Manžel se schválně nakazil covidem

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
20.1.22 00:21

Manžel se schválně nakazil covidem

Rozhodně anonym. Můj manžel měl mít celý víkend pracovní- už od minulého týdne pořád prudil, že chce chytit omicron- že se mu tam nechce )běžně o víkendu nepracuje, tohle měla být výjimka, která se nebude opakovat (stěhování pobočky)- všude chodil bez roušky- obchody, až když jsem ho tam seřvala, tak si ji tedy nandal (respirátor) ale pod nos. Jak malý dítě. No a co myslíte- nakazil se- nic mu není (je očkovaný) ale já už jsem měla v listopadu (asi) deltu-on to nechytil, ani nikdo jiný a bylo mi šíleně zle (též jsem očkovaná, ale těhotná a mám poruchu srážlivosti- týden mi bylo strašně zle, nespala jsem, doteď se zadýchávám, pak jsem si musela deset dní i píchat clexane. Teď už jsem v druhém trimestru, chtěla jsem si dát příští týden třetí dávku očkování (a jeho donutit taky), tak se modlím, abych to nechytla já ani děti (syn měl v prosinci asi taky deltu), zatím ho nechce doktor naočkovat, že je to brzo po coroně (je v kategorii 5-11) a máme ještě dvě malé děti, které očkovat nejdou. Holky, já ho asi zabiju :pocitac:, jsem úplně šíleně vzteklá- potřebuju podporu a slyšet, jaký je to idiot (to já vím, ale potřebuju to vědět i od někoho jiného). Zavřela jsem ho u syna v pokoji a děti sestěhovala do jednoho pokoje. V ložnici ho nechat nemůžu, protože se těhotná v obýváku (ještě s nejmenším dvouleťákem) prostě nevyspím, i když máme velký gauč, ale stejně a nechci, aby tu spal, děti tu pak tráví přes den nejvíce času a bylo by to tu od něj zavirované Za těch teď už naštěstí snad jen pět dní, co bude muset být doma (a děti tím pádem taky) ho nejspíš fakt zabiju. Strašně se bojím o děti a hlavně o miminko. A syn v první třídě už takhle kvůli coroně má asi měsíc zameškáno a zase bude muset být kvůli němu doma a on si vůbec neuvědomuje, jak moc mě naštval a jak moc to posr al, že se nakazil schválně :pocitac: :zed: Chlapi jsou někdy na zabití, co?! :pocitac: :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17796
20.1.22 00:32

Nemyslim, ze se nakazil schvalne…proste mu vadi rouska, jako spouste ostatnich…ja ji taky obcas stahnu pod nos, kdyz se mi blbe dycha…chapu, ze te to stve kvuli miminku…ale vem si, ze i lidi, co se chrani, se muzou nakazit a celkem snadno. Je to o nahode…u nas v rodine nikdo covid nemel a to jsme anti covidisti, co se nijak extra nechrani…v praci treba rousky nenosime nikdo. V klidu, vse bude ok :kytka: Stejne by jste se asi drive, ci pozdeji nakazili…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1302
20.1.22 01:36
@Anonymní píše:
Rozhodně anonym. Můj manžel měl mít celý víkend pracovní- už od minulého týdne pořád prudil, že chce chytit omicron- že se mu tam nechce )běžně o víkendu nepracuje, tohle měla být výjimka, která se nebude opakovat (stěhování pobočky)- všude chodil bez roušky- obchody, až když jsem ho tam seřvala, tak si ji tedy nandal (respirátor) ale pod nos. Jak malý dítě. No a co myslíte- nakazil se- nic mu není (je očkovaný) ale já už jsem měla v listopadu (asi) deltu-on to nechytil, ani nikdo jiný a bylo mi šíleně zle (též jsem očkovaná, ale těhotná a mám poruchu srážlivosti- týden mi bylo strašně zle, nespala jsem, doteď se zadýchávám, pak jsem si musela deset dní i píchat clexane. Teď už jsem v druhém trimestru, chtěla jsem si dát příští týden třetí dávku očkování (a jeho donutit taky), tak se modlím, abych to nechytla já ani děti (syn měl v prosinci asi taky deltu), zatím ho nechce doktor naočkovat, že je to brzo po coroně (je v kategorii 5-11) a máme ještě dvě malé děti, které očkovat nejdou. Holky, já ho asi zabiju :pocitac:, jsem úplně šíleně vzteklá- potřebuju podporu a slyšet, jaký je to idiot (to já vím, ale potřebuju to vědět i od někoho jiného). Zavřela jsem ho u syna v pokoji a děti sestěhovala do jednoho pokoje. V ložnici ho nechat nemůžu, protože se těhotná v obýváku (ještě s nejmenším dvouleťákem) prostě nevyspím, i když máme velký gauč, ale stejně a nechci, aby tu spal, děti tu pak tráví přes den nejvíce času a bylo by to tu od něj zavirované Za těch teď už naštěstí snad jen pět dní, co bude muset být doma (a děti tím pádem taky) ho nejspíš fakt zabiju. Strašně se bojím o děti a hlavně o miminko. A syn v první třídě už takhle kvůli coroně má asi měsíc zameškáno a zase bude muset být kvůli němu doma a on si vůbec neuvědomuje, jak moc mě naštval a jak moc to posr al, že se nakazil schválně :pocitac: :zed: Chlapi jsou někdy na zabití, co?! :pocitac: :zed:

Ač je pravděpodobnost, že omicron někde chytne (stejně jako všichni ostatní), poměrně velká, tak pokud tomu šel ještě schválně naproti jen proto, že nechce mít pracovní víkend, a zbytečně tedy ohrozil tebe, miminko a děti, tak je to z mého pohledu idiot.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
177
20.1.22 01:47

A jemu nedochazi, jak svym idiotskym chovanim zkomplikoval zivot tobe a detem? To je vazne takovy sobec nebo jak vubec uvazoval, kdyz si vymyslel takovou blbost? :zed:
Uprimne mi toto udelat manzel, dostane pri nejblizsi prilezitosti vsechny deti na starosti a jela bych nekam regenerovat. At pochopi, jak draze jste zaplatili za jeho neochotu jit o vikendu do orace :zed: :pocitac: :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14618
20.1.22 04:07

Bych na něj po celou dobu nepromluvila ani slovo.. protože pokud bych promluvila, musela bych řvát.. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17082
20.1.22 05:00

Místo sáhodlouhýho vypisování si ho mohla už dávno umlátit paličkou na maso… :think: :nevim: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36836
20.1.22 05:43

Tak to já bych neřešila :nevim: Že se mu nechce o víkendu do práce, chápu a že někde omikron chytne, je velká pravděpodobnost. Podle mě to byla spíš souhra náhod. Děti covid snášejí dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
312
20.1.22 06:05

Já ti ten blábol nevěřím ani náhodou. Jednou jde do obchodu bez roušky a hned se nakazí.
Ty máš poruchu srážlivosti, jsi těhotná a toužíš po očkování? Co tam máš dál za blabol?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
312
20.1.22 06:07
@Pears206 píše:. Děti covid snášejí dobře.

To je další nesmysl!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6490
20.1.22 06:09
@Divná Bára píše:
Já ti ten blábol nevěřím ani náhodou. Jednou jde do obchodu bez roušky a hned se nakazí.
Ty máš poruchu srážlivosti, jsi těhotná a toužíš po očkování? Co tam máš dál za blabol?

Přesně! A dítě které v minulém měsíci prodělalo covid by mělo jít hned na očkování? Co jeho imunita?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6490
20.1.22 06:10
@Divná Bára píše:
To je další nesmysl!

Co znám z dosahu, tak většinou ano.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6490
20.1.22 06:13

Zakladatelko, držím palce ať to nechytnete. Ale pokud jste covid prodělali před několika týdny, tak se neočkujte ani jeden, zvlášť i ty v těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
991
20.1.22 06:16

Jestli je to pravda, tak idiot je slabé slovo!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5536
20.1.22 06:17

Schválně by se nakazil, kdyby se třeba olizoval s někým nakaženým. Teď to prostě řadí tak, že to na něj klidně mohl prsknout někdo v práci. A tedy když vidím, jak někteří lidé nosí respirátor, tak je úplně jedno, jestli ho mají nebo ne. Navíc když ho téměř každý nosí na obličeji a následně po kapsách opakovaně x dní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.1.22 06:35
@Thomassss píše:
Ač je pravděpodobnost, že omicron někde chytne (stejně jako všichni ostatní), poměrně velká, tak pokud tomu šel ještě schválně naproti jen proto, že nechce mít pracovní víkend, a zbytečně tedy ohrozil tebe, miminko a děti, tak je to z mého pohledu idiot.

Je to omicron a my se synem měli deltu, takže to určitě chytime zas. On nešel proboha jen jednou do krámu bez rousky-chodil tak stále, co je tu omicron ve snaze to chytit a nemuset brzy na třetí dávku a teď poslední týden i aby nemusel do te práce a bůh vi, co dělal v praci-měli tam nekoho nemocného, tak se šel jistě nakazit přímo k němu. Porad si hledal články, jak se nakazit omicronem a ze je to slabé a tak..Chtěl jít i k moji kamarádce, kde mají taky omicron a miminko skončilo na kortikoidech, se nakazit. Normálně tam vazne chtěl jít. Syn, ten co měl deltu, do rána začal sypave kaslat-omicron u děti děla prave laryngitidu a mám strach, co udělá v těhotenství. Dnes jdeme na testy. Být teplo, tak chlapa snad vystehuju do karavanu na zahradu, jak jsem vytocena.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat