Okradl mě a ublížil

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.19 22:40
Okradl mne a ubližil

Zdravím už jsem opravdu na dně. Našla jsem si přítele, ze začátku to bylo fajn asi jako v každém vztahu dvou lidi. Ale po pul roce začal být v problemech nějak jsem to přešla. Jeho nálada se zhoršovala den o de dne. Začal pít alkohol bylo mi ho strašne líto jsem už taková naivka že nerada vidim lidi okolo mne brečet. Začal byt na mne agresivnější ale ja porad to něja snašela růžové brýle které se mne nepodařili sundat snad do ted i když tomu už jen nemužu věřit. Jednou mne poprosil o peníze 220 tisíc půjčka sepsana musela jsem se vzdat i bytu říkal že budeme spolu a že to se mnou myslí važne. Jaký šok byl když se totalně zmenil přestal si mne všímat vymlouvat se. Začala jsem navrat peněz vyžadovat. Byla jsem v nemocnici a řekl mne že přišel o byt at mu jestě dam na najem neměla jsem kam jit tak jsem to udělala a zatím šla bydlet k rodičům. Jednoho dne mne napsal jeho kamoš že tam bydli s jinou. Nevratil mi ani korunu ale do oči mne řekl že ji miluje a bude s ní. A ja nemam prachy ani kde bydlet ani chlapa vím jsem krava mužu si za to sama ale vůbec nevim co mam delat. Pry mu mam jít s cesty že jsem blazen a hnuska. Snažím se s tím smířit ale žiji v byte co jsem platila a jezdi v aute co si koupil místo aby mne dal splátku

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
stinga
Echt Kelišová 9075 příspěvků 31.07.19 22:43

Jít na Policii? pokud máš aspoň nějaké důkazy

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.19 22:45

@stinga ano mam ale bojim se vyhrožoval mne že mne něco uděla když to řeknu naposledy na mne vytahnul nůž byla jsem v šoku už se mu vyhybam.

PaníBovaryová
Kelišová 5203 příspěvků 31.07.19 22:48

No a máš směnku?

stinga
Echt Kelišová 9075 příspěvků 31.07.19 22:48

Tak tím spíš bych na Policii šla

PaníBovaryová
Kelišová 5203 příspěvků 31.07.19 22:48
@Anonymní píše:
@stinga ano mam ale bojim se vyhrožoval mne že mne něco uděla když to řeknu naposledy na mne vytahnul nůž byla jsem v šoku už se mu vyhybam.

svědci vytáhnutí nože jsou? SMS s vyhrožováním odložena?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.19 22:49

@PaníBovaryová ano mam smlouvu s ověřeným podpisem na pošte i jeho i mým ale zjistila jsem že ma i exkuce a navíc mne vyhrožuje a ja už tak zlomena nemam moc sílu

Uživatel je onlineRusset
Neúnavná pisatelka 18326 příspěvků 31.07.19 22:49
@Anonymní píše:
Zdravím už jsem opravdu na dně. Našla jsem si přítele, ze začátku to bylo fajn asi jako v každém vztahu dvou lidi. Ale po pul roce začal být v problemech nějak jsem to přešla. Jeho nálada se zhoršovala den o de dne. Začal pít alkohol bylo mi ho strašne líto jsem už taková naivka že nerada vidim lidi okolo mne brečet. Začal byt na mne agresivnější ale ja porad to něja snašela růžové brýle které se mne nepodařili sundat snad do ted i když tomu už jen nemužu věřit. Jednou mne poprosil o peníze 220 tisíc půjčka sepsana musela jsem se vzdat i bytu říkal že budeme spolu a že to se mnou myslí važne. Jaký šok byl když se totalně zmenil přestal si mne všímat vymlouvat se. Začala jsem navrat peněz vyžadovat. Byla jsem v nemocnici a řekl mne že přišel o byt at mu jestě dam na najem neměla jsem kam jit tak jsem to udělala a zatím šla bydlet k rodičům. Jednoho dne mne napsal jeho kamoš že tam bydli s jinou. Nevratil mi ani korunu ale do oči mne řekl že ji miluje a bude s ní. A ja nemam prachy ani kde bydlet ani chlapa vím jsem krava mužu si za to sama ale vůbec nevim co mam delat. Pry mu mam jít s cesty že jsem blazen a hnuska. Snažím se s tím smířit ale žiji v byte co jsem platila a jezdi v aute co si koupil místo aby mne dal splátku

Proč ses vzdala bytu? Pokud ti nevrací peníze, musíš na policii.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.19 22:50

@PaníBovaryová ano i jeho přiznani na sms kdy mne uhodil když jsme řekla že mu ty peníze nenecham je šílenec uplně se zblaznil jen ja se bojim s policii nemam dobře zkušennosti

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.19 22:51

@Russet vzdala jsem se bytu protože jsem na něj už nemela když jsem mu půjčila tu částku prostě blba a zaslepena

pohledzdruhestrany
Extra třída :D 10278 příspěvků 31.07.19 22:52

Před zahájením příštího vztahu doporučuju určení opatrovníka nebo aspoň online popis vývoje tohoto vztahu zde na emiminu, a to zejména před jakoukoliv další půjčkou

Uživatel je onlineRusset
Neúnavná pisatelka 18326 příspěvků 31.07.19 22:52
@Anonymní píše:
@Russet vzdala jsem se bytu protože jsem na něj už nemela když jsem mu půjčila tu částku prostě blba a zaslepena

A na směnku :nevim: Fakt nemám slov. Ale na policii bych šla. Nesmí mu to projít jen tak.

PaníBovaryová
Kelišová 5203 příspěvků 31.07.19 22:53
@Anonymní píše:
@PaníBovaryová ano i jeho přiznani na sms kdy mne uhodil když jsme řekla že mu ty peníze nenecham je šílenec uplně se zblaznil jen ja se bojim s policii nemam dobře zkušennosti

chápu, já taky ne, ale sepsat to nechat musíš, nesmíš to nechat být, protože to by vyhrál.
Jsi silná žena, silnější než si myslíš, protože jsi to vydržela. Zvládneš to - zajdi na policii sepsat trestní oznámení a pak si najmi právníka, který ti pomůže s exekucí apod.

Uživatel je onlineRusset
Neúnavná pisatelka 18326 příspěvků 31.07.19 22:53
@pohledzdruhestrany píše:
Před zahájením příštího vztahu doporučuju určení opatrovníka nebo aspoň online popis vývoje tohoto vztahu zde na emiminu, a to zejména před jakoukoliv další půjčkou

Já bych jí doporučovala být bez chlapa. Bude to jistější. Protože beztak narazí zas na nějakou slibotechnu.

Tecumseh
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 31.07.19 22:53
@Anonymní píše:
…ať tě ani nenapadne tohle nechat plavat! Tohle je fůra peněz a nesmí mu to projít. Nahlaš to na policii a vyhledej právníka.
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama