Partner - ženský lékař

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.19 10:10
Partner - ženský lékař

Ahoj holky,
poprvé využiji „anonym“, děkuji za pochopení.
Mám skvělého partnera, jsme spolu cca 5 měsíců a vše nám klape. Máme společné zájmy a hlavně jedeme si na stejné vlně humoru :mrgreen: Je to gynekolog-porodník v jedné nemocnici.. Trochu mi to trvalo se s tím srovnat, protože jsem docela žárlivá, ale myslím, že je to už dobré. :roll:
Já jsem spíš do sebe a jsem i stydlivá, on je takový průbojný, sebevědomí - ale takovou tou zdravou měrou. Sex je naprosto perfektní, jednoduše řečeno ví, kam šáhnout :oops:
Ve středu jsme byli u něj doma, mazlení nádherný a on na mě „zlatíčko, dneska nic nebude.. Měla by sis zajít zítra ke svému doktorovi, mám pocit, že se dole něco děje“.
No v tu chvíli jako byste mě polili ledovou vodou, šla jsem do koupelny a „dole“ vše v pořádku a ani žádné problémy nemám. Strašně se mě to v tu chvíli dotklo :pocitac: :pocitac: Včera sem přeci jen skákla ke svému doktorovi a dostala jsem tabletky, našel tam začínající zánět - já teď chodím skrz rameno 3× týdně plavat. Tak pravděpodobně z toho.. :zed:
Je mi teď prostě trapně.. Už tak mám problém o svých pocitech a sexu třeba mluvit a prostě nějak mi to srazilo i mé malé sebevědomí. Přijdu si jak.. nevím no :nevim: Mám teď pocit, jako by mě měl při každém sexu kontrolovat, zda je vše OK. :nevim: :nevim: U nás doma se o sexu a takových problémech moc nemluvilo, stará škola.
Přítel včera akorát volal, zda je vše OK a že to bude hned dobré po těch lécích co jsem dostala a že chce jít dneska kupovat nábytek do společného bydlení :roll: Pro mě je něco takového, strašně intimní věc a pro něj je to asi naprosto normální.. I tak se cítím trapně, nevím jestli to mám ještě nějak komentovat, vysvětlovat a nebo já nevím.. :nevim: :nevim:

Holky, děkuji za vyslechnutí.. :srdce: Vy, které mě poznáte z diskusí, prosím, o dodržení anonymu. :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
SlečnaDahlia
Ukecaná baba ;) 2074 příspěvků 19.01.19 10:16

A problém je kde? Krom teda toho, že jsi hysterická až běda a měla bys s tím něco dělat, než si tě tenhle fajn chlap kvůli tomu znechutí?

SlečnaDahlia
Ukecaná baba ;) 2074 příspěvků 19.01.19 10:19

A jinak má přítel pravdu. Ve vážném vztahu, kde spolu spíte a plánujete společné bydlení, je snad normální komunikace i na taková témata :nevim: Nemá s tím co dělat jeho profese, díky ní ti „pouze“ ušetřil spoustu trápení s neléčeným zánětem. Ten pocit trapnosti tím navozuješ ty, věřím, že pro něj to trapné vůbec není a spíš nechápe, co se děje, že kolem toho děláš takové cavyky.

nostress
Extra třída :D 14359 příspěvků 19.01.19 10:21
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
poprvé využiji „anonym“, děkuji za pochopení.
Mám skvělého partnera, jsme spolu cca 5 měsíců a vše nám klape. Máme společné zájmy a hlavně jedeme si na stejné vlně humoru :mrgreen: Je to gynekolog-porodník v jedné nemocnici.. Trochu mi to trvalo se s tím srovnat, protože jsem docela žárlivá, ale myslím, že je to už dobré. :roll:
Já jsem spíš do sebe a jsem i stydlivá, on je takový průbojný, sebevědomí - ale takovou tou zdravou měrou. Sex je naprosto perfektní, jednoduše řečeno ví, kam šáhnout :oops:
Ve středu jsme byli u něj doma, mazlení nádherný a on na mě „zlatíčko, dneska nic nebude.. Měla by sis zajít zítra ke svému doktorovi, mám pocit, že se dole něco děje“.
No v tu chvíli jako byste mě polili ledovou vodou, šla jsem do koupelny a „dole“ vše v pořádku a ani žádné problémy nemám. Strašně se mě to v tu chvíli dotklo :pocitac: :pocitac: Včera sem přeci jen skákla ke svému doktorovi a dostala jsem tabletky, našel tam začínající zánět - já teď chodím skrz rameno 3× týdně plavat. Tak pravděpodobně z toho.. :zed:
Je mi teď prostě trapně.. Už tak mám problém o svých pocitech a sexu třeba mluvit a prostě nějak mi to srazilo i mé malé sebevědomí. Přijdu si jak.. nevím no :nevim: Mám teď pocit, jako by mě měl při každém sexu kontrolovat, zda je vše OK. :nevim: :nevim: U nás doma se o sexu a takových problémech moc nemluvilo, stará škola.
Přítel včera akorát volal, zda je vše OK a že to bude hned dobré po těch lécích co jsem dostala a že chce jít dneska kupovat nábytek do společného bydlení :roll: Pro mě je něco takového, strašně intimní věc a pro něj je to asi naprosto normální.. I tak se cítím trapně, nevím jestli to mám ještě nějak komentovat, vysvětlovat a nebo já nevím.. :nevim: :nevim:Holky, děkuji za vyslechnutí.. :srdce: Vy, které mě poznáte z diskusí, prosím, o dodržení anonymu. :kytka:

A kde je problém? :nevim: Je to gynekolog, takže poznal u tebe počínající zánět. To je všechno.

a12
Vesmírná mluvilka 34587 příspěvků 19.01.19 10:22

Zřejmě dobrej gynekolog :palec: :potlesk:

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1504 příspěvků 19.01.19 10:26

Ahoj, já tě chápu, a to nejsem tak stydlivá, o sexu se normálně bavím .. Zřejmě bych taky měla takhle na začátku problém si zvyknout.Ano vím, je to lékař, ale je to taková intimní zóna.Není to jako chodit s ortopedem ktery tě upozorní že ti vrže koleno :D Myslím ale že je to o zvyku a když to teď překonáš, ten svůj stud a pocity trapnosti, tak to časem budeš brát normálně, nerozhodí tě to..Bylo by to asi škoda přijít o fajn chlapa.Když se mu svěříš tak myslím že to pochopí a tobě se uleví. ;)

Martina712
Kecalka 202 příspěvků 19.01.19 10:26

Ja te docela chapu.. asi by mi bylo taky divne a pri sexu jak na kontrole u doktora… no ale nic jinyho,nez mu o svych pocitech rict ti asi nezbyva,abys nevytvarela zbytecne dusno a nedusila to v sobe. Proste je to gyndar a asi sikovnej,kdyz to tak hnedka poznal a ty se s tim budes muset vyrovnat..

Danulinka16
Závislačka 2544 příspěvků 19.01.19 10:27

Já už bych to neřešila ;) Prostě dělej,jakoby nic.Chapu,že je to pro tebe trapné,asi by to bylo trapné pro všechny ženský,kdyby jim to řekl jejich chlap,ale tvůj je dr a on to bere podle mě úplně normálně ;) Třeba to pro něj bylo taky trapný ti to říct.Ja už bych se k tomu nevracrla.Urcite si o tobě nemyslí nic špatného. :hug:

Paola21
Závislačka 3685 příspěvků 19.01.19 10:28

Nic nekomentuj a nic nevysvětluj, není co - se stane. :nevim: Buď ráda, že to zachytil v počátku.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.19 10:30

@SlečnaDahlia nemyslím si, že bych byla histerická, zrovná já se svou povahou. Spíš mi šlo o to, jestli to ještě nějak komentovat, vysvětlovat.. Ale má pravdu @SlečnaDahlia že i o takových věcech se musí „doma“ mluvit. Jak říkám, jsem prostě do sebe nu :roll: většinou všechno v sobě dusím a nic neřeknu.

Prof. Farnsworth
Kelišová 6191 příspěvků 19.01.19 10:35

Ber to tak, že je to profesionál a tohle je jeho práce. Kdybys chodila s automechanikem, vezla ho svým autem a on ti řekl že potřebuješ seřídit ventily nebo že se nemáš tak prudce rozjíždět, tak by ti asi divné nebylo… Prostě se musíš naučit oddělit jeho práci od soukromého života tak, jak už to on dokázal.

nostress
Extra třída :D 14359 příspěvků 19.01.19 10:38
@Prof. Farnsworth píše:
Ber to tak, že je to profesionál a tohle je jeho práce. Kdybys chodila s automechanikem, vezla ho svým autem a on ti řekl že potřebuješ seřídit ventily nebo že se nemáš tak prudce rozjíždět, tak by ti asi divné nebylo… Prostě se musíš naučit oddělit jeho práci od soukromého života tak, jak už to on dokázal.

Přesně to samé jsem jí chtěla napsat. :D

Prof. Farnsworth
Kelišová 6191 příspěvků 19.01.19 10:41

Navíc on to asi jako nějaký trapas nebral - je to profesionál a sex neodmítl, protože by jsi byla nějaká šmudla, ale ze zdravotních důvodů (aby se ti to nerozjelo víc). Jako kdyby jsi doma měla praktického lékaře a při líbání u tebe viděl zelený jazyk a zarudnutí v krku - taky by přestal a poslal tě léčit se.

Přece si nemyslíš, že by si o každé ženě, co k němu přijde do ordinace se zánětem myslel, že je to nějaká šmudla.

sucuba
Kecalka 293 příspěvků 19.01.19 10:43

Tak to bude asi dost dobrý gynekolog. To je prostě ta pracovní deformace. Spíš si myslím že by jsi mu měla poděkovat, že mel pravdu. Nebo by jsi byla spíš raději, kdyby dělal jakože nic a ty pak měla problémy? Ale tvoji stydlivost chápu, třeba si na to časem zvyknes :)

zoidberg
Extra třída :D 12425 příspěvků 19.01.19 10:56

Si představ, že by to byl plastický chirurg a hledal na tobě faldíky k odsátí :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Peníze ze sociálky utrácí za drogy, tvrdí exmanžel Terezy z Výměny

Přání mnoha televizních diváků se možná brzy stane realitou. Účastnice... číst dále >

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >