Začal i buzerovat za každou maličkost a hrozně řvát na celý dům :,( :,( :,(
Jen jsem vám zrekapitulovala naše manželské soužití a o co asi zhruba jde.Ano,mám chyby mám spoustu chyb ale snažím se a opravdu hodně jenže už nemůžu když mi nedá šanci :(
K tomu co jsem mu dnes řekla že jsem se dozvěděla tu špínu o sobě, tak si to vyslechl. řekl na to akorát to, že si za to můžu sama, a zamkl se v ložnic že jde spát než pojede do práce :roll: :roll:
Jinak rozvádět se nechce a v žádném nebude, miluje dceru a mě má rád a neunesl by pokud by jsem odešli, prý by ztratil sílu žít :roll: :pocitac: :zed:
Já už to opravdu nezvládám, po tom všem co jsem se dozvěděla a udělal mi ostudu po celé vesnici :,( :,( Bydlíme u manžela rodičů, přistěhovali jsme se sem je to pár měsíců, je to jeho rodná vesnice a já se snažila aby jsem sem zapadla…no potom všem co jsem si o sobě vyslechla na to mohu zapomenout :? :( Jak mám dál žít s pocitem co si o mě manžel myslí a jak mě vidí :,(

Proc sis.ho brala a mela s nim dite? Pochybuji, ze se zmenil ze dne na den..

Lainaire8
Závislačka 2504 příspěvků 2 inzeráty 19.01.19 16:57
@histep píše:
Jestli jsi doma takhle hystericka uz dlouho, tak se mu vubec nedivim, ze chce mit klid a pokoj.

No tak jestli doma nic nedělá a nedokáže se v případě nutnosti postarat ani o dítě, tak bych byla hystericka taky :roll: tak proč má ženu a dítě? Samotnýmu by mu bylo líp ne… Měl by svůj svatej klid. Kor když nechce ani nic řešit :nevim: spíš nechápu, že s někým takovým je zakladatelka a ještě s ním založí rodinu :zed:

To takhle jednou přijde domů a dcera už nebude, když tatínek při hlídání spí… 8o v 5 letech děti mají pořád blbé nápady co můžou špatně skončit…

Lenka_Hal
Kelišová 6919 příspěvků 19.01.19 17:00

Zase jeden chlap, ktery chce mit svaty klid a pri tom si poridi rodinu 8o :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.19 17:00
@histep píše:
Jestli jsi doma takhle hystericka uz dlouho, tak se mu vubec nedivim, ze chce mit klid a pokoj.

Můžeš prosím definovat tu hysterku?Já jen aby jsem věděla kde mám ubrat.A i kdyby jsem byla,tak nemusí v hospodě dělat takové scény a propírat naší situaci z jeho strany nadnesenou když se mnou neustále je a rozvádět se nehodlá :nevim: Zakladatelka

Ou
Kelišová 6212 příspěvků 19.01.19 17:01

Jakej šel, takovou potkal.

Jste dva nesnesitelní, nezralí idioti a ty na současné situaci máš přesně 50% podíl zodpovědnosti.

Takže přestaň hysterčit, proveď důkladnou sebereflexi, přiznej svůj podíl viny, omluv se za svoje chování a hledejte cestu jak spolu fungovat jako příčetní dospělí a ne jako dva hysterici, kterými nyní jste. Jeden jako druhej.

Tohle chcete provádět svému dítěti? Chudák holka.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.19 17:03
@Lainaire8 píše:
No tak jestli doma nic nedělá a nedokáže se v případě nutnosti postarat ani o dítě, tak bych byla hystericka taky :roll: tak proč má ženu a dítě? Samotnýmu by mu bylo líp ne… Měl by svůj svatej klid. Kor když nechce ani nic řešit :nevim: spíš nechápu, že s někým takovým je zakladatelka a ještě s ním založí rodinu :zed:To takhle jednou přijde domů a dcera už nebude, když tatínek při hlídání spí… 8o v 5 letech děti mají pořád blbé nápady co můžou špatně skončit…

Ani mi nepovídej!!! :,( Je to tři dny zpět,dcera vzala papír a o svíčku ho zapálila!!Papír vzplál,tatínek také,dostala na zadek a řval jako blázen!!protože spal a nedával pozor na dceru!!!!

Lenka_Hal
Kelišová 6919 příspěvků 19.01.19 17:04
@ka2ka píše:
no upřímně ona ta chyba bude částečně i u tebe jestli pořád ječíš a vyvádíš tak se moc nediv, co mě zarazilo je to že si pětiletý dítě neumí samo najít oblečení a obléknout se to přeci nemusí manžel vědět, učesat se holka taky zvládne
ono to asi moc řešíš třeba tvoje představa bordelu není opravdu reálný bordel

Ano, to je typicke petilete dite. Rano vstane, oblece se, ucese se a pak si sedne do kouta, aby se neudelal neporadek a kouka se, jak tatinek pekne spinka. :mrgreen: Cetlas to? Jde o to, ze se ji nevenuje, je jedno, jestli se tim mini to, ze ji cese nebo ji cte knizku, Rika se tomu priklad.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.19 17:04
@Ou píše:
Jakej šel, takovou potkal.

Jste dva nesnesitelní, nezralí idioti a ty na současné situaci máš přesně 50% podíl zodpovědnosti.

Takže přestaň hysterčit, proveď důkladnou sebereflexi, přiznej svůj podíl viny, omluv se za svoje chování a hledejte cestu jak spolu fungovat jako příčetní dospělí a ne jako dva hysterici, kterými nyní jste. Jeden jako druhej.

Tohle chcete provádět svému dítěti? Chudák holka.

Máš pravdu Ale já se omluvila,přiznala jsem svůj podíl viny,snažila jsem se situaci vyřešit jenomže manžel se mi vysmál a řekl že jediný kdo dělá problémy jsem já

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Kůži z těla mu přišili k obličeji! Z první plastické operace se vám zvedne žaludek

Tak jako každé odvětví medicíny se i plastická chirurgie vyvíjela dlouhá léta... číst dále >

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >