Kamarád. Vadilo by vám to?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.19 14:13
Kamarád.Vadilo by vám to?

Dobré odpoledne, prosím o zachování anonymity, jedná se o citlivé téma.
Setkávala jsem se s kamarádem, chodili jsme spolu ven, do kaváren, na jídlo
Potom jsme začali chodit spolu do jiné další kavárny. V týdnu tam byl číšník, o víkendech tam bývá servírka. Stálí zákazníci už nás tam znali, že jsme tam chodili spolu nebo on beze mě. Vetsina z nich si tam mysleli, že spolu chodíme.
V nejeden víkend tam potom kamarád chodil sám, někdy uměl napsat abych přišla. Povidal si ze servírkou, to jsem neřešila. V týdnu když mi napsal abych po práci přišla ta servírka tam s ním u stolu seděla, jako host, neměla v ten den službu. To sem taky neřešila.
Pak jsme tam chodívali společně, nebo mi napsal ať přijdu, nebo tam chodil sám. A když jsme tam seděli spolu s někým si pořád psal. Nebrala jsem na to zřetel, neřešila to.
Jednoho dne jsem šla okolo něco vyřídit a viděla ho tam sedět. Cestou zpět jsem za ním přišla, seděli jsme povídali si tak cca.15min, potom přišla ta servírka, on už byl ke mě takový odtažitý, a pořád se na sebe dívali a přes stůl občas něco na sebe v řeči prohodili.
Najednou se otočil ke mě zády a šel si sednout za tou servirkou 8o
Seděli vedle sebe, mě ignoroval a věnoval se jenom ji.Coz se mi nelíbilo, on věděl, že se mi to nelíbí. Pozdeji řekl, že byli domluvení. Ale předtím když sme sami seděli, nic neřekl.
Když jsme odcházeli tak se k nám připojila on jí na to nic neřekl, spíše mu to lichotilo. Rekla mu, nápisem si a můžeme někam zajít. On souhlasil.
Na druhý den sem na něj byla nepříjemná ohledně servirky. Semnou se nebaví, setkává se s ní. Vcera když jsem s kámoškou přišla do kavárny, kde jsem chodívala s tím kamarádem, tak tam ta servírka s ním seděla, na mě se usmála,pozdra­vila.On mě ignoroval.
Lidi co tam chodí tak viděli, že najednou je tam on s ní a ne semnou.
Vám by to třeba nevadilo, napíšete mi jak vysilují, že to je přece jen kamarád.
Ale mě tohle chování od něj ponizilo a zostudilo před ostatními. :oops:
Otázka jak to vidíte vy?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Lainaire8
Ukecaná baba ;) 2490 příspěvků 2 inzeráty 19.01.19 14:16

Je ti 15? :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.19 14:17

Je mi 31 jemu 38

Aduš8
Závislačka 3377 příspěvků 19.01.19 14:17

Že je to kamarád a má právo se stýkat s kým zrovna chce. Možná je mezi nimi něco víc… To je to, co tě dráždí? Nechápu, proč jsi na kamaráda nepříjemná, že se stýká s jinou ženou. Není tvůj majetek.

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27812 příspěvků 19.01.19 14:23
@Anonymní píše:
Dobré odpoledne, prosím o zachování anonymity, jedná se o citlivé téma.
Setkávala jsem se s kamarádem, chodili jsme spolu ven, do kaváren, na jídlo
Potom jsme začali chodit spolu do jiné další kavárny. V týdnu tam byl číšník, o víkendech tam bývá servírka. Stálí zákazníci už nás tam znali, že jsme tam chodili spolu nebo on beze mě. Vetsina z nich si tam mysleli, že spolu chodíme.
V nejeden víkend tam potom kamarád chodil sám, někdy uměl napsat abych přišla. Povidal si ze servírkou, to jsem neřešila. V týdnu když mi napsal abych po práci přišla ta servírka tam s ním u stolu seděla, jako host, neměla v ten den službu. To sem taky neřešila.
Pak jsme tam chodívali společně, nebo mi napsal ať přijdu, nebo tam chodil sám. A když jsme tam seděli spolu s někým si pořád psal. Nebrala jsem na to zřetel, neřešila to.
Jednoho dne jsem šla okolo něco vyřídit a viděla ho tam sedět. Cestou zpět jsem za ním přišla, seděli jsme povídali si tak cca.15min, potom přišla ta servírka, on už byl ke mě takový odtažitý, a pořád se na sebe dívali a přes stůl občas něco na sebe v řeči prohodili.
Najednou se otočil ke mě zády a šel si sednout za tou servirkou 8o
Seděli vedle sebe, mě ignoroval a věnoval se jenom ji.Coz se mi nelíbilo, on věděl, že se mi to nelíbí. Pozdeji řekl, že byli domluvení. Ale předtím když sme sami seděli, nic neřekl.
Když jsme odcházeli tak se k nám připojila on jí na to nic neřekl, spíše mu to lichotilo. Rekla mu, nápisem si a můžeme někam zajít. On souhlasil.
Na druhý den sem na něj byla nepříjemná ohledně servirky. Semnou se nebaví, setkává se s ní. Vcera když jsem s kámoškou přišla do kavárny, kde jsem chodívala s tím kamarádem, tak tam ta servírka s ním seděla, na mě se usmála,pozdra­vila.On mě ignoroval.
Lidi co tam chodí tak viděli, že najednou je tam on s ní a ne semnou.
Vám by to třeba nevadilo, napíšete mi jak vysilují, že to je přece jen kamarád.
Ale mě tohle chování od něj ponizilo a zostudilo před ostatními. :oops:
Otázka jak to vidíte vy?

no já to vidím tak, že ty jsi jeho kamarádka a servírku balil a sbalil a je to teď jeho holka… co by mi mělo vadit na tom, že kamarád si našel ženskou? Jedině asi v případě, že bych ho celou dobu chtěla sbalit já a nebyla jsem úspěšná… ponížit nebo zostudit by tě to mohlo v případě, že by to byl tvůj partner a takhle veřejně ti zahýbal…

eva.pass
Stálice 95 příspěvků 19.01.19 14:24

@Lainaire8 taky jsem tipovala kolem 15, ale realita mě zaskočila :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.19 14:25

Vnímám na tom ostudu,že jsme tam chodili spolu,nebo když se ozval ať tam přijdu.A teď ostatní vidí,že místo mě je tam s ní.

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27812 příspěvků 19.01.19 14:28
@Anonymní píše:
Vnímám na tom ostudu,že jsme tam chodili spolu,nebo když se ozval ať tam přijdu.A teď ostatní vidí,že místo mě je tam s ní.

takže jsi chtěla vypadat jako jeho partnerka, zatímco on si našel jinou… tak jestli jsi o něho měla takový zájem, proč jsi mu to nedala nějak najevo za celou tu dobu?

lachtanice86
Kelišová 7120 příspěvků 19.01.19 14:29

Že si na hlavu. Je kamarád, může se vídat s kým chce.

Halamka
Závislačka 3865 příspěvků 19.01.19 14:29

:mrgreen: asi malinko žárlíš a malinko si kamaráda narokujes, viď? :mrgreen:
Podle máš velkou šanci přijít o kamaráda. Tvé ego by se mělo srovnat s tím, že nejsi, a asi jsi ani nebyla pro něj vhodná víc než jako kamarádka.
Jo a podle vyjadřování jsem také tipovala nedospelou slečnu :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.19 14:30

@Regina Hero to ne,řekli jsme si,že spolu chodit nebudeme,on nechtěl semnou chodit.

nonina
Závislačka 4096 příspěvků 19.01.19 14:31
@Anonymní píše:

Ehm, to jako, pokud budeš pak chodit do jiného lokálu s někm jiným, tak ten někdo jiný tam už pak nesmí jít s nikým dalším? Proboha, sedni si, a pozorně si přečti cos napsala. A hlavně to zkus číst, jakoby Ti to říkal cizí člověk.

Ty jsi prostě do kamaráda zamilovaná, ale on to bral jako přátelství. I kdyb ste spolu chodili - což teda tak nebylo - tak on má právo chodit s kým chce a kam chce. Nevlastníš ani kamaráda a ani tu kavárnu. Pokud máš s tím takový problém je jediná cesta - pokud se s tím nedokážeš srovnat sama - přestaň tam chodit TY.

Halamka
Závislačka 3865 příspěvků 19.01.19 14:32
@Anonymní píše:
@Regina Hero to ne,řekli jsme si,že spolu chodit nebudeme,on nechtěl semnou chodit.

No a jsme doma. On s tebou nechtěl, t jsi mu nevěřila asi a ublizene ego pláče.

Janli
Kelišová 7220 příspěvků 19.01.19 14:33

Jestli je ti fakt 30, tak chápu, že sbalil servírku a ne tebe. Chce s ní chodit a ty za ním trapně dolejzáš, děláš křoví a ještě jsi dotčená :roll: .

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.19 14:35

Holky děkuji za vaše komentáře.Chtela jsem vidět u koho je chyba a vidím,že u mě.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >