Je dnes problém najít partnera a proč?

Fotoalbum tématu (23) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.18 21:20
Je dnes problém najít partnera a proč?

Ahoj, omlouvám se za anonym, ale je to pro mně dost intimní interní téma.
Musím se přiznat, že mi v mém bujarém životě začal scházet kdosi. Bohužel je ten pocit čím dál silnější a těžko se šidí :nevim: nemůžu však říct, že bych nedokázala být sama, mimo „normální vztah“ (rozuměj NE flirt, úlet, kamarádství s výhodou apod.) jsem už skoro tři roky. Ten čas je využit myslím dobře, v klidu jsem dodělala školu, odjela jsem si na roční stáž v zahraničí, zkusila jsem spoustu nových věcí, poznala jsem spoustu fajn lidí, našla jsem si fajn práci. Vše je super, ale ten kus Lásky pro někoho se hlásí o slovo žel víc a víc, až skoro závidím lidem, kteří svůj single život milují.
Celkově nevím, kde dělám chybu, téměř všechny mé známosti vznikly přes internet, k světu byla pouze jedna, ta první, a díky následující sestupné tendenci bych se k tomuto způsobu nerada vracela (bez urážky, ale poslední rok dva je to na přehazování vidlemi). Jednoho kluka jsem poznala „normálně“, ale chtěj jen přátelství s výhodou. Jinak ačkoli mám dost známých, lidé mne mají rádi, nebojím se jít do nových věcí, ale nejsem děsivě extrovertní, v každém kolektivu nakonec zkončím jako ta " fajn v pohodě holka", ale asi snad pro všechny chlapy vždy asexuální, jelikož mně sbalit nezkusil nikdy nikdo.
A v práci to teď taky nevypadá, jsou tam hlavně ženský a „co je v domě, není pro mně“. Bude mi teprve 27 a denní pracovní rutinu se snažím narušovat zatím jakž takž, mám svůj život ráda, ale nějak se mi spektrum drahých známých začíná smrskávat do náručí drahých poloviček a nějakou bláznivou partu člověk pohledá.
Vím, že hledat chlapa cíleně je nesmysl, ač řada mých známých tvrdí opak. Leč v mém radiusu jsou nezadaní samí podivíni či kurevníci. Lze tohle prolomit.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 284 Další »

Reklama

Reakce:

Detsa
Echt Kelišová 8565 příspěvků 06.02.18 21:26
@Anonymní píše:
Musím se přiznat, že mi v mém bujarém životě začal scházet kdosi. Bohužel je ten pocit čím dál silnější a těžko se šidí :nevim: nemůžu však říct, že bych nedokázala být sama, mimo „normální vztah“ (rozuměj NE flirt, úlet, kamarádství s výhodou apod.) jsem už skoro tři roky. Ten čas je využit myslím dobře, v klidu jsem dodělala školu, odjela jsem si na roční stáž v zahraničí, zkusila jsem spoustu nových věcí, poznala jsem spoustu fajn lidí, našla jsem si fajn práci. Vše je super, ale ten kus Lásky pro někoho se hlásí o slovo žel víc a víc, až skoro závidím lidem, kteří svůj single život milují.
Celkově nevím, kde dělám chybu, téměř všechny mé známosti vznikly přes internet, k světu byla pouze jedna, ta první, a díky následující sestupné tendenci bych se k tomuto způsobu nerada vracela (bez urážky, ale poslední rok dva je to na přehazování vidlemi). Jednoho kluka jsem poznala „normálně“, ale chtěj jen přátelství s výhodou. Jinak ačkoli mám dost známých, lidé mne mají rádi, nebojím se jít do nových věcí, ale nejsem děsivě extrovertní, v každém kolektivu nakonec zkončím jako ta " fajn v pohodě holka", ale asi snad pro všechny chlapy vždy asexuální, jelikož mně sbalit nezkusil nikdy nikdo.
A v práci to teď taky nevypadá, jsou tam hlavně ženský a „co je v domě, není pro mně“. Bude mi teprve 27 a denní pracovní rutinu se snažím narušovat zatím jakž takž, mám svůj život ráda, ale nějak se mi spektrum drahých známých začíná smrskávat do náručí drahých poloviček a nějakou bláznivou partu člověk pohledá.
Vím, že hledat chlapa cíleně je nesmysl, ač řada mých známých tvrdí opak. Leč v mém radiusu jsou nezadaní samí podivíni či kurevníci. Lze tohle prolomit.

Při tvém popisu mi přijde, že občas čtu trochu o sobě 8o :nevim:.
Ale ano, na vážnější vztah je skutečně těžké někoho najít, sám hledám už dlouho… nezbývá než mít oči otevřené a uvidíš, že to jednou přijde :kytka:. Nesnaž se to uspěchat, tomu nepomůžeš, spíš naopak.

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1006 příspěvků 06.02.18 21:29

Je to problém. Sama jsem dva roky a narozdil od tebe mam dve deti.Je mi 32, jsem pohledná, stihlá, myslim, že i sympatická. Nechávala jsem to být, rikala jsem si, že treba nekoho potkám „normálne“,No- nepotkala.Tak jsem si dala pred dvema mesici inzerát na internt. seznamku a zatim bez uspechu…Obcas me sice nekdo zaujme, ale než se dohodneme k setkání, nejakým zpusobem to vyšumi. A nebo jsou to typy, co se domluvi a schuzku na posledni chvili zrusi. Podotýkám, že hledám ve vodách, kde už má muž také dite/deti…Nevim no.Je to tezké. Ale proc? To nevim. Napadá me jen, že spousta chlapu je nezodpovedných, nemaji zájem o rodinny zivot, radeji si užívaji zivota a proto my-svobodné ženy - nemužeme najít. Protože práve v tom našem věku je vetsina tech, co o ten rodinny zivot stála, už zadaných. :,(

Hroznej puberťák
Závislačka 3444 příspěvků 06.02.18 21:32

Další téma, jak prý chlapi „nejsou“ :D

wendy
Zasloužilá kecalka 730 příspěvků 06.02.18 21:36

Prijde mi zajimave, ze se te nikdo nikdy nepokusil „sbalit“. Muzi jsou primarne vizualne zamereni - nemyslim tim, ze by byli nutne vsichni povrchni, ale je to proste to prvni sito, kdyz jde o seznameni s meznanym clovekem. Zena muze byt chytra, mila, zabavna, hodna a ja nevim, co jeste, ale v ramci ad hoc seznamovani ji to je platne jako onomu mrtvemu zimnik. Ted se te nechci nejak dotknout, ale vizualne by ses popsala jak?

010111
Nováček 10 příspěvků 06.02.18 21:39

Tak, tak a přitom mám svobodné kamarády, kolegy a různé známé o kterých bych řekl ze musí být dávno zadani a proste nejsou. Asi působí nedostupné a sami jsou stydlivi…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.18 21:41
@wendy píše:
Prijde mi zajimave, ze se te nikdo nikdy nepokusil „sbalit“. Muzi jsou primarne vizualne zamereni - nemyslim tim, ze by byli nutne vsichni povrchni, ale je to proste to prvni sito, kdyz jde o seznameni s meznanym clovekem. Zena muze byt chytra, mila, zabavna, hodna a ja nevim, co jeste, ale v ramci ad hoc seznamovani ji to je platne jako onomu mrtvemu zimnik. Ted se te nechci nejak dotknout, ale vizualne by ses popsala jak?

Sama bych se charakterizovala jako normální hezká holka. Krásná ne, ale příšerka taky ne. Jsem vyšší, tmavší typ. Váhu mám na horní hranici průmeru, i když bych zhubnout mohla, pravda. Snažím se oblékat vkusně, ne extravagantně či eleganci a k vyložené eleganci mám také daleko.
Jsem normální holka, jakých jsou zadaných mraky:)) a chlapi po mně sem tam v mhd koukají:)

Petruna21
Echt Kelišová 9790 příspěvků 06.02.18 21:43

V posledních dnech tu nejsou jiné témata jen že /Nejsou chlapy/ Nebo že někdo někoho nemůže najít na sex/ Pane bože 8o Tak neseďte i pc a jděte ven s přáteli na párty a věřte že se nějáký chlap určitě najde ;)

wendy
Zasloužilá kecalka 730 příspěvků 06.02.18 21:48
@Anonymní píše:
Sama bych se charakterizovala jako normální hezká holka. Krásná ne, ale příšerka taky ne. Jsem vyšší, tmavší typ. Váhu mám na horní hranici průmeru, i když bych zhubnout mohla, pravda. Snažím se oblékat vkusně, ne extravagantně či eleganci a k vyložené eleganci mám také daleko.
Jsem normální holka, jakých jsou zadaných mraky:)) a chlapi po mně sem tam v mhd koukají:)

To je sice hezky popis, ale nacpu do nej holku co ma 170cm, 75 kilo a chodi v dzinach, tricku a teniskach, stejne jako tu co ma o pet cisel vic, 60 kilo a saty a patnacticislove podpatky :D vylucuje to jen extremy typu Antonie Nedosinska a Kate Moss :)

010111
Nováček 10 příspěvků 06.02.18 21:48

Opravdu je párty ta nejlepší cesta pro seznámení? Já bych doporučil zájmovou skupinu… sport, tanec, fitko a tak.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.18 21:58
@Anonymní píše:

já myslím že je to tím, že dnes je každý příliš „specializovaný“ a nerad dělá kompromisy, nechce se vzdat toho sveho… dříve to bylo jednoduche - PRÁCE, HOSPODA, CHALUPA, fotbal…plus minus všechni lidi byli stejný…dneska jeden je cestovatel, druhý taky ale nesnáší destinace toho prvního, další je sportovec ale uznává jen ty a ty sporty..atd atd… já to musela vyřešit že jsem si ve 30 našla chlapa jen za učelem abych měla aspon to dítě…no a nakonec jsme spolu stastný 7 let a druhe dítě :-D ale bez kompromisu to nešlo tedy. opustila jsem zažitou představu co má dělat moderní muž…a prostě beru ho jaký je. Stačí že nechlasta a nemlátí mě :-D slova babičky

Uživatel je onlinemalá_holka
Závislačka 4748 příspěvků 06.02.18 22:01

Jsem ráda, že se mě to netýká a zatím netýkalo. Buď jsem chtěla chlapa a on mě ne, nebo naopak, ale vztahy vždycky přišly samy. :think: Já tomuhle nerozumím, že někdo nemůže najít dlouhodobější vztah. Myslím, že to jako když někdo problém nemá, nic bych v tom nehledala :think: Prostě buď to jde samo anebo nejde. Tečka. :think: Ale zvláštní to je :think: Týkat se to mě, asi z toho mám pěknou depku, musí to být těžký, asi jako každá situace ve který jsme nedobrovolně :think:

Takyjedna
Závislačka 4573 příspěvků 06.02.18 22:02
@Hroznej puberťák píše:

Nj, jsou jen samí zamrzlí puberťáci, čím to?

Pedro 00
Závislačka 3563 příspěvků 06.02.18 22:02
@Hroznej puberťák píše:

Co naděláš. Nás dokonalých je opravdu málo.

Takyjedna
Závislačka 4573 příspěvků 06.02.18 22:05
@Pedro 00 píše:
Co naděláš. Nás dokonalých je opravdu málo.

No vidíš, zakladatelko, už máš prvního zájemce. Oni přijdou sami, neboj. Jsi ještě docela mladá, nemusíš tlačit na pilu ;)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 284 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dagmar Pecková: Lidé mi chyby odpouštěli, ale já si kopala hrob

Stála na slavných světových operních a koncertních scénách, zpívala pod... číst dále >

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Reklama