Manžel se začal opíjet.

Anonymní
28.9.20 11:26

Manžel se začal opíjet.

Je mi to trapné. Manžel 59 let vysokoškolák, do této doby téměř abstinent, začal každý den popíjet.
Stačí mu málo a zpívá na celý panelák, poslední, včerejší, jeho kousek byl, že pomočil schody a dveře sousedce. :roll: Když jsem mu nadávala, má z toho legraci, že sousedka viděla jeho… Další věc je, že se přestal mýt a převlékat. Když mu vyperu oblečení, tak nadává.
Nějaká choroba? :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
68
28.9.20 11:33

Choroba klidně, ale může být i jiná příčina. Když s ním o tom ZA STŘÍZLIVA mluvíš, co ti uvádí jako důvody k tomu, že se takhle rozjel? Pracuje? Nezměnilo se něco ve vašem životě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
28.9.20 12:25
@Anonymní píše:
Je mi to trapné. Manžel 59 let vysokoškolák, do této doby téměř abstinent, začal každý den popíjet.
Stačí mu málo a zpívá na celý panelák, poslední, včerejší, jeho kousek byl, že pomočil schody a dveře sousedce. :roll: Když jsem mu nadávala, má z toho legraci, že sousedka viděla jeho… Další věc je, že se přestal mýt a převlékat. Když mu vyperu oblečení, tak nadává.
Nějaká choroba? :nevim:

Nebo opožděná puberta? :mrgreen:
Nevím, vypadá to, že mu vážně přeskočilo :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4594
28.9.20 12:29
@Anonymní píše:
Nějaká choroba? :nevim:

Pil vždycky, jen ty jsi to neviděla. Teď se to jen zhoršuje. Nebo psychicky onemocněl. Mluvíte o tom někdy spolu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.9.20 12:29
@Pindruša píše:
Nebo opožděná puberta? :mrgreen:
Nevím, vypadá to, že mu vážně přeskočilo :nevim:

pracuje. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.9.20 12:31
@Uslava píše:
Pil vždycky, jen ty jsi to neviděla. Teď se to jen zhoršuje. Nebo psychicky onemocněl. Mluvíte o tom někdy spolu?

nepil. Dostával lahve s alkoholem jako dárek a nikdy se jich nedotkl. Má z toho legraci.
Mluvíme pořád a směje se tomu.

• Citovat
  • Nahlásit
29
28.9.20 12:33
@Anonymní píše:
pracuje. :nevim:

Hodně opožděná :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18500
28.9.20 12:37
@Anonymní píše:
nepil. Dostával lahve s alkoholem jako dárek a nikdy se jich nedotkl. Má z toho legraci.
Mluvíme pořád a směje se tomu.

Mluvis s nim za strizliva nebo kdyz je nacamrany?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.9.20 12:40
@Hanka1 píše:
Mluvis s nim za strizliva nebo kdyz je nacamrany?

jedině za střízliva. S ožralým se nabavím.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.9.20 12:41
@Karamba2020 píše:
Choroba klidně, ale může být i jiná příčina. Když s ním o tom ZA STŘÍZLIVA mluvíš, co ti uvádí jako důvody k tomu, že se takhle rozjel? Pracuje? Nezměnilo se něco ve vašem životě?

změnilo se, že má zdravotní problémy.

• Citovat
  • Nahlásit
4594
28.9.20 12:51
@Anonymní píše:
Mluvíme pořád a směje se tomu.

Domluv se s jeho obvoďákem. Možná bude mít nějaké řešení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4355
28.9.20 13:10

To je ale dost divné. Natvdro bych mu řekla, že tohle tedy nee

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
732
28.9.20 15:14

Pokud pije v důsledku zdravotních potíží, potřebuje si promluvit s odborníkem, který mu vysvětlí, že si tím možná krátkodobě uleví, ale z dlouhodobého hlediska si přitěžuje zdravotně a může ho to stát i manželství…

Pokud by nepřestal a odmítl s tím něco dělat, zcela vážně bych začala uvažovat o tom, že odejdu. Nechtěla bych takhle trávit celé dny…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
529
28.9.20 16:27

Jakou má nemoc?

Asi špatně snáší ten stres a strach z nemoci. Možná se bojí operace, bolesti, bezmoci, umírání.

Pokud by měl nemocnou prostatu může se bát impotence.

Zkus ho přemluvit, ať jde k lékaři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
617
28.9.20 17:07

Připomíná mi to mého otce, a když se to po nějaký době konečně řešilo, tak mu diagnostikovali schizofrenii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama