Mapy na bundě po praní

Anonymni
7.9.08 22:31

Mapy na bundě po praní

Omlouvám se, jestli blbě zařazuju, ale nevěděla jsem kam vrazit.

Koupila jsem dceři nošenou bundu…krásnou, bez chyby. ALE po vyprání se na ní udělaly mapy. Vypadá to jako když je místy prostě sušták mokrý a myslela jsem si, že až to uschne, tak to bude OK. Ale mapy zůstaly, vyprala jsem znovu, extra vymáchala a stejně tam jsou :-(

Je to celkem blbost, ale i tak zamrzí a hlavně je divný, že byla již nošená a jistě i praná a já ji jedním praním odrovnám.

Nevíte někdo, čím by to mohlo být?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5784
8.9.08 07:02

no řekla bych že to bylo právě špatným vymácháním a zůstal tam ještě prací prášek. Ale když píšeš že jsi to už zkusila znova… tak to asi ne.
pak mě napadá jestli to není nepromokavá uprava u toho šusťáku a to pak někdy udělá. prostě je tam nějak přilepená ta nepromokavá vrtsva a tím praním se někde oddělí a pak to vypadá jako skvrny. Jak někde ten šusťák drží a někde ne. A bohužel s tím už nic udělat nejde :cry:
tak jsem asi neporadila :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7119
8.9.08 07:36

Ahoj,
taky si myslím, že s tím nic neuděláš. Já si koupila kočárek, který je z podobného materiálu jako šusťák a je tam přímo napsáno, že když se čistí, že se musí vyčistit celá plocha, aby nezůstávaly mapy. A když vydrbu jenom nějaký flek, tak je to místo potom tmavší. Taky mě to pěkně štve. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6149
8.9.08 10:29

Mě se tohle stávalo taky, hlavně, když jsem používala aviváž, nebo prášek s aviváží, pak to udělalo mapy i na bavlněném tričku, od té doby aviváž nepoužívám…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
8.9.08 13:37

Díky za odpovědi, ach jo…to by mě nikdy nenapadlo a nikdy se mi to nestalo.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama