Masák a krvák

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.07.19 17:09
Masák a krvák

Zakládám téma pro pobavení, ale anonym snad jasný. včera jsem se od kamarádky dozvěděla, že chlapi mají buď „masáka“ nebo „krváka“ :lol: masák je prý ten, který ho má velkého i v klidovém stavu a při vzrušení se mu zvětší jen o málo (třeba z 12 na 15 cm) zato krvák je v klidu malý, ale může se zvětšit až 3×. slyšeli jste o tom někdy? já včera prvně ale jak jsem nad tím přemýšlela, něco na tom bude. můj přítel patří určitě do druhé kategorie, připadá mi, že se zvětší snad tak z 6 cm třeba na 20, až to nechápu

takže na začátku hned nezoufejte, ještě vás může překvapit. :D :D jak vám to připadá?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Premek_Orac
Kelišová 5229 příspěvků 03.07.19 17:19

Muž a jeho penis,
jakpak ty je členíš?
Na masáky a krváky?
Na obyč a na zpěváky?
Na klučíky a chlapáky?
Romantiky a drsňáky?
Za mě je to jasné.
Podstaná je duše toho chlapce.

PS: V životě jsme to neslyšel.

Ijen
Ukecaná baba ;) 1908 příspěvků 03.07.19 17:22

A ja myslela, ze se budou resit houby. A oni ptaci.

Martassek
Kecalka 398 příspěvků 03.07.19 17:27
@Premek_Orac píše:
Muž a jeho penis,
jakpak ty je členíš?
Na masáky a krváky?
Na obyč a na zpěváky?
Na klučíky a chlapáky?
Romantiky a drsňáky?
Za mě je to jasné.
Podstaná je duše toho chlapce.PS: V životě jsme to neslyšel.
:lol: :lol: :lol:
Taky jedna
Extra třída :D 12039 příspěvků 03.07.19 17:27

Ano, je to pravda, ale jsou to showers a growers :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: A fakt jsou takoví, co se jim jen zvedne a to je vše a takoví, kterým z pidi vyroste macek :P :mrgreen:

Payus
Ukecaná baba ;) 1252 příspěvků 03.07.19 17:53
Šáruší
Závislačka 3412 příspěvků 03.07.19 17:59

Já jsem zase nedávno četla, že existuje čistá stolice a špinavá stolice. A prý zdravá stolice je čistá stolice. Po čisté nemáš zapatlanou řiť, je čistá. Po špinavé stolici máš zapatláno. Takže jakou máte stolici? Já jsem si u manžel chtěla všímat krom penisu i stolice, ale nechce mě nechat.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 2274 příspěvků 03.07.19 18:35

Erotika erotika, proč se nás tak mocně týká? Oč by bylo méně bolů kolem kamen, kolem stolu. Oč by bylo více síly pro sekyry, dláta, pily, pro lopaty, pro motyky, nebýti té erotiky.

vonajebohyne2
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.07.19 18:40

Ja bych si dala krvavej steak. Kdo se prida?

Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30736 příspěvků 03.07.19 18:54
@Ijen píše:
A ja myslela, ze se budou resit houby. A oni ptaci.

přesně. Už jsem mířila pro houbařský atlas :mrgreen:

Premek_Orac
Kelišová 5229 příspěvků 03.07.19 19:05

@Čičorečka Ted se citim jak nedouk vedle sprta. :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.07.19 06:08
@Taky jedna píše:
Ano, je to pravda, ale jsou to showers a growers :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: A fakt jsou takoví, co se jim jen zvedne a to je vše a takoví, kterým z pidi vyroste macek :P :mrgreen:

tak showers a growers je asi ještě lepší :D :D

Ellie123
Nováček 5 příspěvků 09.07.19 11:00
@Anonymní píše:
Zakládám téma pro pobavení, ale anonym snad jasný. včera jsem se od kamarádky dozvěděla, že chlapi mají buď „masáka“ nebo „krváka“ :lol: masák je prý ten, který ho má velkého i v klidovém stavu a při vzrušení se mu zvětší jen o málo (třeba z 12 na 15 cm) zato krvák je v klidu malý, ale může se zvětšit až 3×. slyšeli jste o tom někdy? já včera prvně ale jak jsem nad tím přemýšlela, něco na tom bude. můj přítel patří určitě do druhé kategorie, připadá mi, že se zvětší snad tak z 6 cm třeba na 20, až to necháputakže na začátku hned nezoufejte, ještě vás může překvapit. :D :D jak vám to připadá?
  • Myslím si že si umím udělat obrázek sama, aniž by mě musely zaučovat kamarádky, jaké druhy máme a co je na tom pravdy.
emo.law
Kecalka 224 příspěvků 09.07.19 11:42
Jsem krvák

Jo a proto jsem dlouho nechápal jak ženy mohou hodnotit velikost penisu v klidu, protože já jsem totální cvrček a pak to vyroste na cca 17 cm z ničehožnic a vlastně až poměrně v pozdním věku jsem zjistil, že jiný chlapy ho můžou mít velkýho i v klidu.

divine woman
Extra třída :D 12184 příspěvků 09.07.19 12:30

Ten název je zavádějící. Přikláním se k pojmenování showers and growers. Je totiž přesnější. :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama