Manžel odmítá sex

23
25.4.21 22:29

Manžel odmítá sex

Ahoj holky.. Jsem vážně zoufalá a tak jsi jdu pro názory k vám…
S manželem spolu budeme čtyři roky. Na začátku vztahu úplná bomba.. Sex jsme měli pořád a všude. Jsme neskutečný parťáci, máme společný zájmy, mluvíme, smějeme se, máme dceru a manžel je neskutečně úžasný táta. Máme dům, finančně jsme v pohodě. Manžel se denně z práce vrací kolem jedné odpoledne, takže žádná extrémní únava ani vyčerpání..
Nicméně.. Rok a půl jsme spolu nespali..
Holky, ROK A PŮL!

Manžel absolutně odmítá sex.. Prý na to nemá ani pomyšlení.. Nemá problém o tom semnou mluvit, ale tvrdí, že neví čím to je.
Omlouvá se, že ho to mrzí a že neví co to s ním je..
Vlastně co jsem otěhotněla jsme spolu neměli nic..
Paradoxně mluví o tom, že by chtěl druhé dítě.. Ale jak to chce udělat to nevím..

Ale už předtím semnou psal cíleně jen, když věděl že mám ovulaci..

Nepomáhá komunikace, svádění, pláč ani křik..
Psychicky jsem už opravdu vyčerpaná..
Cítím se nemilovaná a nepochopená..
Toužim po intimnostech..

Je to jako žít s nejlepším kamarádem.
Okolí si myslí, že jsme absolutně ideální pár..
Milenku nemá.. To jsem si naprosto jistá.

Léky žádné nebere, přepracovaný není..
Když se ptám jestli už ho nepřitahuji, tak tvrdí že to není pravda, že nemá pomyšlení na sex ani s nikým jiným.. Že mu sex vůbec nic neříká..

Rozvádět se nechci.. Je to nejlepší člověk jakého jsem poznala a stále ho miluji.
Ale jsem zoufalá.. Snažila jsem se si vsugerovat, že sex k životu nepotřebuji… Ale potřebuji a moc… 😞

Má nebo měl to někdo podobně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
638
25.4.21 22:36

Teda 1.5 roku je opravdu hoooodně. Asi nemáš moc na výběr… Leda bys ho znasilnila. :think:
Navrhni mu návštěvu poradny. Tohle asi sami nevyřešíte

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
397
25.4.21 22:40

Vítej v klubu

Asi tak patnáct až dvacet diskusí na toto ozehavé téma. A je jedno jestli ona nebo on,
A asi tak po tisíc let se kvůli tomu vařili lektvary lásky od dob Keltů, je to i v Bibli, když nechtěl spát s jednou ze svých žen patriarcha Jákob, sehnala si mandragoru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9717
25.4.21 22:41
@DixieDix píše:
Ahoj holky.. Jsem vážně zoufalá a tak jsi jdu pro názory k vám…
S manželem spolu budeme čtyři roky. Na začátku vztahu úplná bomba.. Sex jsme měli pořád a všude. Jsme neskutečný parťáci, máme společný zájmy, mluvíme, smějeme se, máme dceru a manžel je neskutečně úžasný táta. Máme dům, finančně jsme v pohodě. Manžel se denně z práce vrací kolem jedné odpoledne, takže žádná extrémní únava ani vyčerpání..
Nicméně.. Rok a půl jsme spolu nespali..
Holky, ROK A PŮL!

Manžel absolutně odmítá sex.. Prý na to nemá ani pomyšlení.. Nemá problém o tom semnou mluvit, ale tvrdí, že neví čím to je.
Omlouvá se, že ho to mrzí a že neví co to s ním je..
Vlastně co jsem otěhotněla jsme spolu neměli nic..
Paradoxně mluví o tom, že by chtěl druhé dítě.. Ale jak to chce udělat to nevím..

Ale už předtím semnou psal cíleně jen, když věděl že mám ovulaci..

Nepomáhá komunikace, svádění, pláč ani křik..
Psychicky jsem už opravdu vyčerpaná..
Cítím se nemilovaná a nepochopená..
Toužim po intimnostech..

Je to jako žít s nejlepším kamarádem.
Okolí si myslí, že jsme absolutně ideální pár..
Milenku nemá.. To jsem si naprosto jistá.

Léky žádné nebere, přepracovaný není..
Když se ptám jestli už ho nepřitahuji, tak tvrdí že to není pravda, že nemá pomyšlení na sex ani s nikým jiným.. Že mu sex vůbec nic neříká..

Rozvádět se nechci.. Je to nejlepší člověk jakého jsem poznala a stále ho miluji.
Ale jsem zoufalá.. Snažila jsem se si vsugerovat, že sex k životu nepotřebuji… Ale potřebuji a moc… 😞

Má nebo měl to někdo podobně?

Určitě děláš něco špatně, třeba máš kila navíc a nejsi pro něj přitažlivá, nebo o sebe nepečuješ a proto ho nepřitahuješ. Nebo jsi jej něčím urazila a on to nemůže překonat, ale určitě si za to můžeš sama! Třeba mu to neustále připomínáš a jemu se to zhnusilo, nebo jsi se mu kvůli dítěti dostatečně nevěnovala a tím ses mu odcizila! Nemáš zkažené zuby a nesmrdí Ti z pusy? A co z pussy? :mrgreen:

Sorry, je to všechno blbost, to jsem jenom parafrázoval, co se v takových případech píše chlapům, kteří mají stejný problém s manželkou. :mrgreen:

Příspěvek upraven 25.04.21 v 22:43

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8331
25.4.21 22:42

Sexuolog? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10635
25.4.21 22:45

Opravdu si ses jista, ze v tom neni nekdo jiny? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16437
25.4.21 22:51

Mastubruje? Má ranní erekci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
25.4.21 23:03

@JancaS84 odbornou pomoc už mi slíbil několikrát, ale nemá se k tomu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23894
25.4.21 23:05
@DixieDix píše:
@JancaS84 odbornou pomoc už mi slíbil několikrát, ale nemá se k tomu..

Píšeš, jaký je to úžasný parťák. Tak - jaké navrhuje řešení? Co dělá či udělá proto, abys ty byla s ním opět šťastná?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
25.4.21 23:06

@Ketris Ano to jsem. S nikým si nepíše, mobil doma odloží a nehlídá si ho. V práci se nezdržuje a sám nikam nechodí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
25.4.21 23:12

@jege Tyjo no pochopitelně, že já mám po tak dlouhé době pocit, že je to moje vina a že ho nepřitahuji. Nicméně já jsem pořád stejná jako na začátku vztahu. Pečuji o sebe, nejsem ten typ maminy ve vytahaných teplákách s mastným culíkem. Zuby mám zdravé a pěkně a z pusy ani pussy mi nesmrdí. Problém byl již před dítětem, takže zanedbání manžela z tohoto důvodu je nemožné. Jestli jsem ho nečím natolik urazila to nevím, ale po všech jiných stránkách spolu vycházíme velice dobře. Pravdu spolu moc rádi trávíme čas, povídáme si, smějeme se, relaxujeme, jezdíme na výlety. Ale sex a intimnosti, nula.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
25.4.21 23:13

@Ou tohle bohužel nevím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
25.4.21 23:15

@hanka.br. Na tohle mi odpovídá většinou ve stylu, že udělá co mi na očích uvidí.. Že mi pomůže s domácností, zahradou, s dcerou a že i to je přece projev lásky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23894
25.4.21 23:18
@DixieDix píše:
@hanka.br. Na tohle mi odpovídá většinou ve stylu, že udělá co mi na očích uvidí.. Že mi pomůže s domácností, zahradou, s dcerou a že i to je přece projev lásky…

Aha. A na řešení konkrétně toho vašeho problému se ho neptáš? Tak snad není idiot, aby nevěděl, že bez sexu asi žít nebudeš. Milence ti bude tolerovat? Nebo ti ho dokonce poradil?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
944
25.4.21 23:18

Já bych to teda řešila dřív než po roce a půl.. to je hrozně dlouhá doba. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat