Manžel srab

Anonymní
20.5.20 12:46

Manžel srab

Holky potřebuji si postěžovat, můj manžel ačkoliv je hodný tak je to hrozný srab. Vždy když jeho přátelé nebo se setká v životě s někým kdo nejedná fér, úraži ho, nebo se snaží s ním vyjebat tak si to nechá líbit, ale potom to vypouští vztek na mě. Neumí se zastávat ani sám sebe, nač to rodinu dost bojuje se sebevědomí, ale místo toho aby se postavil tak jde nadává na mě. Už jsem přemýšlela/ přemýšlím nad tím, že d od něj odejdu, protože potřebuji doma mít chlapa a ne sraba. Na jediného koho má koule se postavit jsem já. Jinak sedí a čumí a nechává si srat na hlavu. :zed: :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

16099
20.5.20 12:53

Jo s takovým bych taky nebyla. Že je srab ještě ok, to se da prekousnout, precejenom je to jeho problém, jak se sebou nechává zacházet. Ale že si vylejva svoje frustrace na ženě, to je ubohost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1002
20.5.20 13:02

Jo, mám přesně takový exemplář doma. Je to hrozný peklo. Ne teda, že by si přímo vlíval vztek na mě, ale když ho někdo nas…e, tak pak doma hrozně řve, jen tak do vzduchu a očekává, že já to tam půjdu nějak vyřídit. Chlap na nic. Pryč od něj. :cert: :cert: :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10550
20.5.20 13:09

Ano, jsou takovi lide. S okolim si to rozhazet nechteji, a pak nici sve nejblizsi.
Co s tim, neporadim :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
44
20.5.20 13:14
@cecetka píše:
Ano, jsou takovi lide. S okolim si to rozhazet nechteji, a pak nici sve nejblizsi.
Co s tim, neporadim :nevim:

To znám :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5230
20.5.20 13:15

Řekni mu, že řve na toho nesprávného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24820
20.5.20 13:18
@Anonymní píše:
Holky potřebuji si postěžovat, můj manžel ačkoliv je hodný tak je to hrozný srab. Vždy když jeho přátelé nebo se setká v životě s někým kdo nejedná fér, úraži ho, nebo se snaží s ním vyjebat tak si to nechá líbit, ale potom to vypouští vztek na mě. Neumí se zastávat ani sám sebe, nač to rodinu dost bojuje se sebevědomí, ale místo toho aby se postavil tak jde nadává na mě. Už jsem přemýšlela/ přemýšlím nad tím, že d od něj odejdu, protože potřebuji doma mít chlapa a ne sraba. Na jediného koho má koule se postavit jsem já. Jinak sedí a čumí a nechává si srat na hlavu. :zed: :zed: :zed:

Tak ty s tím vyjadřování taky nejsi zrovna „víla“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.5.20 13:21
@Anonymní píše:
Holky potřebuji si postěžovat, můj manžel ačkoliv je hodný tak je to hrozný srab. Vždy když jeho přátelé nebo se setká v životě s někým kdo nejedná fér, úraži ho, nebo se snaží s ním vyjebat tak si to nechá líbit, ale potom to vypouští vztek na mě. Neumí se zastávat ani sám sebe, nač to rodinu dost bojuje se sebevědomí, ale místo toho aby se postavil tak jde nadává na mě. Už jsem přemýšlela/ přemýšlím nad tím, že d od něj odejdu, protože potřebuji doma mít chlapa a ne sraba. Na jediného koho má koule se postavit jsem já. Jinak sedí a čumí a nechává si srat na hlavu. :zed: :zed: :zed:

Chápu, že toho máš dost. Já jsem takovými chlapy opovrhovala až do doby, než jsem si uvědomila, jak lehké je odsoudit, když nezná člověk souvislosti a z čeho problém pramení. Má maminka, která je velký generál se před lety znovu vdala. Vzala si nesmírně hodného chlapa. Problém je v tom, že si od ní nechá vše líbit. Vlastně si nechá od všech všechno líbit. Je vystrašený, bojácný a nedokáže nikomu odporovat. Jsou spolu už léta a je to děs. Jenže mám v pěstounce děti alkoholiků a ty děti jsou tím chlastem poznamenané stejně. Jsou velmi bojácné a já jako jejich matka (byť náhradní) mám o ně velký strach, aby jim v životě někdo neublížil. Dala jsem si pár souvislostí dohromady a pochopila, že v tom je problém mého otčíma. Jeho rodiče byli alkoholici. Má zřejmě CNS poškozené úplně stejně. Je důvěřivý a manipulovatelný. Je mi mého postoje dnes líto a je úžasné, že v životě nezašel. Ty děti s tímto problémem obvykle dopadají zle. Léčitelné to není. Svůj postoj k němu jsem změnila a dnes se bojím kohokoliv soudit. Vím, že mě tu všichni poznáte, ale abych nebyla tak dobře dohledatelná, tak volím anonym.

• Nahlásit
  • Citovat
5230
20.5.20 13:25
@Anonymní píše:
Chápu, že toho máš dost. Já jsem takovými chlapy opovrhovala až do doby, než jsem si uvědomila, jak lehké je odsoudit, když nezná člověk souvislosti a z čeho problém pramení. Má maminka, která je velký generál se před lety znovu vdala. Vzala si nesmírně hodného chlapa. Problém je v tom, že si od ní nechá vše líbit. Vlastně si nechá od všech všechno líbit. Je vystrašený, bojácný a nedokáže nikomu odporovat. Jsou spolu už léta a je to děs. Jenže mám v pěstounce děti alkoholiků a ty děti jsou tím chlastem poznamenané stejně. Jsou velmi bojácné a já jako jejich matka (byť náhradní) mám o ně velký strach, aby jim v životě někdo neublížil. Dala jsem si pár souvislostí dohromady a pochopila, že v tom je problém mého otčíma. Jeho rodiče byli alkoholici. Má zřejmě CNS poškozené úplně stejně. Je důvěřivý a manipulovatelný. Je mi mého postoje dnes líto a je úžasné, že v životě nezašel. Ty děti s tímto problémem obvykle dopadají zle. Léčitelné to není. Svůj postoj k němu jsem změnila a dnes se bojím kohokoliv soudit. Vím, že mě tu všichni poznáte, ale abych nebyla tak dobře dohledatelná, tak volím anonym.

Chudák chlap. Doufám, že ho před matkou někdy bráníš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.5.20 14:01
@Kfětoslava píše:
Chudák chlap. Doufám, že ho před matkou někdy bráníš.

Oni se mají rádi. Jen moje máma je rázná a jak on se nebrání, tak to je někdy moc. Jako netýrá ho, že by ho bila nebo na něj byla zlá, ale to je samé podej, přines, udělej, jak to že jsi ještě neudělal, tohle nedělej, rychle atd. Prostě jak s malým děckem a když něco udělá jinak, dostane i třeba vynadáno.

• Nahlásit
  • Citovat
189
20.5.20 14:09

Pasivní agrese a nedostatek asertivity, musí si to sám uvědomit kde je problém. Zkusila jsi mu říct, že to tak cítíš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5230
20.5.20 14:18
@Anonymní píše:
Oni se mají rádi. Jen moje máma je rázná a jak on se nebrání, tak to je někdy moc. Jako netýrá ho, že by ho bila nebo na něj byla zlá, ale to je samé podej, přines, udělej, jak to že jsi ještě neudělal, tohle nedělej, rychle atd. Prostě jak s malým děckem a když něco udělá jinak, dostane i třeba vynadáno.

Bití jsem nemyslela, ale tohle povýšenecké chování, nemohla bych to vidět. Ač je to jejich věc, tak bych se do toho vložila, kdybych byla toho svědkem. Nesnáším, když se někdo ke druhému chová, jak k rohožce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.5.20 14:28
@Kfětoslava píše:
Bití jsem nemyslela, ale tohle povýšenecké chování, nemohla bych to vidět. Ač je to jejich věc, tak bych se do toho vložila, kdybych byla toho svědkem. Nesnáším, když se někdo ke druhému chová, jak k rohožce

Pokud chceš, napíšu ti to soukromě. Je to složité.

• Nahlásit
  • Citovat
5230
20.5.20 19:30
@Anonymní píše:
Pokud chceš, napíšu ti to soukromě. Je to složité.

Já chápu, že to není jednoduché, ale jsem na to háklivá z osobních důvodů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3611
20.5.20 19:41
@Anonymní píše:

Odejdi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama