Chovám se divně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymka888
Nováček 8 příspěvků 06.02.18 12:52
Chovám se divně

Ahoj holky! :(
Je mi 16 a mému příteli je 24..Ano vím že je to velký věkový rozdíl mezi námi ale rozumíme si skvěle :) <3
Jen je tu maličký problém a já nevím co dělat :(…jsme spolu skoro rok a začíná to pro nás být pomalu zvyk, oba se snažíme aby jsme tomu předešli :/ ale ať děláme co děláme nic nepomáhá :(
Také občas pochybuju zda ho miluji nebo ne..je to normální? :(
Sama dobře vím že ho nechci ztratit :(
Chovám se k němu nepříjemně i když se on opravdu snaží o to abych byla šťastná ale stejně to k ničemu nevede :(
Mám hodně střídavý nálady a ničí mě to :/ :(
Protože mě pak mrzí že se k němu chovám tak nepříjemně :(
Občas mám pocit že se náš vztah nedá zachránit :(
Bojím se že o něj přijdu :/
Omlouvám se předem protože to sem asi nepatří ale potřebovala jsem se někomu vyzpovídat…děkuji za pochopení a pro rejpaly: budu vám moc vděčná když si vaše komentáře ohledně našeho věkového rozdílu necháte pro sebe. Děkuji
:,( :,( :,( :,( :,( :,(

Reklama

Reakce:

Premek_Orac
Závislačka 4083 příspěvků 06.02.18 12:59

@Anonymka888 Neuslyšíš to ráda, ale jsi prostě ještě mladá, a tak mi přijde tvé chování i nejistota a pochyby jako normální věc.
Pokud ale chceš, aby Váš vztah přežil, určitě bys měla odbourat ty naschvály. Pokud partnera opravdu upřímně miluješ, je pro tebe důležité, aby byl spokojený, šťastný. A když mu budeš schváleně dělat zlo, tak to fakt není pro vztah to pravé.
Ať se ti v životě daří, je více radosti než trápení.

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2125 příspěvků 06.02.18 13:00

Vždyť to není zas tak velký rozdíl. Jestli ho miluješ musíš vědět jen ty sama

Pettite lione
Nováček 2 příspěvky 06.02.18 13:02

@Anonymka888
Ještě jsi opravdu mladá na to, aby ses vázala na to, že spolu budete napořád.

Ale v tomhle věku jsou naprosto normální hormonální změny, pokud se tvé chování nelíbí ani tobě, zeptám se, zda bereš antikoncepci, která s náladama hází až hanba…

Pokud né, doporučuju ti koupit si v lékárně „kontryhel“ a ten tvé nálady srovná, mám z vlastní zkušenosti, ještě že tahle bylinka existuje, jinak bych byla už rozvedená :kytka:

kamikaa
Kelišová 5429 příspěvků 06.02.18 13:02

Vítej ve světě ženy :lol: :lol:

b22
Kecalka 270 příspěvků 06.02.18 13:04

Taky si myslím že si mladá a nevybourena, hold ten stereotyp tak trošku k manželství nebo x let soužití patří…nedá se nic dělat, ale prostě v tom věku to je…když si srovnám, že mému muži bylo 24kdyz jsme čekali první chtěné dítě…asi v tomhle věku se bude chtít pomalu usazovat září co ty si asi chceš ještě užívat…

Lucius08
Zasloužilá kecalka 591 příspěvků 06.02.18 13:04

Jevamane, my jsme s manželem o 10let :P. Já bych si s ním o tom promluvila, řekla mu to co jsi tady napsala… A pokud na něj nějak často vyjíždíš tak se mu pak hlavně omluv v momentě kdy si to uvědomíš.

nestarejtese
Kecalka 389 příspěvků 06.02.18 13:04

Takové nálady mívám ještě teď :mrgreen:

Anonymka888
Nováček 8 příspěvků 06.02.18 13:04

@Pettite lione děkuju moc za radu :) vážím si toho že na tento příspěvek vůbec reagujete :D :)

janablizkova
Kecalka 329 příspěvků 06.02.18 13:13

Myslím si že v 16 letech se vázat na muže je dost brzy věkový rozdíl nehraje žádnou roli. Užívej si mládí. Ten pravý určitě teprve přijde. Až budeš zralejší budeš to brát jinak-můj názor.

Heivka
Závislačka 2898 příspěvků 06.02.18 13:17

Věkový rozdíl 8let je v tomhle věku dost, ale zvládnout se to dá, kamarádka se v 17 dala dohromady s manželem a ten je o 12 let starší. Ty nálady a výkyvy mohou být dozráváním menstruačního cyklu, nepíšete jestli berete HA ta umí nálady a chování dost poznamenat. V první řadě se zaměřte na sebe aby jste žila i mimo vztah (třeba nějaký koníček, sport, prostě něco co bude jen vaše). Dobré je naučit se sledovat svůj cyklus, včetně nálad, pak budete vědět co od sebe očekávat, já taky kolikrát řeknu manželovi, že mi má jít z cesty, pokud nechce pánví po hlavě, on se s tím taky musel naučit žít, hormony jsou bohužel součástí balíčku. A pokud nevysledujete že ty nálady jsou v souladu s cyklem, tak to chce vyšetřit štítnou žlázu, u spousty žen se první problémy projeví jako silná puberta (moje sestra byla jako šílená po lécích z endokrynologie se vrátila do normálu).

Veronika.Berta
Zasloužilá kecalka 769 příspěvků 06.02.18 13:24

@Anonymka888 Já bych si sedla s přítelem a to, co tu píšeš, to bych mu řekla do očí. Že ho miluješ a že tě mrzí ty nálady. Podnikejte spolu výlety, sportujte spolu, choďte za kulturou. mluvte o tom, co a jak cítíte. Pokud je problém se příteli svěřit, tak tam bude někde problém, ale může to být jn obyčejný ostych. Dozráváš, chlap je starší, asi předpokládám chodí už do práce, takže má jiný režim než ty ze školy. Mluvte o tom.. mluvte mluvte. Pokud mu nic neřekneš, on si časem bude myslet, že ho nemiluješ a odejde a to je přeci škoda.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách má vítěze druhého kola

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama