Manžel při hádce sprostě nadává

Anonymní
10.3.21 08:56

Manzel pri hadce sproste nadava

Potrebovala bych slyset co delame s manzelem spatne. Parkrat do roka se nam stane, ze se dostaneme do nejake ponorky a vytaci nas na tom druhem snad uplne vsechno. Vic se pak hadame. Problem je, ze mame dcerku, ktere je rok a pul a oba nechceme aby ji to ublizovalo.

Popisu vam vcerejsi situaci. Dcerka jeste nespala a manzel uz si chtel jit lehnout. Rekla jsem mu at jeste 10 minut vydrzi, ze usne a pak si muze jit v klidu lehnout. On se na to vykaslal a sel hned. Dcerka se po nem zacla samozrejme natahovat a uplne ji to probralo. Chvili jsem cekala co se bude dit. Asi po 10 minutach jsem dostala takovy vztek, protoze jsem slysela jak dcerka v postylce vyvadi. Otevru dvere loznice a manzel zahrabany pod dekou, ze se jako strasne snazi spat, ze je unavenej. To uz jsem nevydrzela a vynadala mu, ze se chova jako male decko a mohl 10 minut vydrzet. Ze ted nespi ani dcerka, ale nebude spat ani on, ze by me zajimalo jak u jejiho revu chce spat. Pry se nemam starat a mam vypadnout. To uz jsem videla rude a rekla mu at vypadne a necha me dceru uspat. Na to on, ze proste bude spat at se deje co se deje a pak mi rekl par sprostych nadavek.

No. Podle me absolutne zbytecna situace. Takovyhle „zkraty“ se deji tak 3× za rok. Oba nas to potom mrzi. Jinak manzel jinak pomaha, stara se.. Oba jsme vybusne povahy a chceme s timto neco udelat. Navic mi hodne vadi to jak manzel sproste nadava, kdyz se nastve. Nebyva to casto, ale nekdy se to stane. Vyhledali byste odbornika?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7728
10.3.21 09:00

Hlavně bych nastavila pravidlo, že se nebudete hádat v přítomnosti dítěte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14192
10.3.21 09:07

Vyhrotila jsi to dobre :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5511
10.3.21 09:08
@Anonymní píše:
Potrebovala bych slyset co delame s manzelem spatne. Parkrat do roka se nam stane, ze se dostaneme do nejake ponorky a vytaci nas na tom druhem snad uplne vsechno. Vic se pak hadame. Problem je, ze mame dcerku, ktere je rok a pul a oba nechceme aby ji to ublizovalo.

Popisu vam vcerejsi situaci. Dcerka jeste nespala a manzel uz si chtel jit lehnout. Rekla jsem mu at jeste 10 minut vydrzi, ze usne a pak si muze jit v klidu lehnout. On se na to vykaslal a sel hned. Dcerka se po nem zacla samozrejme natahovat a uplne ji to probralo. Chvili jsem cekala co se bude dit. Asi po 10 minutach jsem dostala takovy vztek, protoze jsem slysela jak dcerka v postylce vyvadi. Otevru dvere loznice a manzel zahrabany pod dekou, ze se jako strasne snazi spat, ze je unavenej. To uz jsem nevydrzela a vynadala mu, ze se chova jako male decko a mohl 10 minut vydrzet. Ze ted nespi ani dcerka, ale nebude spat ani on, ze by me zajimalo jak u jejiho revu chce spat. Pry se nemam starat a mam vypadnout. To uz jsem videla rude a rekla mu at vypadne a necha me dceru uspat. Na to on, ze proste bude spat at se deje co se deje a pak mi rekl par sprostych nadavek.

No. Podle me absolutne zbytecna situace. Takovyhle „zkraty“ se deji tak 3× za rok. Oba nas to potom mrzi. Jinak manzel jinak pomaha, stara se.. Oba jsme vybusne povahy a chceme s timto neco udelat. Navic mi hodne vadi to jak manzel sproste nadava, kdyz se nastve. Nebyva to casto, ale nekdy se to stane. Vyhledali byste odbornika?

Jo, bylo to zbytečné. Měla jsi zavřít dveře a pustit si televizi tak nahlas, abys neslyšela řev dítěte. Odborník asi neuškodí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31349
10.3.21 09:10
@Anonymní píše:

No, nechtěla bych být Tvůj manžel… ;)

Příště aspon né před děckem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.3.21 09:16

@free333 ja vim, ze jsem se nezachovala spravne. Ale sproste nadavat mi taky nemusi, to je prece uplne stejne spatny.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.3.21 09:17

@free333 jsme uz rok vsichni 3 spolu doma kvuli covidu a nekdy proste rupnou nervy kvuli prkotinam. Ja bych spsis uvitala nejakou radu jak na to, aby se to nedelo.

• Citovat
  • Nahlásit
5511
10.3.21 09:22
@Anonymní píše:
@free333 ja vim, ze jsem se nezachovala spravne. Ale sproste nadavat mi taky nemusi, to je prece uplne stejne spatny.

Je to špatně a nemá se to. Já tedy, když chci spát a někdo mi to přeruší, řvu jak tur, ačkoliv jinak jsem zcela mírná. V tomhle případě ho chápu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
10.3.21 09:24

Sorry, ale kdyz rekl ze dite uspi tak se do toho nemotej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.3.21 09:34

@Uslava ja teda ne. Nema pravo mi rikat p..co zas…na, to je fakt silny kafe a jeste pred ditetem. Ja si myslim, ze jsme to pokazili oba. Nelibi se mi to, chci byt pro svou dceru dobrym prikladem. To same ocekavam od manzela.

• Citovat
  • Nahlásit
6383
10.3.21 09:41

Vždyť jsi tu situaci vyhrotila ty. Kolik je dceři, že s vámi spí v ložnici? V kolik hodin chodí spát?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.3.21 09:42

@topazio 18 mesicu, hodne se v noci jeste budi. Chodi spat kolem 19:00, vcera uz bylo skoro 21:00 a jeste nespala..

• Citovat
  • Nahlásit
16158
10.3.21 09:49
Úplně zbytečně jsi to vyhrotila. Jasně, že nadávat ti neměl, ale svým způsobem sis za to mohla sama. Proč jsi tam lezla?
@Anonymní píše:
@topazio 18 mesicu, hodne se v noci jeste budi. Chodi spat kolem 19:00, vcera uz bylo skoro 21:00 a jeste nespala..

Další tvoje chyba - proč jsi nebyla schopná jí za 2 hodiny uspat, když normálně spí už v 19? Prostě chlap je zvyklý, že je doma v sedm klid a ticho a jelikož nebylo ani ve 21, tak prostě šel spát. Tvých slibovaných 10 minut mohl vidět nereálných :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.3.21 09:51

Já Tě chápu. Taky mám potřeby dítěte na prvním místě, takže chlap podle mě mohl chvíli počkat. Jenomže já jsem asi kombinace toho nejhoršího z Vás obou a chápu i manžela. Ve chvíli, kdy jsem vytočená na maximum a všechny logické argumenty byly zbytečné, uchyluju se k nadávkám. Nejsem tedy vulgární, ale pěkné to není. A nenadělám s tím nic. Teda naučila jsem se aspoň to eliminovat před dítětem.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.3.21 09:53

@unuděná tak to neni, ona to tak nekdy ma, kdyz spi cele odpoledne a to byl zrovma ten pripad. Je pak rozjeta a je tezky ji uspat. Ja byla rada ze uz si tam v klidu povidala a usinala a on tam vlezl a uplne to zkazil. Kdyby tam nelezl, holka do 10 minut spi.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat