Manželský soukromý život

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
manzelik
Stálice 85 příspěvků 07.02.18 16:33
Manželský soukromý život

Ahoj.Moc by mě zajímalo jak to chodí u vás doma s manželským soukromím a intimním životem. Me přijde že na to vůbec není čas a z manželčiny strany ani chuť. Nevhvi do na nic stěžovat, ale sex jednou za měsíc je na mě prostě málo. Jak tohle řešíte? I když máme oba hodně práce a děti tak to přece neznamená že je radovánkám konec, nebo ano? Nejdřív jsem se snazil jít na ní oklikou, pozornosti, dárečky, pochvaly ATP.Alr stejně si raději najde něco jiného než milování. Buď to nepotřebuje, nebo někoho má. Mate to doma podobně?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:
Lenka_Hal
Kelišová 5655 příspěvků 07.02.18 16:39

A co se zeptat zeny? Vse je o komunikace. Mimochodem, to jsi byl mily, Jen aby byl sex? :think:

manzelik
Stálice 85 příspěvků 07.02.18 16:41

No snažím se pořád, ale ne vždy to jde.Ale to je myslím vzájemné.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29261 příspěvků 07.02.18 16:42
@manzelik píše:
Ahoj.Moc by mě zajímalo jak to chodí u vás doma s manželským soukromím a intimním životem. Me přijde že na to vůbec není čas a z manželčiny strany ani chuť. Nevhvi do na nic stěžovat, ale sex jednou za měsíc je na mě prostě málo. Jak tohle řešíte? I když máme oba hodně práce a děti tak to přece neznamená že je radovánkám konec, nebo ano? Nejdřív jsem se snazil jít na ní oklikou, pozornosti, dárečky, pochvaly ATP.Alr stejně si raději najde něco jiného než milování. Buď to nepotřebuje, nebo někoho má. Mate to doma podobně?

Manželíku, Tvá žena je možná prachobyčejně jen moc unavená, sám píšeš, že na to vlastně ani není čas. Víš, dárek je hezký, potěší, ale když padáš únavou, tak dáš přednost spánku. Každodenní provoz ubíjí energii i apetit. V klidu si s ní promluv, ona Ti sama řekne, kde je zakopaný pes.

warita
Echt Kelišová 8431 příspěvků 07.02.18 16:42
@manzelik píše:

no ja se snazim, aby bylo alespon jednou tydne. Nicmene, kdyby to bylo na mne, byl by sex tak jednou za 3m a kdyby to manzelovi vubec nevadilo, tak buh vi…

To, ze nema zajem o sex vubec nemusi znamenat, ze nekoho ma.

manzelik
Stálice 85 příspěvků 07.02.18 16:44

Myslíš že je tohle normální?

Josef_t
Zasloužilá kecalka 734 příspěvků 07.02.18 16:44
@Lenka_Hal píše:
A co se zeptat zeny? Vse je o komunikace. Mimochodem, to jsi byl mily, Jen aby byl sex? :think:

Na komunikaci ale musí být nejméně dva…
Třeba si jen připustit, že je problém, je někdy hodně složité…

warita
Echt Kelišová 8431 příspěvků 07.02.18 16:46
@manzelik píše:

to se ptas koho?

manzelik
Stálice 85 příspěvků 07.02.18 16:46

Všichni jsme z práce unavení, ale myslím si bze když se na svou ženu těším…Nebo to mají holky jinak? Mysli jen na ty starosti a ne na to hezké co může být večer, když se společně všechno zvládne?

Josef_t
Zasloužilá kecalka 734 příspěvků 07.02.18 16:47
@warita píše:
no ja se snazim, aby bylo alespon jednou tydne. Nicmene, kdyby to bylo na mne, byl by sex tak jednou za 3m a kdyby to manzelovi vubec nevadilo, tak buh vi…To, ze nema zajem o sex vubec nemusi znamenat, ze nekoho ma.
…ale taky může…
V každém případě, když se to řešit nebude, nabalí se to jak sněhová koule a pak už s tím nic nepůjde udělat.
Venetia
Hvězda diskuse 37463 příspěvků 07.02.18 16:47
@manzelik píše:

myslím, že je to docela běžné, taky jsem to tak v manželství měla

Uživatel je onlineHelileli
Závislačka 3040 příspěvků 07.02.18 16:49

@manzelik no a svadis ji? Bys nevěřil, jak sexy může být věta „to nádobí jsem umyl a prádlo poskládal a uklidil“. Nebo taková umyta koupelna…

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22887 příspěvků 07.02.18 16:49
@manzelik píše:
Všichni jsme z práce unavení, ale myslím si bze když se na svou ženu těším…Nebo to mají holky jinak? Mysli jen na ty starosti a ne na to hezké co může být večer, když se společně všechno zvládne?

Co děláš ty, když přijdeš z práce a co dělá ona?

warita
Echt Kelišová 8431 příspěvků 07.02.18 16:49
@Josef_t píše: …ale taky může…
V každém případě, když se to řešit nebude, nabalí se to jak sněhová koule a pak už s tím nic nepůjde udělat.

muze, ale z jeho prispevku mi prislo, jako by v jeho svete to nemohlo byt ani jinak.

Ale jinak byt muze, ne vsichni maji stejne libido a nektere zeny ho maji hodne nizke. A i muzi soude podle nekterych diskuzi zde na emiminu.

Šarlota4
Extra třída :D 10029 příspěvků 07.02.18 16:49
@manzelik píše:

Myslim, ze proste nema chut na sex. Ani za to treba nemuze.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Witowská po StarDance podezřele obdivovala bříško kolegyně Písařovicové

Moderátorku České televize Danielu Písařovicovou (39) na poslední večer... číst dále >

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >