Manžel mi opět lže

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anchor1
Povídálka 28 příspěvků 01.08.19 01:52
Manzel mi lze, opet

Prosim o radu, nebo objektivni nazor. Jsme s manzelem 5,5et, okoro 4 roky manzele, mame 2 deti (3 roky a rok a ctvrt). V podstate uz na pocatku vztahu mi manzel parkrat lhal (o huleni travy), s tim pak prestal, verila jsem, ze jen potreboval dospet. Obcas jsme meli vystup type, ze sel s nekym na pivo a neozyval se a nebo psal, ze uz jde jde a nesel. Treba I tyden pred terminem porodu, pak prisel opily a byl hnusny. Ja nakonec druhy den rodila. Vzdy jsem ho ve vsem podporila, chtel zasadne zmenit karieru, kdyz uz jsme meli dite, zacit vlastni podnik, kdyz jsme meli druhe. Ja ho podporila, pomohla mu a dari se mu. Na deti jsem tim padem hodne sama. Jsem vycerpana. Posledni dobou se hodne hadame. Pred nejakym casem si psal se svou ex, se kterou spal pred tim, nez jsme spolu zacali chodit. Slibil mi, ze uz ji psat nebude. Nezije vCR. Ted jsem zjistila, ze je ta holka v Praze a on si s psal a asi se s ni snazil domluvit schuzku na zitra rano, kdy normalne chodi do posilovny. Lhal mi, ze s ni nebyl v kontaktu, ze se s ni videt nechtel. Ja videla jen jeji odpoved, ze v 7 rano na ni neni brzy. Nevim, co si myslet. Posledni dobou se mnou nechtel ani prilis spat. Pred 14 dny se priserne opil s kamaradem, doma se zeblil, byl zlej a usnul u zachoda, tahla jsem ho na gauc, aby ho syn rano nevidel. Jsem vycerpana, zmatena, zklamana. Nejradsi bych odesla, ale deti…nechci, aby bully a rozvedene rodiny, nechci travit kazdy druhy vikend bez nich atd. :,(

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
krysoleta
Povídálka 48 příspěvků 01.08.19 02:48

Nechceš jít od něj a nechceš být ani s ním :nevim: Budeš se muset rozhodnout. :kytka:

Anchor1
Povídálka 28 příspěvků 01.08.19 02:50

@krysoleta
Ja vim. Ale nevim, jak. Rozhoduji i za deti…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.19 04:31
@Anchor1 píše:
Prosim o radu, nebo objektivni nazor. Jsme s manzelem 5,5et, okoro 4 roky manzele, mame 2 deti (3 roky a rok a ctvrt). V podstate uz na pocatku vztahu mi manzel parkrat lhal (o huleni travy), s tim pak prestal, verila jsem, ze jen potreboval dospet. Obcas jsme meli vystup type, ze sel s nekym na pivo a neozyval se a nebo psal, ze uz jde jde a nesel. Treba I tyden pred terminem porodu, pak prisel opily a byl hnusny. Ja nakonec druhy den rodila. Vzdy jsem ho ve vsem podporila, chtel zasadne zmenit karieru, kdyz uz jsme meli dite, zacit vlastni podnik, kdyz jsme meli druhe. Ja ho podporila, pomohla mu a dari se mu. Na deti jsem tim padem hodne sama. Jsem vycerpana. Posledni dobou se hodne hadame. Pred nejakym casem si psal se svou ex, se kterou spal pred tim, nez jsme spolu zacali chodit. Slibil mi, ze uz ji psat nebude. Nezije vCR. Ted jsem zjistila, ze je ta holka v Praze a on si s psal a asi se s ni snazil domluvit schuzku na zitra rano, kdy normalne chodi do posilovny. Lhal mi, ze s ni nebyl v kontaktu, ze se s ni videt nechtel. Ja videla jen jeji odpoved, ze v 7 rano na ni neni brzy. Nevim, co si myslet. Posledni dobou se mnou nechtel ani prilis spat. Pred 14 dny se priserne opil s kamaradem, doma se zeblil, byl zlej a usnul u zachoda, tahla jsem ho na gauc, aby ho syn rano nevidel. Jsem vycerpana, zmatena, zklamana. Nejradsi bych odesla, ale deti…nechci, aby bully a rozvedene rodiny, nechci travit kazdy druhy vikend bez nich atd. :,(

Tohle asi nikdy nepochopim… proc si zeny mysli, ze je pro dite lepsi vyrustat v nefunkcnim stavu, ke chlap pije, je hnusny na matku, potazmo casem i na me, kde vidi ze je normalni aby se zene lhalo, aby se ji mohlo nadavat v opilosti, ze je normalni zahybat… ty deti rohle vsechno vidi a vnimaji… jsou jako houby a vidi a slysi toho mnohem vic, nez si myslime…
Dcera od peti let ma usi i oci jako radary a vnima i veci, kterCh si ja treba nevsimla… a zustavam koukat co vsechno postrehne a sama vydedukuje z rozhovoru dvou lidi…
A jeste rozhodujes za deti?
Precti si prispevek… ja nechci… nechci… a objektivne… mas doma chlapa blbce. Pokud mas tada sve deti nenech si uz prave kvuli nim s prominutim srat na hlavu…
Chlap at se vzpamatuje nebo at jde… nedavej ale deset sanci… tim
Mu jen potvrdis ze mu stejne vsechno projde… jedna a dost.
Hodne stesti a sil.

Anchor1
Povídálka 28 příspěvků 01.08.19 05:26
@Anonymní píše:
Tohle asi nikdy nepochopim… proc si zeny mysli, ze je pro dite lepsi vyrustat v nefunkcnim stavu, ke chlap pije, je hnusny na matku, potazmo casem i na me, kde vidi ze je normalni aby se zene lhalo, aby se ji mohlo nadavat v opilosti, ze je normalni zahybat… ty deti rohle vsechno vidi a vnimaji… jsou jako houby a vidi a slysi toho mnohem vic, nez si myslime…
Dcera od peti let ma usi i oci jako radary a vnima i veci, kterCh si ja treba nevsimla… a zustavam koukat co vsechno postrehne a sama vydedukuje z rozhovoru dvou lidi…
A jeste rozhodujes za deti?
Precti si prispevek… ja nechci… nechci… a objektivne… mas doma chlapa blbce. Pokud mas tada sve deti nenech si uz prave kvuli nim s prominutim srat na hlavu…
Chlap at se vzpamatuje nebo at jde… nedavej ale deset sanci… tim
Mu jen potvrdis ze mu stejne vsechno projde… jedna a dost.
Hodne stesti a sil.

Jo, mas pravdu. Nemyslim si, ze je pro deti lepsi zit v nefunkcnim vztahu. Spis…hledam tu hranici, kdy tu sanci jeste dat a kdy uz ne. Abych detem tu rodinu nevzala „bezduvodne“ (lepsi slovo me po probdele noci nenapada). Sanci uz mel dost. Bojim se, jak vse bude. Mam proste normalne strach.

Tiffany1
Závislačka 4630 příspěvků 01.08.19 05:49

Tak Zakladatelko, myslim, ze si muzes do budoucna akorat polepšit… kdyz odejdes, ksi v dobre výchozí pozici, tohle je docela dost charakterové dno, uz chybí jen, aby te rezal, jinak je tak trochu hňup.
Přeju lepší výběr do budoucna. Čím driv to skončí a tohle dozajista skončí, tím větší šanci dáš dětem na lepšího otce. Otec je ten, co vychovává, ne ten, co dal spermii. A tady bych sd nedivila, kdyby každý druhý víkend ani nebyl zájem. :kytka:

BarušKAhap
Kecalka 307 příspěvků 01.08.19 06:06

@Anchor1 Ahoj, nevím, o čem stale přemýšlíš..manžel se nezmění..to by jsi mohla čekat věčně. Něco už to vypovídá o jeho charakteru..já mela teda jen jedno dítě a taky jsem se dlouho rozhodovala jestli odejít z nefunkčního vztahu a rozbít mu rodinu, snažila jsem se to udržet..jednoho dne, jsem si ale řekla dost. Sebrala malého a odešla..zezacatku to bylo těžké, ale světě div se, jak se mi ULEVILO!!! A malej? Jednou za 14 dní na víkend je u taťky, ted o prázdninách i týden..ex se stará dobře, malej ho má rád a já jsem ve finále vlastně ráda, že si občas i odpočinu i když se mi stýská, to je jasné…ale malej je spokojený a já taky a to je pro mě nejdůležitější..teď už mám jiného partnera a je to jako nebe a dudy, teď vím, že jsem udělala to nejlepší, co jsem mohla :kytka: :mavam:

Nekoukej!
Kelišová 6509 příspěvků 01.08.19 06:46

Dobré ráno, zakladatelko, přesně vím jak se citíš, měla jsem to samé, měla jsem užasné dětství skvělého tatínka i maminku a velmi jsem při rozhodování trpěla jako ty, přece se nebudu rozvádět, rozcházet jsou tady děti, nejlepší je jejich vlastní otec, ono ho to věkem přejde bude to zase dobré, bude nás milovat… bla bla bla bla měla jsem hrozný strach co bude nemám nikoho nevěděla jsem jak to zvládnu… ale, když o tom začneš víc přemýšlet, tak nechceš rozchod kvůli dětem, ale jaký je on přínos co dětem dává za vzor? chceš, aby takhle žily? odpověď znáš jako jsem ji znala já, jenže děti mi trochu odrostly, vytvořily si na otce averzi a poslední kapka pro mě byla když mi denně říkaly mami nebuď tak slabá nikoho jiného nemáme než tebe kdo nás má bránit vyhoď ho… chceš aby ti tohle říkaly vlastní děti?… zvládnout se to dá a odměna, že jsou děti spokojené, vysmáté je obrovská…vy už vlastně jako rodina nefungujete dávno…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.19 06:52

Moji rodiče to tak měli podobně a máma nechtěla odejít kvůli nám (tak určitě :D )…řeknu ti to takhle, moje dětství bylo v tomhle na nic! Tata chodil domu občas ožralej, lhal a někdy ani nepřišel vůbec…naši se hádali a asi si mysleli, že jsme se segrou uplně debilní! Máma pak byla nervozní i na nás a když jsme vyrostly, tak jsem jí sama řekla, že by bylo lepší, kdyby se rozvedli o on se odstěhoval!

Věř, že se nezmění a ty se budeš jen trápit :)

Nekoukej!
Kelišová 6509 příspěvků 01.08.19 06:54

@Anchor1 zakladatelko, tohle přece není bezdůvodné, přečti si po sobě několikrát co píšeš jak žije… jak te může mít rád? když vyhledává ex, když pije a vůbec nepřemýšlí jak se asi musíš cítit ty…nepíšeš nic o jeho vztahu k dětem…

Nekoukej!
Kelišová 6509 příspěvků 01.08.19 06:56

Anonymni, kdyby jen nezmění, ale věkem se to horší to se pak nebude zakladatelka stačit divit…

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1713 příspěvků 01.08.19 06:58

Proc nepockas az prijde z prace, nedas mi deti na krk a neodejdes na noc ty nekam do hospody? Proc si mu nedala deti na vikend a neodjela nekam pryc si uzit? Pises, ze si nezijete spatne, tak nechapu proc si to neudelala, nenastavila nejaky pravidla a hranice. Vore s tebou jak chce a ty to tolerujes. Nuz na krk a pak odejit po dalsi jeho lzi

Anchor1
Povídálka 28 příspěvků 01.08.19 07:07

@Micaella22
Uprimne asi ze starchu o deti. Protoze jsou zvykle hlavne na me, ja je uspavam, v noci chteji jen me. Ja jsem zvykla komunilovat a kdyz si neco slibime, dodrzet to. Porad jsem asi verila, ze to bude stacit.
@Nekoukej!
Ano, taky nechapu. Zalezi mu vic na nazoru jinych lidi nez jak ja se citim. K detem ma vztah, ma je rad a kdyz je doma, snazi se s nimi vetsinou pomoct, akorat, ze jak je hodne v praci, chteji spis me. Neumi si s nimi hrat.

@Anonymní
Ano, nechci, aby se tak deti citily. Na druhou stranu, ja vyrustala jen s mamou a idealni to taky nebylo. Chtela jsem pro deti vic…

@BarušKAhap
Ano, vim, ze deti by byly v klidu. Boze, neumim si predstavit je nevidet kazdy den takhle pravidelne.

Dekuju jsem za nazory, potrebuju si to zpracovat. Dekuju

Nekoukej!
Kelišová 6509 příspěvků 01.08.19 07:22

@Anchor1 nezlob se na me, ale kdyby je mel rad, tak jim nebude davat takovy priklad, to je takova zvracena laska, jako u nas… deti mel moc rad, ale udelat pro ne neco, nekam s nimi jit… nebyly zvykle tak uz pak ani nechtely, ale chybu si nikdy neprizna, obvinuje z toho me @Micaella22 proc? protoze ma rada deti a proto nechce aby tim ze pujde do hospody mely diskomfort to je prece jasne, take jsem to nedokazala ikdyz jsem takove rady dostavala, jednou jsem to udelala, ale vystresovane deti tedy opravdu nechces vidět.

Nekoukej!
Kelišová 6509 příspěvků 01.08.19 07:26

@Anchor1 chápu jak to myslíš, tím akorát je pořád v práci… je jen výmluva, je dost rodin kdy tata je pracovně zaneprázdněný a i přesto vidíš, když se vrátí domu jak děti hned na něj s láskou skočí protože je mezi nimi vztah… u nás to tak nebylo a ja si to vubec neuvedomovala a omlouvala ho a omlouvala a omlouvala jako to delas ty

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama