Manželka se změnila

13.8.15 02:39

Manželka se změnila

Chtěl bych znát vaše názory. S manželkou jsme měli docela fajn manželství, ale před rokem si manželka našla milence. Já o tom věděl, stal se ze mě žárlivec, psychicky labilní člověk a ztratil jsem chuť do života. Teď už spolu s milencem nejsou, to vím jistě a věřil jsem, že se naše manželství i mé psychické rozpoložení zlepší. Jenže manželka se změnila. Začala chodit s kamarádkami na kafíčka, začala chodit na diskotéky a tak po večerech nebývá moc často doma. Chodí domů třeba ve dvě ráno, z diskoték v šest. Mě se to samozřejmě nelíbí, vyčítám ji to a podezřívám, protože jsem zatím nenašel zpět ztracenou důvěru. Ona mě na oplátku říká, že jsem hrozný, že ji omezuji, že jsem psychouš a proto je raději pryč než doma. Když se ji snažím vysvětlit, že mi nevadí, že někam chodí, ale že nemusí 4× týdně, tak říká, že je dospělá a ať se dám dohromady já, že bych ji neměl omezovat. Já už nevím co s tím, je chyba opravdu na mé straně a jsem žárlivec? Jak byste takové chování partnera/ky snášeli vy a jak byste to řešili? Protože já nevím jak to řešit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2859
13.8.15 06:04

@milanamates Vypadá to, že opravdu před tebou utíká. Asi nebude stejného názoru, že manželství je fajn. Jsi si jistý, že nemá dalšího stínového manžela? U některé by mohlo zabrat, kdybys dělal totéž. Pokud jí oznámíš, že jdeš na pivo, vrátíš se později než ona a budeš střízlivý a v dobré náladě, tak by jí to mohlo vrtat hlavou. Ale musela by mít zájem manželství udržet, pokud už jí na tobě nezáleží, tak tam bude veškeré snažení marné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20159
13.8.15 06:56

Kolik jí je?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5060
13.8.15 07:16

Ja byt na tvem miste, tak jdu od ni pryc. Evidentne s tebou nechce travit vecery a utika pred tebou. Neco podobneho jsem zazila s exmanzelem, mel milenku…zkouseli jsme to pak slepovat zpet, rok to vydrzelo a jsem ted 4 roky stastne rozvedena a s jinym lepsim pritelem ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24480
13.8.15 07:24
@milanamates píše:
Chtěl bych znát vaše názory. S manželkou jsme měli docela fajn manželství, ale před rokem si manželka našla milence. Já o tom věděl, stal se ze mě žárlivec, psychicky labilní člověk a ztratil jsem chuť do života. Teď už spolu s milencem nejsou, to vím jistě a věřil jsem, že se naše manželství i mé psychické rozpoložení zlepší. Jenže manželka se změnila. Začala chodit s kamarádkami na kafíčka, začala chodit na diskotéky a tak po večerech nebývá moc často doma. Chodí domů třeba ve dvě ráno, z diskoték v šest. Mě se to samozřejmě nelíbí, vyčítám ji to a podezřívám, protože jsem zatím nenašel zpět ztracenou důvěru. Ona mě na oplátku říká, že jsem hrozný, že ji omezuji, že jsem psychouš a proto je raději pryč než doma. Když se ji snažím vysvětlit, že mi nevadí, že někam chodí, ale že nemusí 4× týdně, tak říká, že je dospělá a ať se dám dohromady já, že bych ji neměl omezovat. Já už nevím co s tím, je chyba opravdu na mé straně a jsem žárlivec? Jak byste takové chování partnera/ky snášeli vy a jak byste to řešili? Protože já nevím jak to řešit…

Tak milence.. Prosila tě o odpuštění. Lituje svého selhání? Seká latinu? Takhle se nechová ženská, které na tobě záleží.. Už by letěla..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1980
13.8.15 07:25

To vypadá, že žena má pocit, že jí něco utíká a chce to zoufale dohnat :nevim: Nevím kolik jí je, ale lítat 4× do týdne po diskotékách, to si měla odbýt v jiném věkovém stádiu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69307

Ptáš se co bych já dělala na tvém místě? Ukončila to. Téměř okamžitě a bez milosti. Řekla bych jí, že to byla ona, kdo zničil důvěru, že se to prostě nestačilo opravit, že její 4× týdně do noci chození po diskotékách nijak nenaznačuje, že by snad chtěla na obnovení důvěry pracovat a že toho mám plný zuby. A její kecy o tom, že se mám sebrat a nebýt psychouš jsou trapný. Děti nemáte? Asi ne, když se 4× týdně courá do noci.
Tvé pocity jsou normální, to jen ten co podvádí si myslí, že se to dá smáznout jedním mávnutím, že si řeknete, že to co bylo bylo, odteď jedeme znovu s čistým stolem, ale takhle to nefunguje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13178

@milanamates tak pokud jí vyčítáš hned jak otevře dveře a jedeš jak verklik :nevim: myslím, že žádnou přednáškou to nevyřešíš, asi se musíš začat chovat úplně jinak. Chybu hledej v době, kdy si manželka našla milence, bude určitě na obou stranách, tedy pokud se jí lýtka nezapalovala vždycky… :nevim: Pro něco utekla do naruče jiného, i když jí to, samozřejmě, neomlouvá! Takhle se problémy neřeší…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69307
13.8.15 07:29

Hele, asi takhle, já mám, doufám, někdy tady čtu ty příběhy a doufám, velmi spokojené manželství, nepodvádíme se, nevyčítáme si, plně si věříme…ovšem kdyby můj manžel řekl, že je dospělý a nenechá se omezovat a 4× týdně si někde trajdal do noci, spokojené by nebylo. Tohle není normální a neznačí to pohodový vztah.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
13.8.15 07:40

Kolik ji je a mate deti? pokud deti nemate, tak to zabal rovnou. vtzah je o kompromisech a toleranci, ale taky o duvere a blizkosti. a hlavne na nej musi byt dva. ve vasem pripade mam pocit, ze jsi uz ve vztahu sam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4089
13.8.15 07:41

Chová se jako nevybouřený puberťák :nevim: myslím, že tohle manželství nemá smysl a bude lepší když se rozvedete. Užírá to vás oba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35023
13.8.15 07:44

Pokud si našla milence, tak už nebylo něco ve vztahu v pořádku (čímž to neschvaluji, jen poukazuji na tu skutečnost) a tím, že s milencem už není, tak se to „ono“ asi nezměnilo. Promluvte si, co komu vadí - v klidu! a jestli ještě najdete společnou cestu, jestli ji oba ještě chcete hledat - pokud ne, nemá to bohužel cenu, bylo by to jen zbytečné prodlužování bolesti, pokud ano, tak držím palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
L92
13.8.15 07:57

Proč nechodíte společně? Evidentně s tebou nechce trávit čas a to je asi větší problém než rok stará provalená nevěra. Co dělala proto, aby se váš vztah zachránil? Podle mě si tě vůbec neváží.

• Nahlásit
  • Citovat
8942
13.8.15 08:14
@milanamates píše:
Chtěl bych znát vaše názory. S manželkou jsme měli docela fajn manželství, ale před rokem si manželka našla milence. Já o tom věděl, stal se ze mě žárlivec, psychicky labilní člověk a ztratil jsem chuť do života. Teď už spolu s milencem nejsou, to vím jistě a věřil jsem, že se naše manželství i mé psychické rozpoložení zlepší. Jenže manželka se změnila. Začala chodit s kamarádkami na kafíčka, začala chodit na diskotéky a tak po večerech nebývá moc často doma. Chodí domů třeba ve dvě ráno, z diskoték v šest. Mě se to samozřejmě nelíbí, vyčítám ji to a podezřívám, protože jsem zatím nenašel zpět ztracenou důvěru. Ona mě na oplátku říká, že jsem hrozný, že ji omezuji, že jsem psychouš a proto je raději pryč než doma. Když se ji snažím vysvětlit, že mi nevadí, že někam chodí, ale že nemusí 4× týdně, tak říká, že je dospělá a ať se dám dohromady já, že bych ji neměl omezovat. Já už nevím co s tím, je chyba opravdu na mé straně a jsem žárlivec? Jak byste takové chování partnera/ky snášeli vy a jak byste to řešili? Protože já nevím jak to řešit…

Jak bych to řešila? Osobně bych tento vztah ukončila, pokud manželka 4× týdně někde trajdá, je možná jen otázkou času, kdy si na diskotéce najde nového milence a bude se to zase opakovat :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
ferret
13.8.15 08:28

Pokud by nebyly děti, zabalila bych to hned - evidentně se moc nedaří vztah obnovit, tak proč se do toho nutit. Pokud děti jsou, zkusila bych se domluvit na nějakých pravidlech, které se budou oboustranně dodržovat a podle toho, jak to bude fungovat a zda vám bude v manželství dobře bych se rozhodovala dál. Jestli máš výrazně vyšší příjem než žena a zbývá vám, okamžitě bych požadovala oddělená jmění - aby to paní jen nenatahovala za účelem získání lepšího vypořádání. Nebo aby si prostě jen neužívala za tvoje peníze.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama